Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 301 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қаңтардағы N 308 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 қаңтарда N 14-12-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 29 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 29 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 48/469-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-12-132 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда «Созақ үні» газетінің 03-04-05-06-07 нөмірлерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Созақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтілсін:
1) кірістер - 7 222 212 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 318 560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2 771 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 895 881 мың теңге;
2) шығындар - 7 222 212 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 119 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 19 416 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 297 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 119 мың теңге:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 301 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 09 января 2012 года N 308. Зарегистрировано Управлением юстиции Созакского района Южно-Казахстанской области 26 января 2012 года N 14-12-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 29).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 48/469-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 301 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-12-132, опубликовано 6 января 2012 года в № 03-04-05-06-07 газеты "Созақ үні") следующие изменения:
«1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы - 7 222 212 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -3 318 560 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям -2 771 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -5 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов -3 895 881 тысяч тенге;
2) затраты -7 222 212 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 119 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -1 297 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов -0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 119 тысяч тенге:

қарыздар түсімі - 19 416 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1 297 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының кезектен
тыс ХХХХVІІ сессиясының төрағасы:          М.Жақсыбаев
Созақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 9 қаңтардағы
№ 308 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 301 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер

поступление займов-19 416 тысяч тенге;
погашение займов -1 297 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -0 тысяч тенге.».
Приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной ХХХХVІІ
сессии Созакского районного маслихата:     М.Жақсыбаев
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 9 декабря 2012 года № 308
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 21 декабря 2011 года № 301
Районный бюджет на 2012 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы