"2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 929 әкімдіктің қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 қазандағы N 1211 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қарашада N 2719 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 05 наурыздағы N 1379 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2013.03.05 N 1379 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 бабына, 5 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақ салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту» Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы» № 836 қаулысына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген халықтың түрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдік жүйесін кеңейту мақсатында Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Курчатов қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы «2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы» № 929 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2012 жылдың 25 қаңтарында № 5-3-115 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 02 ақпандағы № 5 (859) «7 дней» газетінде жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
осы қаулының 2 қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е. В. Старенковаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                           А. ГЕНРИХ
Курчатов қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 29 қазандағы
№ 1211 қаулысына қосымша
Тұрғындардың нысаналы топтар құрамына кіретін тұлғалар
тізімі
1. Тұрмысы төмен азаматтар;
2. 21 жасқа дейінгі жастар;
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалармен ата–анасының қамқорлығынсыз қалған 23 жасқа дейінгі балалар;

О внесении изменения в постановление акимата от 10 января 2012 года № 929 "Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2012 года N 1211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 ноября 2012 года за N 2719. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2013 года N 1379
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 05.03.2013 N 1379.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5, статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Курчатов от 10 января 2012 года № 929 «Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2012 году» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 января 2012 года за № 5-3-115, опубликованное в газете «7 дней» от 02 февраля 2012 года за № 5 (859), следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатова Старенкову Е. В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                                  А. ГЕНРИХ
Приложение к постановлению
акимата города Курчатова
от 29 октября 2012 года
№ 1211
Перечень лиц входящих в состав целевых групп населения
1. Малообеспеченные граждане;
2. Молодежь в возрасте до 21 года;
3. Воспитанники детских домов, дети сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей в возрасте до 23 лет;

4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызбасты көп балалы ата–аналар;
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған тұлғасы бар азаматтар;
6. Мүгедектер;
7. Зейнеткерлік жас алдындағы тұлғалар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуыға екі жыл қалғандар);
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарынан босаған тұлғалар;
9. Бас бостандығынан айыру және мәжбүрлеп емдеу орындарынан босаған тұлғалар;
10. Оралмандар;
11. Есірткіге тәуелді және АҚТҚ инфекциясымен ауыратын тұлғалар;
12. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
13. Өндірістің ұйымдастырылуының өзгеруіне байланысты, соның ішінде жұмыс көлемі қайта ұйымдастырылған және (немесе) қысқартылған кезде толық емес жұмыс тәртібінде жұмыспен қамтылған;
14. 50 жастан асқан әйелдер;
15. 55 жастан асқан ерлер;
16. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық);
17. Жұмыс беруші-занды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған тұлғалар;
18. Қылмыстық-атқару инспекциясының сынамалау қызметінің есебінде тұрған тұлғалар.

4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6. Инвалиды;
7. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10. Оралманы;
11. Лица, наркозависимые и ВИЧ-инфицированные;
12. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
13. Занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации (или) сокращении объема работ;
14. Женщины старше 50 лет;
15. Мужчины старше 55 лет;
16. Лица, не работающие длительное время (более одного года);
17. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя юридического лица либо прекращением деятельности работодателя физического лица, сокращением численности или штата работников;
18. Лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.