"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 44/1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы N 10/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 желтоқсанда N 2033 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы N 13/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 26.02.2013 N 13/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихат хатшысы ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/1 шешіміне (2012 жылғы 16 қаңтардағы 13-14-144 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 5 «Парыз» аудандық газетінде және 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 5 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған» келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесіде баяндалсын:
«1. 12-қосымшаларға сәйкес 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде:
1) кірістер – 2195529,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдерге – 221427,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдерге – 7314,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдерге – 97564,9 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1869222,1 мың теңге;
2) шығындар – 2223032,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 3435,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 3926,8 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 491,1 мың теңге;»;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10000,0 мың теңге, оның ішінде;
қаржылық активтерді сатып алу – 10000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – –40938,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 40938,7 мың теңге;
займдардың түсімі – 3926,8 мың теңге;
займдарды өтеу – 491,1 мың теңге;»;
9-тармақ келесіде баяндалсын:
«9) 2012 жылғы нысаналы трансферттерді және бюджеттік несиелерді аудандық бюджетте бекіту 9-қосымшаға сәйкес:
Жоғары тұрған органының мемлекеттік басқармасынан республикалық трансферттерді және бюджеттік несиелерді келесі мөлшеріне:
1) Жануарлар індетіне қарсы, қарсы іс-шараларды өткізуге – 6562 мың теңге:

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 21 декабря 2011 N 44/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2012 года N 10/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2012 года N 2033. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2013 года N 13/11
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26.02.2013 N 13/11
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 44/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-14-144 от 16 января 2012 года, опубликовано в районной газете от 27 января 2012 года «Парыз» № 5 и районной газете от 27 января 2012 года «Новатор» № 5), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012–2014 годы согласно приложениям 12 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2195529,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 221427,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7314,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 97564,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1869222,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2223032,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3435,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3926,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 491,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000,0 тысяч тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 10000,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – –40938,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 40938,7 тысяч тенге;
поступление займов – 3926,8 тысяч тенге;
погашение займов – 491,1 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Утвердить в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 9:
Республиканские трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих органов государственного управления в следующих размерах:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий – 6562 тысяч тенге;

2) Мамандарды әлеуметтік қолдау іс-шараларын жүзеге асыру үшін – 2393 мың теңге;
3) Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім берудің тапсырыстарын жүзеге асыруға – 92261 мың теңге;
4) 2010 жылғы 7 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Президентінің № 1118 Жарлығымен бекітілген 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім берудің мемлекеттік даму бағдарламасын жүзеге асыруға, соның ішінде – 15387,1 мың теңге;
Үйде оқылатын мүгедек балаларды жабдықтау, бағдарламалық жабдықтау – 7199,1 мың теңге;
Химия кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтау – 8188 мың теңге;
5) Жетім баланы (балаларды) асыраушыларға және ата-ана қамқорынсыз қалған балаларды асыраушыларға ай сайын ақшалай қаржы бөлуге – 10711 мың теңге;
6) Білім берудің мектеп мұғалімдерінің және мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешілерінің біліктілік санаттары үшін қосымша ақы төлеу мөлшерін өсіруге – 19338 мың теңге;
7) «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ оқу бағдарламалары бойынша біліктіліктерін жоғарылатудан өткен мұғалімдер еңбекақыларын өсіруге – 1007 мың теңге;
8) Арнайы әлеуметтік көмекке мұқтаж үйдегі азаматтарға қызмет ұсынуға – 1499 мың теңге;
9) 2011 жылғы 31 наурыздағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 316 Қаулысымен бекітілген 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы аясында іс-шараларды жүзеге асыруға – 106471,0 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – барлығы 51296,0 мың теңге, оның ішінде:
еңбекақыны бөлшектеп қайтарымсыз қаржыландыру – 6800,0 мың теңге;
көшіп-қонуға қайтарымсыз қаржы ұсыну – 810,0 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталығы қызметін қамтамасыз ету – 9710,0 мың теңге;
жастар тәжірибесі- 4923,0 мың теңге;
2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерде даму аясында объектісін жөндеу – 29053,0 мың теңге;
дамуға мақсатты трансферттер – 55175,0 мың теңге, соның ішінде:
тұрғын үй құрылысы немесе сатып алуға – 55175,0 мың теңге;
10) 2011 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 862 Қаулысымен бекітілген «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы аясында аймақтарды экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша ауылдық округтерді жайластыру сұрақтарын шешуге іс-шараларды іске асыруға – 1962 мың теңге;
11) мамандарды әлеуметтік қолдау іс-шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер – 3926,8 мың теңге;
облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер келесі мөлшерде:
1) «Ұрпақ қоры» Бағдарламасы аясында ынталандыру бойынша әлеуметтік көмек төлеуге – 18899 мың теңге;
2) елді мекендерде жер шаруашылығының құрылымы – 777 мың теңге;

2) для реализации мер социальной поддержки специалистов – 2393 тысяч тенге;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 92261 тысяч тенге;
4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118, в том числе – 15387,1 тысяч тенге:
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 7199,1 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии – 8188 тысяч тенге;
5) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 10711 тысяч тенге;
6) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 19338 тысяч тенге;
7) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» – 1007 тысяч тенге;
8) на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому – 1499 тысяч тенге;
9) на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, – 106471,0 тысяч тенге, в том числе:
текущие целевые трансферты – всего 51296,0 тысяч тенге, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 6800,0 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 810,0 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 9710,0 тысяч тенге;
молодежная практика – 4923,0 тысяч тенге;
ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 – 29053,0 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 55175,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и (или) приобретение жилья – 55175,0 тысяч тенге;
10) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействие экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862, – 1962 тысяч тенге;
11) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 3926,8 тысяч тенге;
Целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений» – 18899 тысяч тенге;
2) земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов – 777 тысяч тенге;

