Сайрам ауданының елді мекендерінің шегін өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихат сессиясының 2012 жылғы 29 маусымдағы N 6-46/V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 маусымдағы N 1 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 30 шілдеде N 14-10-191 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 31-199/V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 15.05.2014 № 31-199/V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ және аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Арыс ауыл округіне қарасты Арыс ауылының әкімшілік шекарасына "Арыс" селолық тұтыну кооперативінің аумағында орналасқан жалпы көлемі 22,0 гектар жер қосылып, Арыс ауылының шегі өзгертілсін.
2. Бадам ауыл округіне қарасты Құрсай ауылының әкімшілік шекарасына ауданның жер қорынан жалпы көлемі 32,7 гектар жер қосылып, Құрсай ауылының шегі өзгертілсін.
3. Осы бірлескен шешім және қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сайрам ауданының әкімі                     У.Қайназаров
Сессия төрағасы                            Р.Хайтенов
Сайрам аудандық мәслихатының хатшысы       К.Орашов

Об изменении границ сел Сайрамского района
Совместное решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2012 года N 6-46/V и постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области 29 июня 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сайрамского района Южно-Казахстанской области 30 июля 2012 года N 14-10-191. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 мая 2014 года № 31-199/V
Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.05.2014 № 31-199/V.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ и районный акимат ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы села Арыс Арысского сельского округа, включив к административным границам села Арыс земли, расположенные на территории сельского производственного кооператива "Арыс", общей площадью 22,0 гектаров.
2. Изменить границы села Курсай Бадамского сельского округа, включив к административным границам села Курсай земли, из районного специального фонда общей площадью 32,7 гектаров.
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сайрамского района                    У.Кайназаров
Председатель сессии                        Р.Хайтенов
Секретарь Сайрамского районного маслихата  К.Орашов