Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 328-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қазандағы № 63-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қазанда № 2632 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 наурыздағы № 105-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013.03.13 № 105-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы кезекті ХХХVІІІ сессиясының № 328-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-7-139 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1-тармақшасындағы:
"2 743 114" деген сандар "2 477 933" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 560 350" деген сандар "1 288 534" деген сандармен ауыстырылсын.
2-тармақшасындағы:
"2 743 114" деген сандар "2 477 933" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 328-ІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 15 октября 2012 года № 63-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 октября 2012 года № 2632. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 марта 2013 года № 105-V
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13.03.2013 № 105-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІІ очередной сессии районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 328-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-139, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры "2 743 114" заменить цифрами "2 477 933";
цифры "1 560 350" заменить цифрами "1 288 534".
в подпункте 2:
цифры "2 743 114" заменить цифрами "2 477 933".

2. 145 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау, бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Алтаева) жүктелсін.
4. Осы шешімді уәкілетті мемлекеттік органдардың интернет-ресурстарында міндетті түрде жариялауды аудандық мәслихаттың бас маман заңгері А. Куразовқа жүктелсін.

2. Приложения 145 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаевой).
4. Опубликование настоящего решения на интернет–ресурсе уполномоченного государственного органа возложить главного специалиста юриста аппарата Макатского районного маслихата А. Куразова.

2808
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
63766
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3375
021
Мектеп мұғалімдеріне және білім беру мекемелерінің мектеп алды дайындық тәрбиешілерінің біліктілік талаптарының өсуіне байланысты қосымша ақы төлеу
0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
3375
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1120094
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1031
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1031
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1119063
003
Жалпы білім беру
1048069
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
53802
010
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізу
0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2000
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
15192
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
182742
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
182742
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7364
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16746
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12095
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
144037
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

2808
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
63766
464
Отдел образования района (города областного значения)
3375
021
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
0
040
Реализация государственного образовательного заказа
в дошкольных организациях образования
3375
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1123364
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1031
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1031
464
Отдел образования района (города областного значения)
1122333
003
Общеобразовательное обучение
1051339
006
Дополнительное образование для детей
53802
010
Внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
15192
09
Прочие услуги в области образования
179472
464
Отдел образования района (города областного значения)
179472
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7364
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16746
012
Капитальные расходы государственных органов
0
013
Материально-техническое оснащение государственных орган
0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12095
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
140767
6
Социальная помощь и социальное обеспечение