Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Шақыру жасындағы азаматтарды 2012 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы" 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 56 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 218 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда № 3113 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 321 қаулысымен
Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.12.2014 № 321 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Әскери қызмет және әскери қызметшiлердiң мәртебесi туралы" 2012 жылғы 16 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және кейбір кадрлық өзгерістерге байланысты облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Шақыру жасындағы азаматтарды 2012 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы" 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 56 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3079 тіркелген, 2012 жылғы 15 мамырдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде № 56, № 52-53 жарияланған) 1-қосымшасына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) облыстық әскерге шақыру комиссиясының құрамына, комиссия мүшелеріне мыналар енгізілсін:
Сәрсенғалиев Мұратбек Жұмагелдіұлы – Батыс Қазақстан облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті бастығының орынбасары - келісім шарт бойынша әскери қызметшілерді жинау және шақыру басқармасының бастығы (келісім бойынша);
Құрмашев Амангелді Мақсотұлы – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті бастығының кадрлар жөніндегі орынбасары (келісім бойынша);
көрсетілген комиссия құрамынан, комиссия мүшелерінен Қангелдиев Қалеш Сайынұлы, Мыңбаева Айгүл Әділгерейқызы шығарылсын;
2) облыстық әскерге шақыру комиссиясының резервтік құрамына, комиссия мүшелеріне мыналар енгізілсін:
Қангелдиев Қалеш Сайынұлы – Батыс Қазақстан облысы қорғаныс істері жөніндегі департаменті келісім шарт бойынша әскери қызметшілерді жинау және шақыру басқармасының шақыру бөлімінің бастығы (келісім бойынша);
Санқаев Сағадат Қайратұлы – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті кадрлар бөлімінің инспекторы (келісім бойынша);
көрсетілген комиссия құрамынан, комиссия мүшелерінен Сәрсенғалиев Мұратбек Жұмагелдіұлы, Иманбаев Ержан Мақсотұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 апреля 2012 года № 56 "Об очередном призыве граждан призывного возраста на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 ноября 2012 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 декабря 2012 года № 3113. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2014 года № 321
Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 09.12.2014 № 321
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" и в связи с некоторыми кадровыми изменениями акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение 1 к постановлению акимата Западно-Казахстанской области "Об очередном призыве граждан призывного возраста на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" от 4 апреля 2012 года № 56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3079, опубликовано 15 мая 2012 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" № 56, № 52-53) нижеследующее изменение:
1) ввести в состав областной призывной комиссии, членами комиссии:
Сарсенгалиева Муратбека Жумагельдиевича - заместителя начальника департамента - начальника Управления набора военнослужащих на воинскую службу по контракту и призыва департамента по делам обороны Западно-Казахстанской области (по согласованию);
Курмашева Амангельды Максотовича - заместителя начальника по кадрам департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области (по согласованию);
вывести из указанного состава комиссии, членов комиссии Кангельдиева Калеша Саиновича, Мынбаеву Айгуль Адильгереевну;
2) ввести в резервный состав областной призывной комиссии, членами комиссии:
Кангельдиева Калеша Саиновича - начальника призывного отдела Управления набора на воинскую службу по контракту и призыва департамента по делам обороны Западно-Казахстанской области (по согласованию);
Санкаева Сагадат Кайратовича - инспектора отдела кадров департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области (по согласованию);
вывести из указанного состава комиссии, членов комиссии Сарсенгалиева Муратбека Жумагельдиевича, Иманбаева Ержана Максотовича.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары С. К. Сүлейменге жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                            Н. Ноғаев
КЕЛIСIЛДІ:
Батыс Қазақстан облысы
қорғаныс iстерi жөнiндегi
департаментiнiң бастығы
_____________А. Жакьяев
20.11.2012 ж.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Батыс
Қазақстан облысы бойынша
департаментінің бастығы
_____________Н. Жігітеков
20.11.2012 ж.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Сулеймен С. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                     Н. Ногаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник департамента
по делам обороны
Западно-Казахстанской
области
_____________А. Жакьяев
20.11.2012 г.
Начальник департамента
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан по Западно-
Казахстанской области
_____________Н. Жигитеков
20.11.2012 г.