Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы N 970 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 30 наурызда N 5-12-133 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 13.11.2014 N 2718 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 13.11.2014 N 2718 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабына сәйкес әкiмдiк ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Зырян ауданындағы қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi белгiленсiн.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Зырян ауданының әкiмi
Е. Сәлімов
Зырян ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 23 ақпандағы
№ 970 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi
1. Мұздан аумақты тазалау.
2. Қардан аумақты тазалау.
3. Қоқыстан аумақты тазалау.
4. Тұрмыс қалдықтарынан аумақты тазалау.
5. Арамшөптен аумақты тазалау.
6. Жас бұтақтарды кесу.
7. Ағаштарды кесу.
8. Ағаштарды ағарту.
9. Ағаш отырғызу.
10. Гүлбағын бөлу.
11. Гүлзарды қолмен қазу.
12. Шөпті шабу.
13. Ғимаратты ағарту.
14. Ғимаратты сырлау.
Зырян ауданы әкім
аппаратының басшысы
А. Светаш

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 февраля 2012 года N 970. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2012 года за N 5-12-133. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 13.11.2014 N 2718
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 13.11.2014 N 2718.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам в Зыряновском районе, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района
Е. Салимов
Приложение
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 23 февраля 2012 года № 970
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
1. Очистка территории от наледи.
2. Очистка территории от снега.
3. Очистка территории от мусора.
4. Очистка территории от бытовых отходов.
5. Очистка территории от сорняка.
6. Обрезка порослей.
7. Обрезка деревьев.
8. Побелка деревьев.
9. Посадка деревьев.
10. Разбивка цветочных клумб.
11. Перекопка газонов вручную.
12. Скашивание травы.
13. Побелка зданий.
14. Покраска зданий.
Руководитель аппарата акима
Зыряновского района
А. Светаш