Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 қарашадағы N 10/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 04 желтоқсанда N 2752 тіркелді. Күші жойылды - Глубокое аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 24/9-V шешімімен
Сноска. Күші жойылды - Глубокое аудандық мәслихатының 19.03.2014 № 24/9-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Глубокое ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек берілсін.
Мемлекеттік денсаулық сақтау және ветеринария ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген көлемде беріледі.
Мемлекеттік әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек 8600 (сегіз мың алты жүз) теңге мөлшерінде беріледі.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Глубокое аудандық мәслихатының 12.07.2013 № 17/5-V (жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г. Абильмажинова
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Баймульдинов

О предоставлении социальной помощи специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, на приобретение топлива
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2012 года N 10/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 декабря 2012 года N 2752. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата от 19 марта 2014 года N 24/9-V
Сноска. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата от 19.03.2014 года N 24/9-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Глубоковского района, за счет бюджетных средств.
Социальная помощь специалистам государственных организаций здравоохранения и ветеринарии предоставляется в размере, установленном решением Восточно-Казахстанского областного маслихата.
Социальная помощь специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта предоставляется в размере 8600 (восемь тысяч шестьсот) тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Глубоковского районного маслихата от 12.07.2013 № 17/5-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Абильмажинова
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                        А. Баймульдинов