2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Халықтың нысаналы топтарының тiзбесiн бекiту туралы" әкімдіктің № 227 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қазандағы N 510 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылдың 21 қарашасында N 2728 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы N 75 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 27.03.2014 N 75 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағы, 7-бабы 2) тармақшасы негізінде, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылғы 23 желтоқсандағы «Халықтың нысаналы топтарының тiзбесiн бекiту туралы» әкімдіктің № 227 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 5-8-142 санымен тіркелген, аудандық газеттерде «Аудан тынысы» 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 7, «Пульс района» 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 7 санында жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
қосымшаның 11) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
«11. техникалық және кәсiптiк бiлiм беру, орта бiлiмнен кейiнгi және жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі бiлiм беру ұйымдарын бітірушілер;»;
қосымшаның 14) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
«14. қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.А. Атаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                         Г. Акулов

О внесении изменений в постановление акимата от 23 декабря 2011 года № 227 "Об утверждении Перечня целевых групп населения"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 октября 2012 года N 510. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 ноября 2012 года за N 2728. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2014 года N 75
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 27.03.2014 N 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 5, подпункта 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 23 декабря 2011 года № 227 «Об утверждении Перечня целевых групп населения» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 января 2012 года № 5-8-142, опубликованного в районных газетах «Аудан тынысы» от 20 января 2012 года № 7, «Пульс района» от 20 января 2012 года № 7 следующие изменения:
подпункт 11 приложения изложить в следующей редакции:
«11. выпускники организаций технического и профессионального образования, послесреднего, высшего и послевузовского образования;»;
подпункт 14 приложения изложить в следующей редакции:
«14. лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Атаеву Р. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                          Г. Акулов