"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 мамырда N 13-10-156 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 03-03/10 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 24.01.2013 N 03-03/10 хаты)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-VI Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына және 109-бабы 15-тармақтарына, сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 40/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудін тізілімінде 2012 жылғы 25 қаңтарда № 13-10-148 тіркелген, 2012 жылғы 10 ақпандағы № 7 «Солтүстік жұлдызы», № 7 «Знамя труда» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 2055697,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 242132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4515,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 15180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1793870 мың теңге;
2) шығыстар – 2069232,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27638,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29132,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1494 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16791 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 16791 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57965,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57965,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 29124 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1494 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30335,6 мың теңге;»;
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Аудандық бюджеттің кірістері салықтық емес түсімдер есебінде белгіленсін:
ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
аудандық бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер.»;
7-тармақта:
2), 6), 9), 11) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года N 40/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 мая 2012 года N 13-10-156. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24 января 2013 года N 03-03/10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24.01.2013 N 03-03/10)
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-148 от 25 января 2012 года, опубликовано 10 февраля 2012 года в газете «Знамя труда» № 7, «Солтүстік жұлдызы» № 7), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2055697,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 242132 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4515,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1793870 тысяч тенге;
2) затраты – 2069232,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27638,9 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 29132,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1494 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16791 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16791 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57965,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57965,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 29124 тысяч тенге;
погашение займов – 1494 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30335,6 тысяч тенге;»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района;
вознаграждения по кредитам, выданным из бюджета района;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района.»;
в пункте 7:
подпункты 2), 6), 9), 11) изложить в следующей редакции:

«2) 8007 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға;»;
«6) 6200 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырып-бағу үшін қамкқоршыларына (қорғаншыларына) ай сайын ақша қаражатын төлеуге;»;
«9) 20165 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға, соның ішінде:
еңбек ақыны ішінара қаржыландыруға – 6296 мың теңге;
көшуге субсидияларды беруге – 688 мың теңге;
халықтың жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 10207 мың теңге;
жастар тәжірибесіне – 2974 мың теңге;»;
«11) 48422 мың теңге - Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй саруға және (немесе) сатып алуға және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алу, соның ішінде:
қызметтік тұрғын үйдің құрылысы және (немесе) сатып алу – 38622 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту – 9800 мың теңге;»;
келесі мазмұндағы 12), 13) тармақшаларымен толықтырылсын:
«12) 90000 мың теңге – ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;»;
13) 26751 мың теңге –Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға.»;
8-тармақта:
4 тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«4) 16862 мың теңге - Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу;»;
келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
«5) 8000 мың теңге – ветеринарлық станциялардың жарғылық капиталын қалыптастыруға.»;
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 29124 мың теңге сомада республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі іс-шараларды іске асыруға бюджеттік кредиттер ескерілсін.».
Нұсқалған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларын сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Т. Әлжанов                                 Р. Нұрмұқанова
КЕЛІСІЛГЕН
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
Мемлекеттік мекемесі бастығы
16 сәуір 2012 жыл                          Р. Ғаббасов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 16 сәуірдегі
№ 3/1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 40/1 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға Мамлют аудандық бюджеті
Са
на
ты
Кла
сс
Iшкi
кла
сс
Атауы
Сома, мың
теңге
1
2
3
4
5

«2) 8007 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;»;
«6) 6200 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;»;
«9) 20165 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 6296 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 688 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 10207 тысяч тенге;
молодежная практика –2974 тысяч тенге;»;
«11) 48422 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 38622 тысяч тенге;
развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 9800 тысяч тенге;»;
дополнить подпунктами 12), 13) следующего содержания:
«12) 90000 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;»;
13) 26751 тысяч тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020.»;
в пункте 8:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) 16862 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;»;
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
«5) 8000 тысяч тенге – на формирование уставного капитала ветеринарных станций.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть в районном бюджете на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 29124 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.».
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Т. Альжанов                                Р. Нурмуканова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области»
16 апреля 2012 года                        Р. Габбасов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 16 апреля 2012 года № 3/1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 40/1
Мамлютский районный бюджет на 2012 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
4
5

108490,5
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22618
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
228
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
678
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
2000
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19526
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
186
02
Қорғаныс
5850
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5850
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4950
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
450
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
450
04
Білім беру
1358564
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30088
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
29868
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
220
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1459
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1459
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1327017
003
Жалпы білім беру
1236741
006
Балаларға қосымша білім беру
41894
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
20075
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8193
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2290
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6420
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

108490,5
022
Капитальные расходы государственного органа
4,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22618
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
228
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
678
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
2000
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19526
015
Капитальные расходы государственного органа
186
02
Оборона
5850
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5850
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4950
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
450
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
450
04
Образование
1358564
464
Отдел образования района (города областного значения)
30088
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
29868
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
220
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1459
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1459
464
Отдел образования района (города областного значения)
1327017
003
Общеобразовательное обучение
1236741
006
Дополнительное образование для детей
41894
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
20075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8193
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2290
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6420
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
65354,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14779
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4007
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
6000
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2249
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
120
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2403
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
96272,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
33895,6
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
33895,6
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
19746
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
16815
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
331
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2600
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7726
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7726
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22153,9
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
21595,9
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
558
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5717
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5467
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
250
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7034
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7034
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39243
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23552
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14845
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету

072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие(или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
65354,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14779
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
4007
008
Освещение улиц населенных пунктов
6000
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2249
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
120
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2403
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
96272,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
33895,6
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
33895,6
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19746
003
Поддержка культурно-досуговой работы
16815
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
331
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2600
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7726
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7726
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
22153,9
006
Функционирование районных (городских) библиотек
21595,9
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
558
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5717
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации,укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5467
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
250
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7034
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7034
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39243
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14845
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)

200
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8007
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9424
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6957
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
897
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1570
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
6267
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6267
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7928
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7928
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7928
12
Көлiк және коммуникация
6900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4400
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4400
13
Өзгелер
13413
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5561
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5526
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1751
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
1751
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5823
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5823
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
278
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
278
14
Борышқа қызмет көрсету
15,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

200
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8007
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9424
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6957
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
897
007
Капитальные расходы государственного органа
1570
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
6267
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6267
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7928
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7928
12
Транспорт и коммуникации
6900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2500
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4400
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4400
13
Прочие
13413
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5561
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5526
004
Капитальные расходы государственного органа
35
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1751
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1751
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5823
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5823
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
278
012
Резерв местного исполнительного органа района (города обласного значения)
278
14
Обслуживание долга
15,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)