2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы N 93 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қаңтарда N 2807 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ұлан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы N 932 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ұлан аудандық мәслихатының 30.12.2013 N 932 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 7375 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмірі 2781 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4689456,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 776255,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4282,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім – 23800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3885119,0 мың теңге;
2) шығындар – 4835962,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 46450,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 51950,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 5500,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 23813,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 23813,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -216769,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 216769,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 149 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмірі 2781 болып тіркелген) шешіміне сәйкес 2013 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері және төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып еске алынсын.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2012 года N 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 января 2013 года N 2807. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Уланского районного маслихата от 30 декабря 2013 года № 932)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Уланского районного маслихата от 30.12.2013 № 932).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781) маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4689456,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 776255,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4282,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3885119,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4835962,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46450,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51950,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5500,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23813,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 23813,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -216769,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216769,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата от 10.12.2013 № 149 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, а также норматив распределения доходов в бюджет района индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, согласно решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781) в размере 100 процентов.

3. Аудандық қазынашылық басқармасы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап аудандық бюджетке кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
4. 2013 жылға аудан бюджетіне облыс бюджетінен берілетін субвенсия көлемі 1869700,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
5. Аудан бюджетінің мәслихат аппаратының шығысына 18170,0 мың теңге, аудан әкімінің аппаратына 71112,0 мың теңге бекітілсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2013 жылға 12380,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2013 жылдың бюджетін орындау барысында секвестрге кірмейтін бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Ауылдық округ әкімшілік аппаратының 2013 жылға шығысы 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мәдениет, білім беру және су құбыр жүйелері объектілерінің құрылысына қарастырылсын. Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
10. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 135241,0 мың теңге нысаналы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
129866,0 мың теңге - Қасым Қайсенов кентінде көп пәтерлі тұрғын үй кешенінің құрылысы. А, Б корпусы;
2342,0 мың теңге - халықтың компьютерлік сауатын жоғарылатуды қамтамасыз ету;
3033,0 мың теңге - ауданның жалпы білім беру мектептерінің залдарын құралдандыру.
11. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге - 49192,0 мың теңге қарастырылсын,
12. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердегі жайғастыру сұрағын шешу үшін «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде аумақтың экономикалық дамуына жәрдемдесу шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 33679,0 мың теңге қарастырылсын. Трансферттерді бөлу аудан әкімінің қаулысының шешіміне сәйкес анықталады.
13. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін 228320,3 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
16276,0 мың теңге - жергілікті атқарушы органдарда штаттық санын ұлғайтуға;
92502,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
16388,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралымен жабдықтауға;

3. Районному управлению казначейства с 1 января 2013 года производить зачисление сумм доходов в бюджет района по установленным нормативам.
4. Установить объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2013 год в сумме 1869700,0 тысяч тенге.
5. Утвердить в расходах бюджета района затраты на аппарат маслихата 18170,0 тысяч тенге, на аппарат акима района 71112,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 12380,0 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить расходы на 2013 год по аппаратам акимов сельских округов согласно приложению 5.
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкция объектов культуры, образование и водопроводных сетей. Распределение трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 135241,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство многоквартирного жилого комплекса в поселке Касыма Кайсенова Уланского района Восточно-Казахстанской области Корпус А, Б в сумме 129866,0 тысяч тенге;
на обеспечение повышения компьютерной грамотности населения в сумме 2342,0 тысяч тенге;
на оснащение типовых залов общеобразовательных школ района  в сумме 3033,0 тысяч тенге.
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 49192,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» – 33679,0 тысяч тенге. Распределение трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
13. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 228320,3 тысяч тенге, в том числе:
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 16276,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 92502,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16388,0 тысяч тенге;

14673,0 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата – аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларға) ай сайын қаражат төлеуге;
20923,0 мың теңге – біліктілік санаты үшін мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне қосымша төлемдер мөлшерін көбейтуге;
8327,0 мың теңге – «Назарбаев зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілігін көтеруден өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
59231,3 мың теңге – эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 149 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін 502960,0 мың теңге нысаналы даму трансферттері қарастырылсын, оның ішінде: сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға - 329108,0 мың теңге және мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына - 173852,0 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 15.07.2013 № 130 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 15-тармақ алынып тасталды - Ұлан аудандық мәслихатының 26.02.2013 № 95 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін 69611,0 мың теңге нысаналы даму трансферттері инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жарақтандыруға және сатып алуға қарастырылсын, оның ішінде Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Қасым Қайсенов кентіндегі көп пәтерлі тұрғын үй кешенінің инженерлік желілерінің құрылысына.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 15.07.2013 № 130 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 17-тармақ алынып тасталды - Ұлан аудандық мәслихатының 26.02.2013 № 95 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2013 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен түсетін 137015,0 мың теңге несиелер және 9348,0 мың теңге сомада трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 15.07.2013 № 130 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 19-тармақ алынып тасталды - Ұлан аудандық мәслихатының 26.02.2013 № 95 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. 2013 жылға аудандық бюджетте кредит шарттарына сәйкес жоғары тұрған бюджет алдындағы қарыздарды өтеуге 5500,0 мың теңге қарастырылсын.

