Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар туралы есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 147 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 08 тамызда № 8618 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 8 мамырдағы № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 08.05.2015 № 74 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын мемлекеттiк реттеу, бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы» Қазақстан Республикасының Заңы 54-бабының
1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар туралы есептілікті ұсыну қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар туралы есептілікті ұсыну қағидаларына қосымшаның «Меморандумның баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар туралы есеп» 4-кестесіндегі 7130 «Шығын есебіне шығарылған борыштар» шоты 2013 жылғы 1 желтоқсанға дейін қолданылады.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                   Г. Марченко
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2013 жылғы 28 маусымдағы
№ 147 қаулысымен
бекітілген
Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс
шоттарындағы қалдықтар туралы есептілікті ұсыну қағидалары
1. Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар туралы есептілікті ұсыну қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын мемлекеттiк реттеу, бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы
1-тармағының 6) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы» Қазақстан Республикасының Заңы 54-бабының
1-тармағына, «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленді және Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар туралы есептілікті ұсыну тәртібін айқындайды.

Об утверждении Правил представления отчетности об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 июня 2013 года № 147. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2013 года № 8618. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 8 мая 2015 года № 74
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 08.05.2015 № 74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании, контроле и надзоре финансового рынка и финансовых организаций», пунктом 1 статьи 54 Закона Республики Казахстан «О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан» Правление Национального Банка Республики ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила представления отчетности об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня.
2. Признать утратившими силу нормативные правовые акты согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Счет 7130 «Долги, списанные в убыток» в таблице 4 «Отчет об остатках на внебалансовых счетах меморандума» приложения к Правилам представления отчетности об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня действует до 1 декабря 2013 года.
Председатель
Национального Банка                        Г. Марченко
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 28 июня 2013 года № 147
Правила
представления отчетности об остатках на балансовых
и внебалансовых счетах банков второго уровня
1. Правила представления отчетности об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании, контроле и надзоре финансового рынка и финансовых организаций», пунктом 1 статьи 54 Закона Республики Казахстан «О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан «О Национальном Банке Республики Казахстан» и определяют порядок представления отчетности об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня.

2. Екінші деңгейдегі банктер (бұдан әрі – банктер) Қағидалардың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне (бұдан әрі – уәкілетті орган) баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар туралы есепті ұсынады.
Есепті қалыптастыру мақсатында шетел валютасындағы активтер мен міндеттемелер Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8378 тіркелген «Валюталарды айырбастаудың нарықтық бағамын айқындау және қолдану тәртібін белгілеу туралы» Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 15 қаулысының және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 99 бұйрығының 1-тармағында көзделген тәртіппен айқындалған валюта айырбастаудың нарықтық бағамы бойынша қайта есептеуде көрсетіледі.
Банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар туралы есеп электрондық тасымалдағышта мынадай мерзімдерде:
1) күн сайынғы есеп – есепті күннен кейінгі екі жұмыс күнінен кешіктірмей ұсынылады (ай сайынғы есеппен бір мезгілде тапсырылатын айдың алғашқы есепті күндерін қоспағанда);
2) ай сайынғы есеп – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі үш жұмыс күнінен кешіктірмей ұсынылады.
Он және одан да көп филиалдары бар банктер баланстық және баланстан тыс шоттардағы қалдықтар туралы есепті мынадай мерзімдерде:
күн сайынғы есепті – есепті күннен кейінгі үш жұмыс күнінен кешіктірмей (ай сайынғы есеппен бір мезгілде тапсырылатын айдың алғашқы есепті күндерін қоспағанда);
ай сайынғы есепті – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі бес жұмыс күннен кешіктірмей ұсынады.
3. Есепті күнгі жағдай бойынша қағаз тасымалдағыштардағы есептерге банктің бірінші басшысы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы адам), бас бухгалтері қол қояды, олар мөрмен куәландырылады және банктерде сақталады.
Электрондық форматтағы есептер ұсынылып отырған деректердiң конфиденциалдылығын және түзетілмеуін қамтамасыз ететiн криптографиялық қорғау құралдары бар ақпаратты кепілдікпен жеткізудің тасымалдау жүйесін пайдалана отырып ұсынылады.
Электрондық форматта ұсынылатын деректердің қағаз тасымалдағыштағы деректермен бірдейлігін банктің бірінші басшысы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы адам) және бас бухгалтер қамтамасыз етеді.
4. Есептілік ұсынылған күннен бастап үш жұмыс күнінен кеш емес мерзімде есептілікке өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажет болған жағдайда, банк уәкілетті органға және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитетіне (бұдан әрі – Комитет) пысықталған есептілікті және есептілікке өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажеттілігінің себептерін көрсете отырып жазбаша түсіндірме ұсынады.
Есептілік ұсынылған күннен бастап үш жұмыс күнінен асатын мерзімде есептілікке өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажет болған жағдайда, банк уәкілетті органға және Комитетке есептілікке өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу қажеттілігінің себептерін түсіндіре отырып жазбаша өтінішхат ұсынады. Уәкілетті орган банкке «Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабында көзделген шектеулі ықпал ету шараларының бірін қолданады.
Екінші деңгейдегі банктердің баланстық
және баланстан тыс шоттарындағы
қалдықтар туралы есептілікті ұсыну
қағидаларына қосымша
Нысан
Баланстық және баланстан тыс шоттардағы қалдықтар туралы есеп
_____________________________________________________________
(екінші деңгейдегі банктің толық атауы)
_______________ жағдай бойынша

