2012 жылға Шал ақын ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 23 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 наурызда N 13-14-149 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2013 жылғы 6 наурыздағы N 2.13-03-13/179 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 06.03.2013 N 2.13-03-13/179 хаты)
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке салу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға Шал ақын ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес, (бұдан әрі мәтін бойынша Тізім) 2012 жылға қаржыландыру көздері және қоса берілген қоғамдық жұмыс көлемі, түрлері, ұйымдар Тізімі бекітілсін.
3. «Шал ақын ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
Жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында - 167 адам;
Жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында – 167 адам.
5. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-ІV Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары аптасына 5 жұмыс күні екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат ұзақтығымен анықталынады, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу – түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.

Об организации оплачиваемых общественных работ в районе Шал акына на 2012 год
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2012 года N 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 марта 2012 года N 13-14-149. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 марта 2013 года N 2.13-03-13/179)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 06.03.2013 N 2.13-03-13/179)
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года № 149, постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» от 19 июня 2001 года № 836, в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в районе Шал акына на 2012 год.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2012 год (далее по тексту Перечень) согласно приложению.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района Шал акына» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 167 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 167 человек.
5. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
6. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ж. Төрегелдинге жүктелсін.
8. Осы қаулы алғашқы ресми түрде жарияланғаннан күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ.Тнеев
Шал ақын ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 ақпандағы
№ 23 қаулысымен бекітілді
2012 жылға мекемелер тізімі, қоғамдық жұмыстар түрі, көлемі және оларды қаржыландыру көздері
р/
с
Мекеменің
атауы
Төленетін
қоғамдық
жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Адам
дар
саны
Қо
ғам
дық
жұ
мыс
тар
дың
ұзақ
тығы
(ай
лар)
Қаржы
ланды
ру
көзде
рі
1
«Сергеевка қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Тұрмыстық шаруашылық ұйымдарына қалалардың, елді мекендердің аулаларын жинауға көмек көрсету.
Ескерткіш маңын, орталық алаңды қоқыстан жинау – 3790 шаршы метр, көшелерді қоқыстардан жинау -20000 метр, қалаға кіре беріс – 40000 метр, 6 дана ес
керткіштерді жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, кішкене қоршауларды жөндеу – 100 метр, ағаштарды әқтау- 1000 дана, діңгектерді ақтау – 1000 дана, қала көшесі жол бойын шауып тастау - 20000 метр, ағаштарды кесу - 1000 дана.
83
6
Аудан
дық
бюд
жет
2. Мелиоратив
тік жұмыстар, сондай-ақ көктемгі-
күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын трубаларды, көшедегі траншеяларды қардан тазалау - 500 метр, топырақты қаптармен дайындау - 3000 дана.
6
Аудан
дық
бюд
жет
3. Елді мекендер аймақтарының экологиялық сауықтыруы (ағаш отырғызу, гүлшаттар егу), орман шаруашылығын сақтау және жетілдіру, қаңғырма жануарларды аулау.
Гүлшаттар дайындау, гүл отырғызу, суару, арам шөбін жұлу – 500 шаршы метр. Қаңғырма иттерді мүм
кіндігінше аулау.
6
Аудан
дық
бюд
жет
4. Спорттық іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салудағы қосалқы жұмыстарды да орындау.
Киіз үйді орнату, орталық алаңды қоқыстан және қардан тазалау – 200 шаршы метр, спорттық іс-шаралар, мерейтой салтанаттар және мемлекеттік мерекесіне арналған іс-шараларды даярлауға көмек көрсету. Мүсіндер үшін қарды жәшіктерге құю және дайындау – 16 дана.
6
Аудан
дық
бюд
жет
5. Республи
калық және аймақтық қоғамдық науқандарды жүргізуге қатысу (сауалнама жүргізу, халық санағы, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі статистикалық тексеріс).
2600- үй басын аралау.
6
Аудан
дық
бюд
жет

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турегельдина А.Ж.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Тнеев
Утвержден
постановлением акимата
района Шал акына
от 27 февраля 2012 года № 23
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2012 год
№ п/п
Наименова
ние орга
низаций
Виды
оплачиваемых
общественных
работ
Объемы работ
Коли
чес
тво
чело
век
Про
должи
тель
ность
об
щест
вен
ных
работ
(меся
цев)
Источ
ник
финан
сиро
вания
1
Государст
венное учреждение «Аппарат акима города Сергеевка»
1. Помощь организациям жилищно-ком
мунального хозяйства в уборке территорий городов, населенных пунктов.
Уборка от мусора и грязи площади в центре, вокруг памятников - 3790 квадратных метров, уборка от мусора территорий улиц - 20000 квадратных метров, по кюветам на въезде в город - 40000 квадратных метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 6 штук, ремонт изгороди - 100 метров, побелка деревьев - 1000 штук, побелка столбов - 1000 штук, обкашивание кюветов по улицам города - 20000 квадратных метров, обрезка деревьев - 1000 штук.
83
6
Район
ный
бюд
жет
2. Проведе
ние мели
оративных работ, а также работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам 500 метров, заготовка мешков с грунтом – 3000 штук.
6
Район
ный
бюд
жет
3. Экологи
ческое оздоровление регионов (озеленение и благо
устройство территорий посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение и развитие ле
сопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Разбивка клумб, посадка цветов, полив, прополка - 500 квадратных метров, помощь в отлове бродячих собак по мере их выявления.
6
Район
ный
бюд
жет
4. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий посвященных государствен
ным празд
никам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков.
Установка юрты, уборка центральной площади от снега и мусора – 200 квадратных метров. Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государственным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 16 штук.
6
Район
ный
бюд
жет
5. Участие в проведении республикан
ских и региональных общественных кампаний (опросов об
щественного мнения, переписи населения, статобследо
вания по вопросам занятости и социальной защиты населения).
Подворный обход - 2600 дворов.
6
Район
ный
бюд
жет

6. Халықтың аз қамтамасыз етілген және жалғызбасты қарттар, жаңадан қоныс аударған оралмандар, сондай-ақ қала мен аудандардың әлеуметтік-
тұрмыстық мәдениет объектілері үшін отын дайындауға, көмірді жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Дайындау, кесу, жару, тасу, жинау – 36 кубтық метр отын, көмір жинау – 5 тонна.
6
Аудан
дық
бюд
жет
7. Саябақтар
ды, скверлер
ді, зираттар
ды, қоқыс тастайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қоқыс жинауды ұйымдастыру.
Зират аумағын қоқыстан жинау – 2000 шаршы метр, парктерді көркейту - 2000 шаршы метр, көшедегі қоқыстарды жинау - 2000 шаршы метр.
6
Аудан
дық
бюд
жет
2
«Аютас селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендер аймақтарының экологиялық сауықтыруы (ағаш отырғызу, гүлшаттар егу), орман шаруашылығын сақтау және жетілдіру, қаңғырма жануарларды аулау.
Гүлшаттар дайындау, гүл отырғызу, суару, арам шөбін жұлу – 100 шаршы метр. Қаңғырма иттерді мүм
кіндігінше аулау.
10
6
Аудан
дық
бюд
жет
2. Спорттық іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салудағы қосалқы жұмыстарды да орындау.
Спорттық іс-шаралар, мерейтой салтанаттар және мемлекеттік мерекесіне арналған іс-шараларды даярлауға көмек көрсету. Мүсіндер үшін қарды жәшіктерге құю және дайындау – 5 дана.
6
Аудан
дық
бюд
жет
3. Республика
лық және аймақтық қоғамдық науқандарды жүргізуге қатысу (сауалнама жүргізу, халық санағы, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі статистикалық тексеріс).
730 - үй басын аралау.
6
Аудан
дық
бюд
жет
4. Халықтың аз қамтамасыз етілген және жалғызбасты қарттар, жаңадан қоныс аударған оралмандар, сондай-ақ қала мен аудандардың әлеуметтік-
тұрмыстық мәдениет объектілері үшін отын дайындауға, көмірді жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Дайындау, кесу, жару, тасу, жинау – 20 кубтық метр отын, көмір жинау – 3 тонна.
6
Аудан
дық
бюд
жет
5. Саябақ
тарды, скверлерді, зираттарды, қоқыс тастайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қоқыс жинауды ұйымдастыру.
Зират аумағын қоқыстан жинау – 500 шаршы метр.
6
Аудан
дық
бюд
жет
3
«Афанасьев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендер аймақтарының экологиялық сауықтыруы (ағаш отырғызу, гүлшаттар егу), орман шаруашылығын сақтау және жетілдіру, қаңғырма жануарларды аулау.
Гүлшаттар дайындау, гүл отырғызу, суару, арам шөбін жұлу – 100 шаршы метр. Қаңғырма иттерді мүм
кіндігінше аулау.
8
6
Аудан
дық
бюд
жет

6. Заготовка дров и кормов, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкультбыта города и района.
Заготовка, колка, складирование - 36 кубических метров дров, складирование угля - 5 тонн.
6
Район
ный
бюд
жет
7. Благо
устройство парков, скверов, кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 2000 квадратных метров, благоустройство парка – 2000 квадратных метров, уборка мусора с улиц – 20000 квадратных метров.
6
Район
ный
бюд
жет
2
Государст
венное учреждение «Аппарат акима Аютаского сельского округа»
1. Экологи
ческое
оздоровление
регионов
(озеленение
и благо
устройство
территорий
посадка
деревьев,
разбивка
цветников,
сохранение и
развитие ле
сопаркового
хозяйства,
зон отдыха и
туризма, от
лов бродячих
животных).
Разбивка клумб, посадка цветов, полив, прополка - 100 квадратных метров. Помощь в отлове бродячих собак по мере их выявления.
10
6
Район
ный
бюд
жет
2. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий посвященных государствен
ным празд
никам, в том числе и выполнение подсобных работ в строитель
стве ледовых городков.
Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государственным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 5 штук.
6
Район
ный
бюд
жет
3. Участие в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов об
щественного мнения, переписи населения, статобследо
вания по вопросам занятости и социальной защиты населения).
Подворный обход - 730 дворов.
6
Район
ный
бюд
жет
4. Заготовка дров и кормов, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспе
ченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкультбыта города и района.
Заготовка, колка, складирование - 20 кубических метров дров, складирование угля - 3 тонн.
6
Район
ный
бюд
жет
5. Благо
устройство парков, скверов, кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 500 квадратных метров.
6
Район
ный
бюд
жет
3
Государст
венное учреждение Аппарат акима «Афанасьевского сельского округа»
1. Экологи
ческое
оздоровление
регионов
(озеленение
и благо
устройство
территорий
посадка
деревьев,
разбивка
цветников,
сохранение и
развитие ле
сопаркового
хозяйства,
зон отдыха и
туризма, от
лов бродячих
животных).
Разбивка клумб, посадка цветов, полив, прополка - 100 квадратных метров. Помощь в отлове бродячих собак по мере их выявления.
8
6
Район
ный
бюд
жет