на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей – 14673,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 20923,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной Организации Образования «Назарбаев интеллектуальные школы» - 8327,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 59231,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Уланского районного маслихата от 10.12.2013 № 149 (вводится в действие с 01.01.2013).
14. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 502960,0 тысяч тенге, в том числе: на реконструкцию систем водоснабжения – 329108,0 тысяч тенге и на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда – 173852,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Уланского районного маслихата от 15.07.2013 № 130 (вводится в действие с 01.01.2013).
15. Пункт 15 исключен решением Уланского районного маслихата от 26.02.2013 № 95 (вводится в действие с 01.01.2013).
16. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие, обустройство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 69611,0 тысяч тенге, в том числе на строительство инженерных сетей к многоквартирному жилому комплексу в поселке Касыма Кайсенова Уланского района Восточно-Казахстанской области.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Уланского районного маслихата от 15.07.2013 № 130 (вводится в действие с 01.01.2013).
17. Пункт 17 исключен решением Уланского районного маслихата от 26.02.2013 № 95 (вводится в действие с 01.01.2013).
18. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2013 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 137015,0 тысяч тенге и трансферты в сумме 9348,0 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения Уланского районного маслихата от 15.07.2013 № 130 (вводится в действие с 01.01.2013).
19. Пункт 19 исключен решением Уланского районного маслихата от 26.02.2013 № 95 (вводится в действие с 01.01.2013).
20. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год погашение долга перед вышестоящими бюджетами в сумме 5500,0 тысяч тенге в соответствии с заключенными кредитными договорами.

21. Сомасы 2667,0 мың теңге облыстың ревизиялық комиссия – мемлекеттік мекемесін құрумен және аудандық мәслихаттардың тексеру комиссиясын жабумен байланысты аудандық бюджетте қаражаттардың қайтарылуы ескерілсін.
22. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайтуға 23813,0 мың теңге қарастырылсын. Сомаларды бөлу аудан әкімінің қаулысына сәйкес анықталады.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Ұлан аудандық мәслихатының 26.02.2013 № 95 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
22-1. Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару – 16921,3 мың теңге.

21. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в областной бюджет в связи с упразднением ревизионных комиссий районных маслихатов и созданием государственного учреждения - ревизионной комиссии области в сумме 2667,0 тысяч тенге.
22. Предусмотреть в районном бюджете на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц 23813,0 тысяч тенге. Распределение сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 22 в редакции решения Уланского районного маслихата от 26.02.2013 № 95 (вводится в действие с 01.01.2013).
22-1. Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 16921,3 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 22-1-тармақпен толықтырылды - Ұлан аудандық мәслихатының 26.02.2013 № 95 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
23. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Щелоковский
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Н. Сейсембина
Ұлан аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 93 шешіміне № 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Решение дополнено пунктом 22-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата от 26.02.2013 № 95 (вводится в действие с 01.01.2013).
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Н. Щелоковский
Секретарь
районного маслихата                        Н. Сейсембина
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 26 декабря 2012 года № 93
Бюджет района на 2013 год

1016,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14673,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22146,6
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2342,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
207840,0
2
Әлеуметтiк көмек
180379,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180379,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
41422,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13827,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7047,0
006
Тұрғын үй көмегі
11743,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50298,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3060,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31509,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18250,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1723,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1500,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27461,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27461,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25461,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
966435,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
533369,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4552,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4552,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1134,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1134,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1016,0
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14673,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22146,6
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2342,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
207840,0
2
Социальная помощь
180379,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180379,0
002
Программа занятости
41422,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13827,0
005
Государственная адресная социальная помощь
7047,0
006
Оказание жилищной помощи
11743,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50298,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3060,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31509,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
18250,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1723,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1500,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27461,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27461,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25461,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
966435,3
1
Жилищное хозяйство
533369,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4552,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4552,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1134,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1134,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

441
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
122
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
110
18
Жылжымайтын мүлікке құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
3308
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
95
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
5258
1
Мемлекеттік баж
5258
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2646
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1654
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
149
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
19
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
3
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
595
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
11
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 ДЖ-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
9
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
55
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж

441
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
122
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
110
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество
3308
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
95
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
5258
1
Государственная пошлина
5258
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2646
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов
1654
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
149
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
19
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
3
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
595
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
11
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
9
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
55
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста