Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 2-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 мамырда № 7-10-116 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 12-11
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 28.06.2013 № 12-11
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 2-3 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3078) шешімін басшылыққа ала отырып, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-10-110 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы, 2012 жылғы 27 қаңтардағы, 2012 жылғы 9 ақпандағы, 2012 жылғы 16 ақпандағы, 2012 жылғы 23 ақпандағы "Сырым елі" газетінің № 4, № 5, № 7, № 8, № 9 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 344 770" деген сан "2 394 920" деген санмен ауыстырылсын;
"2 117 784" деген сан "2 167 934" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 342 770" деген сан "2 392 277" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "36 696" деген сан "27 539" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "38 832" деген сан "57 009" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "2 136" деген сан "29 470" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "2 000" деген сан "8 500" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "2 000" деген сан "8 500" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-36 696" деген сан "-33 396" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "36 696" деген сан "33 396" деген санмен ауыстырылсын;
"38 832" деген сан "43 686" деген санмен ауыстырылсын;
"2 136" деген сан "47 088" деген санмен ауыстырылсын;
"0" деген сан "36 798" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 33-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2012 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2012 года № 7-10-116. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2013 года № 12-11
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.06.2013 года № 12-11
Руководствуясь Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Западно-Казахстанского областного маслихата № 2-3 от 4 апреля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение Западно–Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3078) Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 23 декабря 2011 года № 33-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-10-110, опубликовано 20 января 2012 года, 27 января 2012 года, 9 февраля 2012 года, 16 февраля 2012 года, 23 февраля 2012 года газете "Сырым елі" за № 4, № 5, № 7, № 8, № 9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 344 770" заменить цифрой "2 394 920";
цифру "2 117 784" заменить цифрой " 2 167 934";
в подпункте 2) цифру "2 342 770" заменить цифрой "2 392 277";
в подпункте 3) цифру "36 696" заменить цифрой "27 539";
в строке бюджетные кредиты цифру "38 832" заменить цифрой "57 009";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "2 136" заменить цифрой "29 470";
в подпункте 4) цифру "2 000" заменить цифрой "8 500";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "2 000" заменить цифрой 8 500";
в подпункте 5) цифру "-36 696" заменить цифрой "- 33 396";
в подпункте 6) цифру "36 696" заменить цифрой "33 396";
цифру "38 832" заменить цифрой "43 686";
цифру "2 136" заменить цифрой "47 088";
цифру "0" заменить цифрой "36 798";

2) 3 тармақта:
"257 978" деген сан "312 982" деген санмен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы "219 146" деген сан "269 296" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "11 150" деген сан "14 036" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "5 863" деген сан "6 234" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"ішінара жұмыспен қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға - 1 642 мың теңге;
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін - 2 784 мың теңге;
Алғабас ауылындағы су құбырын қайта құру ("Таза су" қондырғысы) - 32 553 мың теңге;
Талдыбұлақ ауылындағы су құбырын қайта құру жобалық-сметалық құжаттама түзетуге - 1 064 мың теңге;
Жымпиты ауылындағы су құбырын қайта құру жобалық-сметалық құжаттама дайындауға - 2 430 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мектептердегі медициналық кабинеттерді жабдықтау үшін - 1 700 мың теңге;
"2011 жылғы облыстағы үздік елді мекен" облыстық конкурсының жеңімпаздарын марапаттауға - 3 700 мың теңге;
ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге - 1 020 мың теңге;";
2) тармақшадағы "38 832" деген сан "43 686" деген санмен ауыстырылсын;
"38 832" деген сан "43 686" деген санмен ауыстырылсын.

2) в пункте 3:
цифру "257 978" заменить цифрой "312 982";
в подпункте 1 цифру "219 146" заменить цифрой "269 296";
в абзаце двенадцатом цифру "11 150" заменить цифрой "14 036";
в абзаце четырнадцатом цифру "5 863" заменить цифрой "6 234";
дополнить пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым абзацами следующего содержания:
"на переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников - 1 642 тыс. тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 2 784 тыс. тенге;
реконструкция водопровода в село Алгабас (установка "Таза су") - 32 553 тыс. тенге;
корректировка проектно–сметной документации реконструкция водопровода в село Талдыбулак - 1 064 тыс. тенге;
разработка проектно–сметной документация реконструкция водопровода село Жымпиты - 2 430 тыс. тенге;
на оборудование медицинских кабинетов в общеобразовательных школах - 1 700 тыс. тенге;
награждение победителей областного конкурса "Лучший населенный пункт области 2011 года" - 3 700 тыс. тенге;
на обеспечения санаторно-курортного лечения ветеранов - 1 020 тыс. тенге;";
в подпункте 2 цифру "38 832" заменить цифрой "43 686";
цифру "38 832" заменить цифрой "43 686";

6983
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1944
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
22135
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39147
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
10000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8000
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21913
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21913
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20514
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1399
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
174372
01
Тұрғын үй шаруашылығы
64352
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
600
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
25000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38752
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
23700
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
15052
02
Коммуналдық шаруашылық
60527
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38027
005
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
0
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
38027
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
0
014
Елді-мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18500
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

6983
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1944
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22135
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
39147
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8000
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21913
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21913
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20514
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1399
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
174372
01
Жилищное хозяйство
64352
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
600
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
25000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38752
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
23700
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
15052
02
Коммунальное хозяйство
60527
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38027
005
Развитие коммунального хозяйства
0
006
Развитие системы водоснабжения
38027
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18500
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

41728
1
Ауыл шаруашылығы
13742
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6234
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
6234
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
7508
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1550
006
Ауыру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1248
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
3210
6
Жер қатынастары
6345
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6345
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6345
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
21641
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
21641
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
21641
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9448
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9448
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9448
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі
9448
13
Басқалар
31162
09
Басқалар
31162
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4540
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4540
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11520
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8736
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2784
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15102
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

41728
1
Сельское хозяйство
13742
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6234
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6234
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
7508
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1550
006
Организация санитарного убоя больных животных
1248
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
012
Организация и проведение идентификации сельскохозяйственных животных
3210
6
Земельные отношения
6345
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6345
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6345
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21641
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
21641
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
21641
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9448
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9448
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9448
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9448
13
Прочие
31162
09
Прочие
31162
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4540
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4540
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11520
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8736
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов республиканского бюджета
2784
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии