2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 ақпандағы N 56 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 05 наурызда N 5-18-143 тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 маусымдағы N 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2012.06.01 N 225 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года N 56. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 марта 2012 года за N 5-18-143. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 01 июня 2012 года N 225
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района от 01.06.2012 N 225.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-7) тармағына және 18-2 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7 и статьи 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі № 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі № 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Сеитқановқа жүктелсін.

1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики, финансируемые из средств республиканского бюджета, согласно приложению № 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики, финансируемые из средств местного бюджета, согласно приложению № 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима К. Сеитканова.