2013 жылдың қаңтардан бастап наурызға дейін Уәлиханов ауданының аумағында еркек жынысты Қазақстан Республикасы азаматтарын тіркеу және медициналық куәландыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы N 13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда N 2002 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2013 жылғы 22 қазандағы N 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 22.10.2013 N 28 шешімімен
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16-бабына және «Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданының әкiмі ШЕШТІ:
1. 2013 жылдың қаңтар-наурыз айларында, тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты Қазақстан Республикасы азаматтарын Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің «Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) шақыру учаскесіне тіркелуі және медициналық куәландыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Ш. Махатовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Тұралинов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс Министрлігінің
«Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Ж.Омаров
2012 жылы 7 желтоқсан

Об организации и обеспечении на территории Уалихановского района приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2013 года
Решение акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2012 года N 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 декабря 2012 года N 2002. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 22 октября 2013 года N 28
Сноска. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 22.10.2013 N 28
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 «Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников» аким Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку республиканского государственного учреждения «Отдел по делам обороны Уалихановского района Северо-Казахстанской области» Министерства обороны Республики Казахстан (по согласованию), с января по март 2013 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Махатова Е.Ш.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Туралинов С.Ш.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
республиканского государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
Уалихановского района Северо-Казахстанской
области» Министерства обороны
Республики Казахстан                       К.Ж. Омаров
7 декабря 2012 года