Шемонаиха ауданы Половинка ауылындағы көшені атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кенті әкімінің 2012 жылғы 09 сәуірдегі N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 16 мамырда N 5-19-173 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, халықтың пікірлерін есепке ала отырып ШЕШТІ:
1. Шемонаиха ауданы Половинка ауылындағы атауы жоқ көшеге «Достық» атауы берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Усть-Таловка кентінің әкімі                Е. Шабанова

О наименовании улицы села Половинка Шемонаихинского района
Решение акима поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 09 апреля 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 мая 2012 года за N 5-19-173
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения РЕШАЮ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Половинка Шемонаихинского района наименование «Достық».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Усть-Таловка                  Е. Шабанова