"2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 маусымдағы № 8/57-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 маусымда № 14-1-161 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 1-20 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 04.02.2013 № 1-20 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы № 4/41-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2076 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-150 тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарында «Шымкент келбеті» № 1 (1123) газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 222 930 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 550 197 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 794 640 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 777 733 мың теңге;
2) шығындар – 52 967 574 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 488 625 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 500 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 375 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 233 269 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 233 269 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 500 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с "О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14 июня 2012 года № 8/57-5c. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 25 июня 2012 года № 14-1-161. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 1-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 1-20).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2012 года № 4/41-V "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2076, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с «О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-150, опубликовано в газете «Панорама Шымкента» № 1 (1123) от 6 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 222 930 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 550 197 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 794 640 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 777 733 тысяч тенге;
2) затраты – 52 967 574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 488 625 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 500 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 375 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета - - 1 233 269 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 233 269 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 500 000 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 699 000 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 432 269 мың теңге.»;
2 тармағының екінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«қалалық маңызы бар жолдарды (қала көшелерін) орташа жөндеу – 6 211 110 мың теңге;»;
бесінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«АИТВ жұқтырған балалары бар отбасыларға сәбиге қарау бойынша ай сайын өтемақы төлеуге – 16 865 мың теңге;»;
алтыншы бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«қаланы абаттандыру шығындарына – 658 837 мың теңге;»
сегізінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«егжей-тегжейлі жобаларды әзірлеуге – 141 440 мың теңге;»;
оныншы бөлігімен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«жылу жүйелері нысандарын жөндеу жұмыстарына – 255 914 мың теңге;»;
он бірінші бөлігімен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«қала аймағының жоспарлау жобасын әзірлеуге – 164 755 мың теңге;»;
он екінші бөлігімен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 36 664 мың теңге.»;
2-1 тармағының үшінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 766 273 мың теңге;»;
3 тармағының екінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 154 816 мың теңге;»;
үшінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға – 545 000 мың теңге;»;
төртінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 219 638 мың теңге;»;
бесінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«жылу энергетикалық жүйені дамытуға – 744 607 мың теңге;»;
алтыншы бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 55 000 мың теңге;»;
жетінші бөлігімен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«көлік инфрақұрылымын дамытуға – 241 501 мың теңге.»;
3-1 тармағының төртінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 3 709 246 мың теңге;»;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«4. Қала әкімдігінің 2012 жылға арналған резерві 500 435 мың теңге сомасында бекітілсін.».

погашение займов – 699 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 432 269 тысяч тенге.»;
часть вторую пункта 2 изложить в новой редакции:
«средний ремонт дорог городского значения (улиц города) – 6 211 110 тысяч тенге»;
часть пятую изложить в новой редакции:
«выплата ежемесячной компенсации по уходу за ребенком семьям, имеющим ВИЧ - инфицированных детей – 16 865 тысяч тенге»;
часть шестую изложить в новой редакции:
«затраты по благоустройству города – 658 837 тысяч тенге»;
часть восьмую изложить в новой редакции:
«разработка проектов детальной планировки – 141 440 тысяч тенге»;
дополнить частью десять следующего содержания:
«ремонтные работы объектов теплоснабжения – 255 914 тысяч тенге»;
дополнить частью одиннадцать следующего содержания:
«разработка проектов планировки пригородных зон – 164 755 тысяч тенге»;
дополнить частью двенадцать следующего содержания:
«реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 36 664 тысяч тенге.»;
часть третью пункта 2-1 изложить в новой редакции:
«увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 766 273 тысяч тенге»;
часть вторую пункта 3 изложить в новой редакции:
«строительство и реконструкция объектов образования – 154 816 тысяч тенге»;
часть третью изложить в новой редакции:
«проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 545 000 тысяч тенге»;
часть четвертую изложить в новой редакции:
«развитие системы водоснабжения – 219 638 тысяч тенге»;
часть пятую изложить в новой редакции:
«развитие теплоэнергетической системы – 744 607 тысяч тенге»;
часть шестую изложить в новой редакции:
«развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 55 000 тысяч тенге»;
дополнить частью семь следующего содержания:
«развитие транспортной инфраструктуры – 241 501 тысяч тенге.»;
часть четвертую пункта 3-1 изложить в новой редакции:
«проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 3 709 246 тысяч тенге»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв акимата города на 2012 год в сумме – 500 435 тысяч тенге.»;

Аталған шешімнің 1, 2, 3, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрайымы      Г.Құрманбекова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 8/57-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61/479-4с шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

приложения 1, 2, 3, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Г.Курманбекова
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 14 июня 2012 года № 8/57-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с
Бюджет города Шымкент на 2012 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы