"Білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 23 қазандағы № 502 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 199 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 29 мамырда 8482 тіркелді
«Білім туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 23) тармақшасын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 23 қазандағы № 502 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4991 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандарында:
ұлттық бірыңғай тестілеу мен талапкерлерді кешенді тестілеуге қатысу өтінішінің нысаны 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысу өтінішінің нысаны 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
ұлттық бірыңғай тестілеу мен талапкерлерді кешенді тестілеуге арналған жауап парағының нысаны 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Ф.Н. Жақыпова):
1) осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау білім және ғылым вице-министрі М.Қ. Орынхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Жұмағұлов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2013 жылғы 27 мамырдағы
№ 199 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2013 жылғы 27 мамырдағы
№ 199 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2013 жылғы 27 мамырдағы
№ 199 бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген

О внесении изменений в приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 "Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 мая 2013 года № 199. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2013 года № 8482
В целях реализации подпункта 23) статьи 5 Закона Республики Казахстан «Об образовании» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 «Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4991) следующие изменения:
в формах документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности, утвержденных указанным приказом, формы:
заявления на единое национальное тестирование и комплексное тестирование абитуриентов изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
заявления на конкурс по присуждению образовательного гранта изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
листа ответов для единого национального тестирования и комплексного тестирования абитуриентов изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Жакыпова Ф.Н.):
1) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Орунханова М.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жумагулов
Приложение 1
к приказу Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 мая 2013 года № 199
Утверждена
приказом Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Приложение 2
к приказу Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 мая 2013 года № 199
Утверждена
приказом Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Приложение 3
к приказу Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 27 мая 2013 года № 199
Утверждена
приказом Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма