Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және жұмыс берушілердің тізімін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы N 42 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда N 5-16-126 тіркелді. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы N 154 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012.05.21 N 154 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабы 2 тармағына және 7 бабының 5-4) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 Қаулысымен бекітілген әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6 тармағына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыссыздарды және халықтың нысаналы тобындағы жұмыспен қамтылмағандарды жұмысқа орналастыру үшiн әлеуметтiк жұмыс орындары (бұдан әрi - әлеуметтiк жұмыс орындары) ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі бекітілсін.
3. Әлеуметтік жұмыс орындары Республикалық бюджеттен түсетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылады.
4. «Жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекттік мекемесі:
1) азаматтарды әлеуметтiк жұмыс орындарына орналасуға байланысты мәселелер бойынша консультация берудi;
2) жасалған шарттарға сәйкес халықтың нысаналы топтары қатарындағы азаматтарды ұйымдастырылған әлеуметтiк жұмыс орындарына орналасу үшiн жұмыс берушiлерге жiберудi қамтамасыз етсін.
5. «Әлеуметтiк жұмыс орындарын құру туралы» Тарбағатай ауданы әкiмдiгiнiң 2010 жылғы 9 маусымдағы № 191 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2010 жылғы 16 маусымда № 5-16-95 болып тiркелген) күшi жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Әзімхановқа жүктелсін.

Об организации социальных рабочих мест и утверждении перечня работодателей
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 13 февраля 2012 года N 42. Зарегистрировано управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 февраля 2012 года за N 5-16-126. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района от 21 мая 2012 года N 154
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района от 21.05.2012 N 154.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5 и подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 6 Правил организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для трудоустройства безработных и незанятого населения из целевых групп (далее - социальные рабочие места).
2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Социальные рабочие места финансируются за счет поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета.
4. Коммунальному государственному учреждению «Центр занятости»:
1) консультировать граждан по вопросам, связанным с трудоустройством на социальные рабочие места;
2) в соответствии с заключенными договорами направлять граждан из целевых групп населения для трудоустройства на организованные социальные рабочие места к работодателям.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 9 июня 2010 года № 191 «Об организации социальных рабочих мест» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-16-95 от 16 июня 2010 года).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Азимханова С.