Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 9-78/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда N 2816 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 қарашадағы № 34-353/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 34-353/VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабы 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттiк әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 10 500 (он мың бес жүз) теңге мөлшерiнде әлеуметтiк көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 24-247/VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттiк денсаулық сақтау мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек мөлшері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 15.04.2014 N 24-251/V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Дуйсембаев
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы М. Бітімбаев

О социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 9-78/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2013 года N 2816. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 ноября 2018 года № 34-353/VI
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 34-353/VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, социальную помощь на приобретение топлива в размере 10500 (десять тысяч пятьсот) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.03.2018 № 24-247/VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Специалистам государственных организаций здравоохранения проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, размер социальной помощи на приобретение топлива установлен решением Восточно-Казахстанского областного маслихата.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.04.2014 № 24-251/V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Дуйсембаев
Секретарь Урджарского
районного маслихата М. Бытымбаев