3) елді мекендерде шекара орнату – 804 мың теңге;
4) білім беру объектілеріне өртке қарсы дабылды, өрт сөндіру құрылғыларын сатып алу, ағаш жабылғыларын (құрылғыларын) өңдеу қызметтеріне – 300 мың теңге;
5) білім беру ұйымдарында видеобақылау құралдар жиынтығын сатып алу және орнатуға – 299 мың теңге;
6) жалпы орта және негізгі орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі химия кабинеттерін оқу құрылғыларымен жабдықтауға – 4000 мың теңге;
7) дамуға нысаналы трансферттер – 46000 мың теңге; соның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және тұрғын-үй сатып алу (немесе) және құрылысына – 13000 мың теңге;
заңды тұлғалардың жарғылық капиталын көбейту және құруға – 8000 мың теңге;
Шал ақын ауданы Сергеевка қаласының орталық стадионын қайта жаңартуға – 25000 мың теңге;
8) ID-Phone-ға қосылу – 347,0;
2012-2014 жылдарға Солтүстік Қазақстан облысы облыстық бюджет туралы Солтүстік Қазақстан облысы мәслихат шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан әкімдігінің қаулымен белгіленген сома анықталады.
осы шешімге 123-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндау көрсетілген шешімге 1910-қосымшалар (қоса беріледі).
2. Осы қаулы 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын аудан мәслихатының
Х сессия төрағасы                          С. Тасмағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын аудан мәслихатының хатшысы        Н. Дятлов
КЕЛІСІЛДІ:
«Шал ақын ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е. Андреева
2012 жыл 4 желтоқсан
Шал ақын ауданы мәслихатының
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 10/1 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 44/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Iшкi
сыны
бы
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
5
8
I. Кірістер

3) установление границ населенных пунктов – 804 тысяч тенге;
4) на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования – 300 тысяч тенге;
5) на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования – 299 тысяч тенге;
6) на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 4000 тысяч тенге;
7) целевые трансферты на развитие – 46000 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и (или) приобретения жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 13000 тысяч тенге;
на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц – 8000 тысяч тенге;
на реконструкцию центрального стадиона в г. Сергеевка района Шал акына – 25000 тысяч тенге;
8) на подключение ID-Phone - 347,0 тысяч тенге;
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Северо-Казахстанской области об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2012-2014 годы.».
приложения 1910 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель Х сессии
маслихата район Шал акына
Северо-Казахстанской области               С. Тасмаганбетов
Секретарь
маслихата район Шал акына
Северо-Казахстанской области               Н. Дятлов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного и
планирования района Шал акына»             Е. Андреева
4 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата района Шал акына
от 4 декабря 2012 года № 10/1
Приложение 1
к решению маслихата района Шал акына
от 21 декабря 2011 года № 44/1
Бюджет района Шал акына на 2012 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма тыс. тенге
1
2
3
5
8
Доходы:

28708,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп-интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
117,0
04
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
444,0
04
123
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
444,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1451659,7
04
464
003
Жалпы білім беру
1212551,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
92261,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25142,0
04
464
006
Балаларға қосымша білім беру
76017,3
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1007,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
19338,0
04
464
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6355,8
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51,5
04
464
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4337,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7400,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7199,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
34899,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
34899,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
151344,3
Әлеуметтік салық
131785,0
06
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131785,0
06
451
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы

28708,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
117,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
444,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
444,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1451659,7
003
Общеобразовательное обучение
1212551,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
92261,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25142,0
006
Дополнительное образование для детей
76017,3
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1007,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
19338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6355,8
012
Капитальные расходы государственного органа
51,5
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4337,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7400,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7199,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
34899,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
34899,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
151344,3
Социальная помощь
131785,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
131785,0
002
Программа занятости

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
45
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7400
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7199
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
25000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
42671
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42641
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12533
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18899
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1499
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9710
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
97228
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
68175
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
68175
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
29053
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29053
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңестік
61
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
04
Білім беру
165938
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
140938
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
117
003
Жалпы білім беру
12787
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
92261
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1007
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
19338
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
754
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15

122
Аппарат акима района (города областного значения)
45
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
45
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
15
04
Образование
165938
464
Отдел образования района (города областного значения)
140938
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
117
003
Общеобразовательное обучение
12787
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
92261
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1007
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
19338
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
75
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
754
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7400
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7199
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
25000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
42671
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42641
002
Программа занятости
12533
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18899
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1499
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
97228
467
Отдел строительства района (города областного значения)
68175
072
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
68175
464
Отдел образования района (города областного значения)
29053
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
29053
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
61
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
15

456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
31
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14024
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
5866
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
009
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
3926
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
1925
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1596
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
777
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
804
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
6562
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6562
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
15
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
13
Өзгелер
10008
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
31
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1962
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
31
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
31
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14024
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
5866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15
009
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
3926
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1925
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1596
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
777
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
804
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
6562
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6562
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
15
13
Прочие
10008
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
31
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
31
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1962
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджет