Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11/8-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда № 2823 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы N 24/9-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 28.02.2014  N 24/9-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының, 15) тармақшасына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға бюджеттік қаражат есебінен әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Денсаулық сақтау және ветеринария мамандарына әлеуметтік көмек Шығыс Қазақстан облыстық мәслихат шешімімен бекітілген мөлшерде төленеді.
3. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 8640 (сегіз мың алты жүз қырық) теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетіледі.
4. Риддер қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/5-IV «Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек туралы» («Лениногорская правда» газетінің 2010 жылғы 05 ақпандағы № 7 жарияланды, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 5-4-125 тіркелді);
2) 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/9-IV «2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/5-IV «Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы» («Лениногорская правда» газетінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 3 жарияланды, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 5-4-141 тіркелді);

О предоставлении социальной помощи специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, на приобретение топлива
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 11/8-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2013 года N 2823. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата от 28 февраля 2014 года N 24/9-V
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата от 28.02.2014 N 24/9-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Риддера, социальную помощь на приобретение топлива за счет бюджетных средств.
2. Социальная помощь специалистам здравоохранения и ветеринарии выплачивается в размере, установленном решением Восточно-Казахстанского областного маслихата.
3. Социальная помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, предоставляется в размере 8640 (восемь тысяч шестьсот сорок) тенге.
4. Признать утратившими силу следующие решения Риддерского городского маслихата:
1) «О социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах» от 25 декабря 2009 года № 21/5-IV (опубликовано в газете № 7 «Лениногорская правда» от 05 февраля 2010 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2010 года за № 5-4-125);
2) «О внесении изменения в решение от 25 декабря 2009 года № 21/5-IV «О социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах» от 29 декабря 2011 года № 29/9-IV (опубликовано в газете № 3 «Лениногорская правда» от 21 января 2011 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2011 года за № 5-4-141);

3) 2012 жылғы 14 наурыздағы № 2/6-V «2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/5-IV «Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» («Риддерские вести» газетінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 15 жарияланды, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 03 сәуірдегі № 5-4-163 тіркелді).
5. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезекті сессия төрағасы                    Н. Замятин
Қалалық мәслихат хатшысы                   И. Панченко

3) «О внесении изменений в решение от 25 декабря 2009 года № 21/5-IV «О социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах» от 14 марта 2012 года № 2/6-V (опубликовано в газете № 15 «Риддерские вести» от 17 апреля 2012 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 апреля 2012 года за № 5-4-163).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Замятин
Секретарь городского маслихата             И. Панченко