Арыс қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдауды ұсыну туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы № 2/14-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 сәуірде № 14-2-128 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 48 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 28.03.2013 № 48 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен бекітілген Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну ережесінің 2-тармағына және қала әкiмiнiң 2012 жылғы 11 наурыздағы № 377 мәлiмдемесiне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТI:
1. Арыс қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына қажеттiлiктi ескере отырып, 2012 жылы бiр маманға жетпiс еселік айлық есептiк көрсеткiшке тең сомада көтерме жәрдемақысы және тұрғын үй сатып алу үшiн бiр мың бес жүз еселік айлық есептiк көрсеткiштен аспайтын сомада әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Е.Сарбасов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ.Баймурзаев

О предоставлении в 2012 году подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Арыс
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14 марта 2012 года № 2/14-V. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 6 апреля 2012 года № 14-2-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 28 марта 2013 года № 48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 28.03.2013 № 48).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 и заявлением акима города от 11 марта 2012 года № 377, городской маслихат РЕШИЛ:
1. С учетом потребности в специалистах здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Арыс, предоставить в 2012 году подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному  показателю  и социальную  поддержку  для  приобретения  жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя на одного специалиста.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после  дня  его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата   Е.Сарбасов
Секретарь городского маслихата             К.Баймурзаев