"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 44/1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 6 наурыздағы N 2/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 сәуірде N 13-14-150 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы N 13/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 13/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/1 шешіміне (2012 жылғы 16 қаңтардағы 13-14-144 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 5 «Парыз» аудандық газетінде және 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 5 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалар жаңа басылымда баяндалсын:
1) кіріс – 2156913 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдерге – 215871 мың теңге;
салықтық емес түсімдерге – 18861 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдерге – 67851 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1854330 мың теңге;
2) шығындар – 2194416,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 3134 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несие – 4854 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1720 мың теңге
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатқаннан түскен түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – –40637,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40637,7 мың теңге;
займдардың түсімі – 4854 мың теңге;
займдарды өтеу – 1720 мың теңге;
9-тармақтағы 9)тармақша жаңа басылымда баяндалсын:
«9) Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясында іс шараларды іске асыру үшін – 92120 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы мақсатты трансферттер – барлығы 22945 мың теңге, оның ішінде:
еңбекақыны бөлшектеп қайтарымсыз қаржыландыру – 6800 мың теңге;
көшіп–қонуға қайтарымсыз қаржы ұсыну үшін – 2347 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету үшін – 9710 мың теңге;
жастар тәжірибесі – 4088 мың теңге;
дамуға мақсатты трансферттер үшін – 69175 мың теңге, оның ішінде:
тұрғын үй құрылысы немесе үй сатып алу үшін – 55175 мың теңге;
еңбек ресурстары мобилділігін арттыру аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту үшін – 14000 мың теңге».;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 21 декабря 2011 года N 44/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 апреля 2012 года N 13-14-150. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2013 года N 13/11
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26.02.2013 N 13/11
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 21 декабря 2011 года № 44/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-144 от 16 января 2012 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 27 января 2012 года № 5 и районной газете «Новатор» от 27 января 2012 года № 5), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2156913 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 215871 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18861 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 67851 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1854330 тысяч тенге;»;
«2) затраты – 2194416,7 тысяч тенге;»;
«3) чистое бюджетное кредитование – 3134 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4854 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1720 тысяч тенге;»;
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге в том числе:
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;»;
5) дефицит бюджета – – 40637,7 тысяч тенге;»;
6) финансирование дефицита бюджета – 40637,7 тысяч тенге;
поступление займов – 4854 тысяч тенге;
погашение займов – 1720 тысяч тенге.»;
в пункте 9 подпункт 9) изложить в новой редакции:
«9) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 92120 тысяч тенге, в том числе:
текущие целевые трансферты – всего 22945 тысяч тенге, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 6800 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 2347 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 9710 тысяч тенге;
молодежная практика – 4088 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 69175 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и (или) приобретение жилья – 55175 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов – 14000 тысяч тенге».;

12-1 тармағын келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«12-1. 10 қосымшаға сәйкес қаржы жылының басына қалыптасқан бюджеттік қаржының бос қалдығы және 2011 жылы пайдаланылмаған, республикалық және облыстық бюджеттің мақсатты трансферттерін қайтару есебінен аудан бюджетінде шығындар қарастырылған;
13-тармақ жаңа басылымда баяндалсын:
«13. Селолық елді мекенде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, спорт және мәдениет мамандарына әлеуметтік көмек көрсетуге 2012 жылға бюджет шығындарында отын сатып алу бойынша бір айлық есеп көрсеткіші көлемінде төлемдер белгіленсін.»;
осы шешімге 159-қосымшаларына сай 123-қосымшалары жаңа басылымда баяндалсын (қоса беріледі).
осы шешімге 10-қосымшасына сай көрсетілген шешім 4-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық
ІІ сессиясының төрағасы мәслихаттың        хатшысы
Е. Кузичева                                Н.Г. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының
2012 жылғы 6 наурыздағы
ІІ сессиясының 2/2 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
XLIV сессиясының 44/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Iшкi
сыны
бы
Атауы
Сома, мың
теңге
1
2
3
5
8
I. Кірістер

дополнить пункт 12-1 следующего содержания:
«12-1. Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2011 году, согласно приложению 10»;
пункт 13 изложить в новой редакции:
«13. Установить в расходах бюджета на 2012 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в размере одного месячного расчетного показателя.»;
приложения 159 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагаются).
указанное решение дополнить приложением 10 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель II сессии                     Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Е. Кузичева                                Н.Г. Дятлов
Приложение № 1
к решению II сессии маслихата района Шал акына
от 6 марта 2012 года № 2/2
Приложение № 1
к решению XLIV сессии маслихата района Шал акына
от 21 декабря 2011 года № 44/1
Бюджет района Шал акына на 2012 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма
тыс.тенге
1
2
3
5
8
Доходы: