Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 шілдедегі N 6-3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылдың 3 тамызында N 2626 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11-8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 11-8-V шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV Заңының 36-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес қызметі дүркін-дүркін сипаттағы (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) оралмандар, Қазақстан Республикасының азаматтары үшін бір жолғы талондардың құны белгіленсін.
2. 2 қосымшаға сәйкес базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, тауарларды сату, жұмыстарды орындау, базарларда қызмет көрсету бойынша қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар үшін бір жолғы талондардың құны белгіленсін.
3. «Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-7-IV шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 18 қаңтардағы № 5-8-101 санымен тіркелген, аудандық «Аудан тынысы» газетінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (04) санында жарияланған), «Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 17-9-IV шешімнің 6)-тармақшасы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 5-8-87 санымен тіркелген, аудандық «Пульс района» газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 22-23 (6284-6285) санында жарияланған) шығарылсын.

Об утверждении стоимости разовых талонов
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2012 года N 6-3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 августа 2012 года за N 2626. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 11-8-V
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 11-8-V.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях), согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющие деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка, согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 22-7-IV «Об утверждении стоимости разовых талонов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5-8-101 от 18 января 2010 года, опубликовано в районной газете «Аудан тынысы» от 22 января 2010 года N 4 (04)); подпункт 6) приложения к решению Бородулихинского районного маслихата от 21 апреля 2009 года № 17-9-IV «О внесении изменений в некоторые решения Бородулихинского районного маслихата» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5-8-87 от 28 апреля 2009 года, опубликовано в районной газете «Пульс района» 8 мая 2009 года № 22-23 (6284-6285)) исключить.

4. Осы шешім алғаш ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                      К. Әпенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы                       У. Майжанов
Шығыс Қазақстан облысы
Бородулиха аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 13 шілдедегі
№ 6-3-V шешіміне
1 қосымша
Қызметі дүркін-дүркін сипаттағы (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) оралмандар, Қазақстан Республикасының азаматтары үшін біржолғы талондардың құны
Қызмет түрі
Бір жолғы талондардың құны
(теңге)
Газеттер мен журналдар сату
50
Тұқым, сондай-ақ, отырғызылатын материал (көшеттер, шыбықтар) сату
50
Бақша дақылдарын сату
162
Саяжайларда және үй маңындағы телімдерде өсірілген табиғи гүлдерді сату
50
Қосалқы ауыл шаруашылығы, бағбандық, бақшашылық және саяжай телімдерінің өнімдерін сату
33
Жануарлар мен құстардың жемдерін, бал, балық сату
162
Сыпыртқылар, сыпырғылар, орман жидегін, саңырауқұлақ сату
50
Үй жануарларын асырау
0.30
Жер телімдерін өңдеу бойынша иеленушілердің жеке тракторларының қызметі
243
Шығыс Қазақстан облысы
Бородулиха аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 13 шілдедегі
№ 6-3-V шешіміне
2 қосымша
Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, тауарларды сату, жұмыстарды орындау, базарларда қызмет көрсету бойынша қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны
Тауар түрі
Сауда алаңы
Бір жолғы талондардың құны
(теңге)
Азық-түліктік
Бір сату орны
162
Өнеркәсіптік
Бір сату орны
162

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                                  К. Апенов
Секретарь районного маслихата                       У. Майжанов
Приложение 1
к решению
Бородулихинского районного маслихата
Восточно-Казахстанской области
от 13 июля 2012 года
№ 6-3-V
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)
Вид деятельности
Стоимость разовых талонов
(в тенге)
Реализация газет и журналов
50
Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)
50
Реализация бахчевых культур
162
Реализация живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
50
Реализация продуктов подсобного сельского хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков
33
Реализация кормов для животных и птиц, меда, рыбы
162
Реализация веников, метел, лесных ягод, грибов
50
Выпас домашних животных
0.30
Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков
243
Приложение 2
к решению
Бородулихинского районного маслихата
Восточно-Казахстанской области
от 13 июля 2012 года
№ 6-3-V
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющие деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка
Вид товара
Торговая площадь
Стоимость разовых талонов
(в тенге)
Продовольственный
Одно торговое место
162
Промышленный
Одно торговое место
162