Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 51/1 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қарашадағы № 9/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қарашада № 2140 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 32 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 32 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қазан № 7/67-V, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2118, тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 51/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-8-117 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 7 қантардағы «Ордабасы оттары» газетінің № 2-3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Ордабасы ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 348 482 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 617 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 029 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 820 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 714 058 мың теңге;
2) шығындар - 9 389 159 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 959 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 62 522 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 563 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 51/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы»
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 ноября 2012 года № 9/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 ноября 2012 года № 2140. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 32)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 32).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2012 года № 7/67-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 51/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-117, опубликовано 7 января 2012 года в газете «Ордабасы оттары» № 2-3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2012-2014 годы согласно приложения 1 соответственно, в том числе на 2012 год следующих объемах:
1) доходы – 9 348 482 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 617 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 029 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 820 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 714 058 тысяч тенге;
2) затраты – 9 389 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 959 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 62 522 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 563 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 636 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 636 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың сессиясының төрағасы  С.Алтыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  П.Жұрман
Ордабасы аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -94 636 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 94 636 тысяч тенге.»;
приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата    С.Алтыбаев
Секретарь районного маслихата              П.Жұрман
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата

216 602
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
84
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
216 518
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3 920 897
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 314
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 314
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 915 583
003
Жалпы білім беру
3 777 187
006
Балаларға қосымша білім беру
70 074
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1950
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
66 372
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 052 988
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
461 774
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 005
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
54 663
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 019
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
16 514
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
367 573
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 591 214
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 591 214
05
Денсаулық сақтау
47
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
47

216 602
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов:
общего типа, специальных (коррекционных),
специализированных для одаренных детей, организаций
образования для детей-сирот и детей, оставшихся без
попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних
за счет трансфертов из республиканского бюджета
84
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
216 518
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 920 897
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 314
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
5 314
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 915 583
003
Общеобразовательное обучение
3 777 187
006
Дополнительное образование для детей
70 074
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета"
1 950
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
учителям организаций начального, основного среднего, общего
среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа,
специальных (коррекционных), специализированных для
одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей,
оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из
республиканского бюджета
66 372
9
Прочие услуги в области образования
2 052 988
464
Отдел образования района (города областного значения)
461 774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 005
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
54 663
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16 019
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
16 514
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
367 573
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 591 214
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 591 214
05
Здравоохранение
47
9
Прочие услуги в области здравоохранения
47

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
47
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
47
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
344 307
2
Әлеуметтiк көмек
318 571
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
318 571
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
88 033
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 664
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 117
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 262
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
157 410
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 109
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20 476
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 736
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 736
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 065
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 262
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
59
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 350
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 387 285
1
Тұрғын үй шаруашылығы
97 717
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
89 617
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
89 617
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 100
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
2 700
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
5 400
2
Коммуналдық шаруашылық
1 251 585
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
47
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
47
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
344 307
2
Социальная помощь
318 571
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
318 571
002
Программа занятости
88 033
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 500
005
Государственная адресная социальная помощь
8 664
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 117
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 262
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
157 410
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 109
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20 476
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 736
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 736
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 065
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 262
021
Капитальные расходы государственного органа
59
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
2 350
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 387 285
1
Жилищное хозяйство
97 717
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
89 617
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
89 617
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 100
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 700
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 400
2
Коммунальное хозяйство
1 251 585
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)