Тимирязев ауданы бойынша 2012 жылға субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді қабылдау мерзімін және егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімін субсидияланатын әрбір ауыл шаруашылығы басым дақылдарының түрлері бойынша анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 103 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 мамырда N 13-12-150 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 409 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012.12.29 N 409 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012.07.10 N 166 Қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
1. Қосымшаға сәйкес субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді қабылдау мерзімі және көктемгі егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімі субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының түрлері бойынша анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қасенов
2012 жылғы 16 сәуірдегі № 103
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Тимирязев ауданы бойынша 2012 жылға субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді қабылдау мерзімін және субсидияланатын әрбір ауыл шаруашылығы басым дақылдарының түрлері бойынша егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері
Егіншілік
зонасы,
топырақты-
егіншілік
ауданы
дақылдардың
атауы
ЖЖМ бойынша
субсидия
алушылар
тізіміне
енгізу үшін
өтінімдерді
қабылдау
мерзімі
Егістік
жұмыстарының
оңтайлы
мерзімдері
ІІ - тегіс далалық, шақпақты далалық
Орта кеш пісетін, орта пісетін жаздық бидай
17 мамырға дейін
17 мамырдан 31 мамырға дейін
Орта ерте пісетін жаздық бидай
25 мамырға дейін
25 мамырдан 3 маусымға дейін
Орта кеш пісетін арпа сорты
20 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
Орта пісетін арпа сорты
25 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2012 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 мая 2012 года N 13-12-150. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2012 года N 409
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2012 N 409
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 10.07.2012 N 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                                К. Касенов
Приложение
к постановлению акимата района
от 16 апреля 2012 года № 103
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2012 год
Земледельчес
кая зона, почвенно-зем
ледельческий
район
Наименование
культуры
Сроки
предоставления
заявки на
включение в
список
получения
субсидий по ГСМ
Оптимальные
сроки
проведения
сева
II – степная
равнинная,
колочно-
степная
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние, среднеспелые сорта
до 17 мая
с 17 мая по 31 мая
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 25 мая
с 25 мая по 3 июня
Яровая твердая пшеница
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Ячмень -
среднепоздние сорта
до 25 мая

25 мамырдан 30 маусымға дейін
Орта кеш пісетін арпа сорты
30 мамырға дейін
30 мамырдан 3 маусымға дейін
Сұлы
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Қарақұмық
20 мамырға дейін
20 мамырдан 25 мамырға дейін
Тары
25 мамырға дейін
25 мамырдан 30 мамырға дейін
Нут
14 мамырға дейін
14 мамырдан 17 мамырға дейін
Бұршақ
20 мамырға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
Соя
22 мамырға дейін
22 мамырдан 25 мамырға дейін
Бұршақ
кеш пісетін сорты
15 мамырға дейін
15 мамырдан 23 мамырға дейін
Бұршақ
орта пісетін сорты
17 мамырға дейін
17 мамырдан 25 мамырға дейін
Аңқа – дәстүрлі бу бойынша егіс
12 мамырға дейін
12 мамырдан 20 мамырға дейін
Аңқа
минималды – нөлдік бумен
20 мамырға дейін
20 мамырдан 28 мамырға дейін
Зығыр, қыша
14 мамырға дейін
14 мамырдан 27 мамырға дейін
Май тұқымына күнбағыс
15 мамырға дейін
15 мамырдан 18 мамырға дейін
Рыжик
14 мамырға дейін
14 мамырдан 27 мамырға дейін
Картоп
15 мамырға дейін
15 мамырдан 30 мамырға дейін
Жүгері шөп
16 мамырға дейін
16 мамырдан 20 мамырға дейін
Күздік бидай
25 тамызға дейін
25 тамыздан 5 қырқүйекке дейін
Қара бидай
25 тамызға дейін
25 тамыздан 5 қырқүйекке дейін
Сәбіз (тұқым)
10 мамырға дейін
10 мамырдан 15 мамырға дейін
Пияз (тұқым)
10 мамырға дейін
10 мамырдан 15 мамырға дейін
Қызылша
25 мамырға дейін
25 мамырдан 5 маусымға дейін
Қияр
18 мамырға дейін
18 мамырдан 5 маусымға дейін
Қырыққабат көшеттері
25 мамырға дейін
25 мамырдан 10 маусымға дейін
Томат көшеттері
28 мамырға дейін
28 мамырдан 10 маусымға дейін
Пішенге бір жылдық шөптер: судан шөбі, тары, могар
1 маусымға дейін
1 маусымнан 10 маусымға дейін
Көп жылдық шөптер: жоңышқа, эспарцет, донник, бидайық тұқымдас мал азығы, костер
12 мамырға дейін
12 мамырдан 17 мамырға дейін
Шырынды шөпке бір жылдық шөптер:
Сиыр жоңышқа, сұлы, арпа
27 мамырға дейін
27 мамырдан 31 мамырға дейін
Бұршақ, сұлы, арпа
5 маусымға дейін
5 маусымнан 7 маусымға дейін
Бұршақ, жемдік тары
8 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін
Бұршақ, сұлы, судан шөбі
8 маусымға дейін
8 маусымнан 10 маусымға дейін

с 25 мая по 30 мая
Ячмень среднеспелые сорта
до 30 мая
с 30 мая по 3 июня
Овес
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Гречиха
до 20 мая
с 20 мая по 25 мая
Просо
до 25 мая
с 25 мая по 30 мая
Нут
до 14 мая
с 14 мая по 17 мая
Горох
до 20 мая
с 20 мая по 27 мая
Соя
до 22 мая
с 22 мая по 25 мая
Чечевица позднеспелые сорта
до 15 мая
с 15 мая по 23 мая
Чечевица среднеспелые сорта
до 17 мая
с 17 мая по 25 мая
Рапс - посев по традиционному пару
до 12 мая
с 12 мая по 20 мая
Рапс - по минимальному–
нулевому пару
до 20 мая
с 20 мая по 28 мая
Лен, горчица
до 14 мая
с 14 мая по 27 мая
Подсолнечник на маслосемена
до 15 мая
с 15 мая по 18 мая
Рыжик
до 14 мая
с 14 мая по 27 мая
Картофель
до 15 мая
с 15 мая по 30 мая
Кукуруза на силос
до 16 мая
с 16 мая по 20 мая
Озимая пшеница
до 25 августа
с 25 августа по 5 сентября
Озимая рожь
до 25 августа
с 25 августа по 5 сентября
Морковь (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 15 мая
Лук (семена)
до 10 мая
с 10 мая по 15 мая
Свекла
до 25 мая
с 25 мая по 5 июня
Огурцы
до 15 мая
с 18 мая по 5 июня
Рассада капусты
до 25 мая
с 25 мая по 10 июня
Рассада томатов
до 28 мая
с 28 мая по 10 июня
Однолетние травы на сено: суданская трава, просо, могар
до 1 июня
с 1 июня по 10 июня
Многолетние травы: люцерна, эспарцет, донник, житняк, костер
до 12 мая
с 12 мая по 17 мая
Однолетние травы на сенаж:
Вика, овес, ячмень
до 27 мая
с 27 мая по 31 мая
Горох, овес, ячмень
до 5 июня
с 5 июня по 7 июня
Горох, просо кормовое
до 8 июня
с 8 июня по 10 июня
Горох, овес, суданка
до 8 июня
с 8 июня по 10 июня