2012 жылы ер азаматтарды жедел әскери қызметке шақыруды өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қыркүйектегі N 1170 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қыркүйекте N 2674 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы N 1401 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2013.03.26 N 1401 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 8) тармақшасына, «Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 27 бабы 3 тармағына, 28 бабы 13 тармағына30 және 31 баптарына, «Әскери қызметінің белгілеген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы № 274 Жарлығына, «Әскери қызметінің белгілеген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы № 274 «Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 қаулысына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтар 2012 жылдың қазан - желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақырылсын.
2. Курчатов қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің бастығы Наиль Амирович Рахимовқа мемлекеттік мекемелермен бірлесіп Қазақстан Республикасының қарастырылған заңнамасының құзыреті аясында әскери қызметке шақыруға байланысты іс шараларды ұйымдастыруды және өткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Старенковаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі                            А. ГЕНРИХ
«Келісілді»
«Курчатов қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы    _______________ Н. Рахимов

О проведении призыва граждан мужского пола на срочную воинскую службу в 2012 году
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 11 сентября 2012 года N 1170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 сентября 2012 года за N 2674. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2013 года N 1401
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 26.03.2013 N 1401.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 27, пунктами 13 статьи 28, статьями 30 и 31 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», Указа Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года № 274 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года № 274 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года» акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести призыв на срочную воинскую службу в октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Рекомендовать начальнику отдела по делам обороны города Курчатов Рахимову Наиль Амировичу совместно с государственными учреждениями обеспечить организацию и проведение мероприятий связанных с призывом в рамках компетенции предусмотренных законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Курчатова Старенкову Е. В.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима города Курчатова                             А. ГЕНРИХ
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Государственного
Учреждения «Отдел по делам
обороны города Курчатова»            _______________ Н. Рахимов

2012 жылғы 11 қыркүйек

11 сентября 2012 год