Жер учаскесі үшін төлемақының базалық ставкалары туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 1 маусымдағы № 3-6 шешімі және Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2011 жылғы 4 қазандағы № 178 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 маусымда N 3081 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 16 қаулысымен және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 2 ақпандағы № 6-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 16 қаулысымен және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 2 ақпандағы № 6-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа және облыстық мәслихаттың ауылды дамыту, аграрлық саясат және жер қатынастары бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                      Н. Ноғаев
Сессия төрағасы                  А. Таспихов
Облыстық мәслихат
хатшысы                          М. Құлшар
Облыс әкімдігінің
2011 жылғы 4 қазандағы
№ 178 қаулысына және
облыстық мәслихаттың
2012 жылғы 1 маусымдағы
№ 3-6 шешіміне
ҚОСЫМША
Жеке меншікке берілетін
жер учаскелері үшін төлемақының
базалық ставкалары
Елді мекен
1 ш. м. үшін теңгемен төлемақының базалық ставкасы
Орал қаласы

О базовых ставках платы за земельные участки
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 июня 2012 года № 3-6 и постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 октября 2011 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 июня 2012 года N 3081. Утратило силу - постановление акимата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 16 и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 2 февраля 2013 года № 6-5
Сноска. Утратило силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 16 и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 2 февраля 2013 года № 6-5
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность согласно приложению.
2. Контроль за исполнением совместного постановления и решения возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г. и на постоянную комиссию областного маслихата по развитию села, аграрной политики и земельных отношений.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области                     Н. Ногаев
Председатель сессии              А. Таспихов
Секретарь областного
маслихата                        М. Құлшар
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению областного акимата
от 4 октября 2011 года № 178
и решению областного маслихата
от 1 июня 2012 года № 3-6
Базовые ставки
платы за земельные участки,
предоставляемые в частную собственность
Населенные пункты
Базовая ставка платы в тенге за 1 кв. м.
город Уральск