Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 73 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 сәуірде № 4-7-145 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 2731 баптарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурызындағы № 274 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Жарлығына сәйкес, Қазақстан Републикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурызындағы № 326 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурызындағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" және Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 наурызындағы № 63 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 қаулысын іске асыру туралы" қаулыларын іске асыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі, әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе әскерге шақырудан босатылуға құқығы жоқ азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қарулы Күштерді жасақтау үшін қажетті санында мерзімді әскери қызметке шақыру жүргізілсін.
2. Әскери басқару органдарын жабдықтау әскерге шақыру (жиын) пунктерімен, оларды күтіп ұстауға дәрі-дәрмектермен, керек жарақтармен, өртке қарсы, медициналық және шаруашылық мүлкімен, автомобиль көлігімен, сондай-ақ байланыс және күзет құралдарымен қамтамасыз етілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары П.М. Хасановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қайненов

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление Аппарата акима Макатского района Атырауской области от 30 марта 2012 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2012 года № 4-7-145
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 2731 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре - декабре 2012 года", в целях реализации постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и акимата Атырауской области от 15 марта 2012 года № 63 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326" акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Провести в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года призыв на срочную воинскую службу граждан в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющие права на отсрочку или освобождение от призыва, в количестве, необходимом для комплектования Вооруженных Сил.
2. Обеспечить органы военного управления оборудованными призывными (сборными) пунктами их содержание, снабжение медикаментами, инструментарием, противопожарным, медицинским и хозяйственным имуществом, автомобильным транспортом, а также средствами связи и охраны.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Хасанова П.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Кайненов