Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 шілдедегі № 5-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда № 7-10-120 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 12-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 28.06.2013 № 12-11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және аудан әкімдігінің 2012 жылғы 18 шілдедегі № 174 қаулысына сәйкес, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-10-110 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы, 2012 жылғы 27 қаңтардағы, 2012 жылғы 9 ақпандағы, 2012 жылғы 16 ақпандағы, 2012 жылғы 23 ақпандағы, 2012 жылғы 10 мамырдағы, 2012 жылғы 17 мамырдағы, 2012 жылғы 24 мамырдағы "Сырым елі" газетінің № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 20, № 21, № 22 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
1) аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырым аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Оңғарбеков
Сырым аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Галимов
Сырым аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 25 шілдедегі
№ 5-2 шешімінің 1 қосымшасы
Сырым аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 33-1 шешімінің 1 қосымшасы
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
1
2
3
4
5
6
І
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 33-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 июля 2012 года № 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 августа 2012 года № 7-10-120. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2013 года № 12-11
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.06.2013 года № 12-11
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановлением районного акимата от 18 июля 2012 года № 174, Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 23 декабря 2011 года № 33-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-10-110, опубликовано 20 января 2012 года, 27 января 2012 года, 9 февраля 2012 года, 16 февраля 2012 года, 23 февраля 2012 года, 10 мая 2012 года, 17 мая 2012 года, 24 мая 2012 года в газете "Сырым елі" за № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 20, № 21, № 22) следующие изменения и дополнения:
1) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Сырымского
районного маслихата М. Онгарбеков
Секретарь Сырымского
районного маслихата А. Галимов
Приложение 1
к решению Сырымского районного маслихата
№ 5-2 от 25 июля 2012 года
Приложение 1
к решению Сырымского районного маслихата
№ 33-1 от 23 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
І
I. ДОХОДЫ

8983
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1944
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
22135
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
36951
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
10000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8000
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21629
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21629
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20230
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1399
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
169319
01
Тұрғын үй шаруашылығы
64352
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
600
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
25000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38752
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
23700
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
15052
02
Коммуналдық шаруашылық
65366
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8640
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8640
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
37876
005
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
0
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
37876
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
0
014
Елді-мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18850
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

8983
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1944
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22135
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
36951
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8000
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21629
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1399
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
169319
01
Жилищное хозяйство
64352
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
600
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
25000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38752
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
23700
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
15052
02
Коммунальное хозяйство
65366
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8640
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8640
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
37876
005
Развитие коммунального хозяйства
0
006
Развитие системы водоснабжения
37876
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18850
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

39649
1
Ауыл шаруашылығы
11532
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6234
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
6234
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
5298
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1550
006
Ауыру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1248
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1000
6
Жер қатынастары
6476
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6476
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6476
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
21641
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
21641
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
21641
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9786
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9786
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9786
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі
9786
13
Басқалар
30962
09
Басқалар
30962
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4540
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4540
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11670
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8736
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2784
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14752
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

39649
1
Сельское хозяйство
11532
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6234
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6234
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
5298
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1550
006
Организация санитарного убоя больных животных
1248
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
012
Организация и проведение идентификации сельскохозяйственных животных
1000
6
Земельные отношения
6476
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6476
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6476
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21641
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
21641
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
21641
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9786
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9786
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9786
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9786
13
Прочие
30962
09
Прочие
30962
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4540
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4540
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8736
013
Капитальные расходы государственного органа
150
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов республиканского бюджета
2784
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14752
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии