Атырау қаласындағы жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты қалалық тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 950 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 маусымда № 4-1-164 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14 бабының 3 тармағы 1) тармақшасына, 19 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 614 "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 20, 21, 30, 30-А, 59, 65 маршруттары бойынша жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты қалалық тасымалдаудың бірыңғай тарифі - 80 (сексен) теңге болып белгіленсін.
Қала маңының № 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64 маршруттары бойынша белгіленген тарифке қосымша 20 (жиырма) теңге мөлшерінде тариф белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 11.09.2012 № 1727; 27.11.2015 № 2103 қаулыларымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға таралады).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ә.И. Нұрлығожиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 шілдеде туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі А.А. Керімов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық мәслихатының
2012 жылғы 16 мамырдағы № 44 шешімімен

Об установлении единого тарифа на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 15 июня 2012 года № 950. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июня 2012 года № 4-1-164
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14, с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и Приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 614 "Об утверждении методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по маршрутам № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 20, 21, 30, 30-А, 59, 65 города Атырау – 80 (восемьдесять) тенге.
Установить дополнительно 20 (двадцать) тенге к единому тарифу на пригородным маршрутам № 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64 города Атырау.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Атырауского городского акимата Атырауской области от 11.09.2012 № 1727; от 27.11.2015 № 2103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 2016 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города - Нурлыгожиева А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 1 июля 2012 года.
Аким города Керимов А.А
СОГЛАСОВАНО:
Решением Атырауского городского маслихата
от 16 мая 2012 года за № 44