Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 52/355-IV "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 53/358-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 24 қаңтарда N 14-4-111 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 01-09/14 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 30.01.2013 № 01-09/14 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 48/469-IV Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 52/355-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-4-110-нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтарындағы «Түркістан» газетінің 3-нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 19 883 889 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 306 019 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 022 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 440 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 18 555 408 мың теңге;
2) шығындар – 19 883 889 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 13 015 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 14 562 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 547 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -13 015 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 015 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 52/355-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11 января 2012 года N 53/358-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 24 января 2012 года N 14-4-111. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 01-09/14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 01-09/14).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 48/469-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 15 декабря 2011 года № 52/355-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-110, опубликовано 7 января 2012 года в № 3 газеты «Түркістан») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 883 889 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 306 019 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 022 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 440 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 555 408 тысяч тенге;
2) затраты – 19 883 889 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 015 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 14 562 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 547 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 015 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 015 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі – 14 562;
қарыздарды өтеу – 1 547 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0».
Аталған шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Е.Тәңірбергенов
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы               М.Ибраим
Түркістан қалалық мәслихатының
2012 жылғы 11 қаңтардағы
№ 53/358-ІV шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 52/355-ІV шешіміне № 1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
мың теңге
сыныбы
ішкі сыныбы
Кірістер

поступление займов – 14 562 тысяч тенге;
погашение займов – 1 547 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0».
Приложения 1, 2, 3 указанного решения утвердить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Е.Танирбергенов
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             М.Ибраим
Приложение 1
к решению Туркестанского городского маслихата
от 11 января 2012 года № 53/358-ІV
Приложение 1
к решению Туркестанского городского маслихата
от 15 декабря 2011 года № 52/355-ІV
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Наименование
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Доходы

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 183
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
82 091
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
244 678
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
244 678
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
827 684
2
Әлеуметтiк көмек
782 168
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 068
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 068
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
755 292
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24 846
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 693
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 266
006
Тұрғын үй көмегі
66 955
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
106 795
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 052
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 224
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
470 384
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
43 077
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 808
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 808
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45 516
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 516
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 065
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 451
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 667 292
1
Тұрғын үй шаруашылығы
402 320
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
402 320
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 183
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
82 091
467
Отдел строительства района (города областного значения)
244 678
037
Строительство и реконструкция объектов образования
244 678
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
827 684
2
Социальная помощь
782 168
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 068
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 068
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
755 292
002
Программа занятости
24 846
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 693
005
Государственная адресная социальная помощь
19 266
006
Жилищная помощь
66 955
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
106 795
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 052
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 224
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
470 384
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
43 077
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 808
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 808
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45 516
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 065
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 451
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 667 292
1
Жилищное хозяйство
402 320
467
Отдел строительства района (города областного значения)
402 320
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда