Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1609 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қаңтарда № 2839 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 60 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 16.02.2016 № 60 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшаларына сәйкес, халықты жұмыспен қамту саясатын қамтамасыз ету мақсатында Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы есебінен үш пайыз мөлшерінде Зырян ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасы белгіленсін.
2. "Кәсіпорындар мен ұйымдарда мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" 2006 жылғы 14 ақпандағы № 2073 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006 жылғы 10 наурыздағы № 5-12-24 тіркелген) Зырян ауданы әкімдігінің қаулысын күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Зырян ауданы әкімінің орынбасары Қ.Ш. Ерембесовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Е. Сәлімов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 1609. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2013 года за № 2839. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года № 60
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16.02.2016 № 60.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения политики занятости населения, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 26.06.2014 № 2525 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на предприятиях и организациях Зыряновского района в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Постановление акимата Зыряновского района от 14 февраля 2006 года № 2073 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и организациях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-24 от 10 марта 2006 года) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Ерембесова К.Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Е. Салимов