"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы N 10/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 қарашада N 2731 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 298 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 298 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасын, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 14 қарашадағы № 6/78-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін басшылыққа алып (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2720 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-159 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 3 «Ақ бұлақ» және 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 3 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 4042153,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1348162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5391,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 56580 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2632020 мың теңге;»;
2)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 4185443,1 мың теңге;»;
4-тармақта:
бірінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Облыстық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 430274 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:»;
жетінші, сегізінші абзацтар жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Алтын алқа», «Күміс алқамен» марапатталған немесе бұрын «Батыр-ана» және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» ордендерімен марапатталған көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге 3730 мың теңге;
4 және одан да көп кәмелетке толмаған балалармен бірге тұратын көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге 1270 мың теңге;»;
он төртінші абзацпен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
«Прапорщиково ауылында жаңадан ашылған балабақшаны жарақтауға 9000 мың теңге.»;
5-тармақта:
бірінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Республикалық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 676921 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:»;
бесінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 95228 мың теңге;»;
он бесінші абзацпен мынадай мазмұнда толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2012 года N 10/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 ноября 2012 года за N 2731. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 298)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 20.12.2012 № 298).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 ноября 2012 года № 6/78-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2720) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-9-159, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 13 января 2012 года № 3, «Огни Прииртышья» от 13 января 2012 года № 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 4042153,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1348162 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5391,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 56580 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2632020 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 4185443,1 тысячи тенге;»;
в пункте 4:
абзац первый изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 430274 тысячи тенге, в том числе:»;
абзацы седьмой, восьмой изложить в новой редакции:
«3730 тысяч тенге на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
1270 тысяч тенге на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей;»;
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
«9000 тысяч тенге на оснащение вновь открывшегося детского сада в селе Прапорщиково.»;
в пункте 5:
абзац первый изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 676921 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац пятый изложить в новой редакции:
«95228 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:

«Белоусовка кентінде 35 пәтер сатып алуға 169280 мың теңге.»;
8-тармақ жаңа басылымда мазмұндалсын:
«8. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 4534,6 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
төтенше резерв – 0 мың теңге;
шұғыл шығындарға резерв – 0 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттерді атқаруға резерв – 4534,6 мың теңге.»;
осы шешімнің 123456789 қосымшаларына сәйкес 156789101114 қосымшалар жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г. Абильмажинова
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Баймульдинов
Глубокое аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 қарашадағы
№ 10/2-V шешіміне 1 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 34/2-IV шешіміне 1 қосымша
Глубокое ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Кіші сынып
Атауы
I. Кірістер

«169280 тысяч тенге на приобретение 35 квартир в поселке Белоусовка.»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 4534,6 тысячи тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв – 0 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты – 0 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 4534,6 тысячи тенге.»;
приложения 156789101114 изложить в новой редакции согласно приложениям 123456789 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Г. Абильмажинова
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                        А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 21 ноября 2012 года № 10/2-V
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV
Бюджет Глубоковского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1764
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1764
04
Бiлiм беру
2469827
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
242587
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
242587
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
146441
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
918
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
95228
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2100695
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2100695
003
Жалпы білім беру
1914805
006
Балаларға қосымша білім беру
157804
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
26982
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
126545
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
75029
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8737
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8388
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
900
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21292
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7255
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28457
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
51516
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

1764
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1764
04
Образование
2469827
1
Дошкольное воспитание и обучение
242587
464
Отдел образования района (города областного значения)
242587
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
146441
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
918
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
95228
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2100695
464
Отдел образования района (города областного значения)
2100695
003
Общеобразовательное обучение
1914805
006
Дополнительное образование для детей
157804
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
26982
9
Прочие услуги в области образования
126545
464
Отдел образования района (города областного значения)
75029
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8737
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8388
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21292
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7255
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28457
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51516
037
Строительство и реконструкция объектов образования