Жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 498 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 сәуірде № 4-1-158 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 951 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 13.06.2012 № 951 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасын басшылыққа алып және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабына, 7 бабы 5-7) тармақшасына18-2 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации молодежной практики
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 12 апреля 2012 года № 498. Зарегистрировано департаментом Юстиции Атырауской области 23 апреля 2012 года № 4-1-158. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 13 июня 2012 года № 951
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 13.06.2012 № 951.
Руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в соответствии со статьей 5, подпунктом 5-7) статьи 7 и статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 "Об утверждении Программы занятости 2020" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.С. Қарабаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 ақпанынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі
А.А. Керімов

1. Утвердить согласно приложению перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Карабаеву А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2012 года.
Аким города
Керимов А.А.