Шардара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 519 "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 15 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 ақпанда N 14-15-130 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 6 мамырдағы № 170 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 06.05.2019 № 170 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармағына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 519 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-15-126 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 2 желтоқсанында "Шартарап-Шарайна" газетінің № 49-50(447-448) нөмірінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Шомпиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мараим
КЕЛІСІЛДІ:
Шардара аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________Жарияқұл Шүкір Өтелұлы
"18" қаңтар 2012 жыл
Шардара ауданы әкімдігінің
18 қаңтар 2012 жылғы
№ 15 қаулысына қосымша
Шардара ауданы әкімдігінің
"01" қараша 2011 жылғы
№ 519 қаулысына № 2 қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар тізімі
Қала, ауылдық округтер атауы
Өткізілетін орны
Мекен жайы
1
Шардара қаласы
№ 16 кәсіптік лицей
С.Әшіров көшесі
"Шардара" жалпы орта мектебі
Әл-Фараби көшесі
Оқушылар үйі
Абай көшесі
Шардара орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
А.Мамытов көшесі
Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта мектебі
Темірбеков көшесі
А.Иманов атындағы жалпы орта мектебі
Жібек жолы көшесі
№ 1 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі
Ғ.Мұратбаев көшесі
2
Қазақстан
ауылдық округі
Мәдениет үйі
Қисабеков көшесі
3
Достық
ауылдық округі
Мәдениет үйі
Қазыбек би көшесі
"Достық" жалпы орта мектебі
1 мамыр көшесі
4
Жаушықұм ауылдық округі
"Жаушықұм" жалпы орта мектебі
Жаушықұм көшесі
5
Қ.Тұрысбеков ауылдық округі
Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі
А.Әлімбетов көшесі
"Ақберді" бастауыш мектебі
"Ақберді" елді мекені
6
Қоссейіт ауылдық округі
Мәдениет үйі
Д.Қонаев көшесі
7
Көксу ауылдық округі
Т.Айбергенов атындағы жалпы орта мектебі
Алматы көшесі
"Айдарқұл" бастауыш мектебі
"Айдарқұл қашар" елді мекені
"Баспанды" бастауыш мектебі
"Баспанды" елді мекені
С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі
А.Асылбеков көшесі
8
Ұзын ата ауылдық округі
"Ұзын ата" жалпы орта мектебі
Ынтымақ көшесі
9
Қызылқұм ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ә.Молдағұлова көшесі
10
Сүткент ауылдық округі
Т.Тәжібаев атындағы жалпы орта мектебі
Ә.Тоқсанбаев көшесі
11
Ақшеңгелді ауылдық округі
"Ақ-алтын" жалпы орта мектебі
Қозыбағаров көшесі
"Егізқұм" жалпы орта мектебі
Ы.Алтынсарин көшесі

О внесении изменения в постановление акимата Шардаринского района от 1 ноября 2011 года № 519 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 18 января 2012 года N 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Шардаринского района Южно-Казахстанской области 2 февраля 2012 года N 14-15-130. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 6 мая 2019 года № 170
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 06.05.2019 № 170 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шардаринского района от 1 ноября 2011 года № 519 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-15-126, опубликовано 2 декабря 2011 года в номере № 49-50(447-448) газеты "Шартарап-Шарайна") следующее изменение:
приложение 2 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шомпиева Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мараим
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шардаринской районной
территориальной избирательной комиссии
______________Жарияқұл Шүкір Өтелұлы
"18" января 2012 год
Приложение
к постановлению акимата Шардаринского
района от 18 января 2011г № 15
Приложение № 2
к постановлению акимата Шардаринского
района от 01 ноября 2011г № 519
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе, для проведения встреч кандидатов с избирателями
Наименование города, сельских округов
Место проведения
Адрес
1
Город Шардара
Профессиональный лицей № 16
Улица С.Аширова
Общая средняя школа "Шардара"
Улица Аль-Фараби
Дом школьников
Улица Абая
Шардаринское государственное учреждение по охране лесного хозяйства и животного мира
Улица А.Мамытова
Общая средняя школа имени К.Аманжолова
Улица Темирбекова
Общая средняя школа имени А.Иманова
Улица Жибек жолы
Общая средняя школа № 1 имени М.Ауэзова
Улица Г.Муратбаева
2
Сельский округ Казахстан
Дом культуры
Улица Кисабекова
3
Сельский округ Достык
Дом культуры
Улица Казыбек би
Общая средняя школа "Достык"
Улица 1 Мая
4
Сельский округ Жаушыкум
Общая средняя школа "Жаушыкум"
Улица Жаушыкум
5
Сельский округ Турисбеков
Общая средняя школа имени Ч.Валиханова
Улица А.Алимбетова
Начальная школа "Акберды"
Населенный пункт "Акберды"
6
Сельский округ Коссеит
Дом культуры
Улица Д.Кунаева
7
Сельский округ Коксу
Общая средняя школа имени Т.Айбергенова
Улица Алматы
Начальная школа "Айдаркуль"
Населенный пункт "Айдаркуль кашар"
Начальная школа "Баспанды"
Населенный пункт "Баспанды"
Общая средняя школа имени С.Ерубаева
Улица А.Асылбекова
8
Сельский округ Узын ата
Общая средняя школа "Узын ата"
Улица Ынтымак
9
Сельский округ Кызылкум
Дом культуры
Улица А.Молдагуловой
10
Сельский округ Суткент
Общая средняя школа имени Т.Тажибаева
Улица А.Токсанбаева
11
Сельский округ Акшенгельди
Общая средняя школа "Ак алтын"
Улица Козыбагарова
Общая средняя школа "Егизкум"
Улица Ы.Алтынсарина