Ақжайық аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 шілдедегі № 5-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 тамызда № 7-2-138 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 8-2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 05.01.2013 № 8-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-2-129 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы, 2012 жылғы 19 қаңтардағы, 2012 жылғы 26 қаңтардағы, 2012 жылғы 2 ақпандағы, 2012 жылғы 9 ақпандағы, 2012 жылғы 16 ақпандағы, 2012 жылғы 1 наурыздағы, 2012 жылғы 15 наурыздағы "Жайық таңы" газетінде № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"3 815 804" деген сан "3 820 804" деген санмен ауыстырылсын;
"653 178" деген сан "658 178" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 823 967" деген сан "3 828 967" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р. Мусағалиева
Мәслихат хатшысы Д. Жақсыбаев
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 26 шілдедегі № 5-2
"Ақжайық аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2
"2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы" шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
"2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы"
№ 36-2 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 36-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 июля 2012 года № 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 августа 2012 года № 7-2-138. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 января 2013 года № 8-2
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.01.2013 № 8-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 36-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-2-129, опубликованное 12 января 2012 года,19 января 2012 года, 26 января 2012 года, 2 февраля 2012 года, 9 февраля 2012 года, 16 февраля 2012 года, 1 марта 2012 года, 15 марта 2012 года в газете "Жайык таны" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "3 815 804" заменить цифрой "3 820 804";
цифру "653 178" заменить цифрой "658 178";
в подпункте 2):
цифру "3 823 967" заменить цифрой "3 828 967";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              Р. Мусагалиева
Секретарь маслихата              Д. Джаксыбаев
Приложение
к решению районного маслихата
от 26 июля 2012 года № 5-2
"О внесении изменений в решение
Акжаикского районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 36-2
"О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 36-2
"О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Районный бюджет на 2012 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

022
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
19167
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19002
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
165
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5476
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
5476
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4685
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4685
023
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7216
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7051
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
165
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
0
14
Борышқа қызмет көрсету
5
1
Борышқа қызмет көрсету
5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5
15
Трансферттер
7242
1
Трансферттер
7242
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7242
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1786
016
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1243
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берлетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
19167
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
19002
003
Капитальные расходы государственных органов
165
123
Аппарат акима района в городе города районного значения поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5476
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5476
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4685
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4685
023
Оказание содействия экономическому развития регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7216
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7051
013
Капитальные расходы государственных органов
165
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0
14
Обслуживание долга
5
1
Обслуживание долга
5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
5
15
Трансферты
7242
1
Трансферты
7242
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7242
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1786
016
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1243
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
0
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий