Шолпан ауылындағы көшенің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Шолпан ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 25 маусымдағы N 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 шілдеде N 2594 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабы 2 тармағына сәйкес және ауыл тұрғындардың пікірін ескере отырып, Шолпан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шолпан ауылындағы Ленин көшесінің атауы – Зейнел-Ғабиден Құлахметов көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы М. Жапековаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шолпан ауылдық округі әкімі                Д. Ибраев

О переименовании улицы в селе Шолпан
Решение акима Шолпанского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 25 июня 2012 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июля 2012 года за N 2594
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и учитывая мнение жителей, аким Шолпанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина села Шолпан - на улицу Зейнел-Габидена Кулахметова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа М. Жапекову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шолпанского сельского округа          Д. Ибраев