2. Банки второго уровня (далее - банки) представляют в Национальный Банк Республики Казахстан (далее - уполномоченный орган) отчет об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков, согласно приложению к Правилам.
В целях формирования отчета активы и обязательства в иностранной валюте указываются в пересчете по рыночному курсу обмена валют, определенному в порядке, предусмотренном в пункте 1 постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 15 и приказа Министра финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2013 года № 99 «Об установлении порядка определения и применения рыночного курса обмена валют», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8378.
Отчет об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков представляется в электронном формате в следующие сроки:
1) ежедневный отчет представляется не позднее двух рабочих дней, следующих за отчетным днем (за исключением первых отчетных дней месяца, которые сдаются одновременно с ежемесячным отчетом);
2) ежемесячный отчет - не позднее трех рабочих дней, следующих за последним днем отчетного месяца.
Банки, имеющие десять и более филиалов, представляют отчет об остатках на балансовых и внебалансовых счетах в следующие сроки:
ежедневный отчет не позднее трех рабочих дней, следующих за отчетным днем (за исключением первых отчетных дней месяца, которые сдаются одновременно с ежемесячным отчетом);
ежемесячный отчет - не позднее пяти рабочих дней, следующих за последним днем отчетного месяца.
3. Отчеты на бумажных носителях по состоянию на отчетную дату подписываются первым руководителем банка (на период его отсутствия - лицом, его замещающим), главным бухгалтером банка, заверяются печатью и хранятся в банках.
Отчеты в электронном формате представляются с использованием транспортной системы гарантированной доставки информации с криптографическими средствами защиты, обеспечивающей конфиденциальность и некорректируемость представляемых данных.
Идентичность данных, представляемых в электронном формате, данным на бумажном носителе, обеспечивается первым руководителем банка (на период его отсутствия - лицом, его замещающим) и главным бухгалтером.
4. В случае необходимости внесения изменений и (или) дополнений в отчетность, в срок не позднее трех рабочих дней со дня представления отчетности, банк представляет в уполномоченный орган и в Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан (далее - Комитет) доработанную отчетность и письменное объяснение с указанием причин необходимости внесения изменений и (или) дополнений в отчетность.
В случае необходимости внесения изменений и (или) дополнений в отчетность в срок, превышающий три рабочих дня со дня представления отчетности, банк представляет в уполномоченный орган и в Комитет письменное ходатайство с объяснением причин необходимости внесения изменений и (или) дополнений в отчетность. Уполномоченный орган применяет к банку одну из ограниченных мер воздействия, предусмотренных статьей 46 Закона Республики Казахстан «О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан».
Приложение
к Правилам представления отчетности
об остатках на балансовых
и внебалансовых счетах
банков второго уровня
Форма
Отчет об остатках на балансовых и внебалансовых счетах
___________________________________________________
(полное наименование банка второго уровня)
по состоянию на _______________

1. Активтердiң, мiндеттемелердiң және меншiктi капиталдың баланстық шоттарындағы қалдықтар туралы есеп
(мың теңгемен)
Шоттар
№№
Шоттар, баланстық шоттар және оларға қосалқы шоттар сыныптарының, топтарының атаулары
Сомасы
I сынып - AКТИВТЕР
1000
Ақша
1001
Кассадағы қолма-қол ақша
1002
Жолдағы банкноталар мен монеталар
1003
Айырбастау пункттерiндегi қолма-қол ақша
1004
Кешкi кассадағы қолма-қол ақша
1005
Банкоматтардағы және электрондық терминалдардағы қолма-қол ақша
1006
Жолдағы жол жүру чектерiндегi ақша
1007
Қымбат металдардан жасалған монеталар, кассада
1008
Жол чектерiндегi ақша
1009
Қымбат емес металдардан жасалған коллекциялық монеталар, кассада
1010
Тазартылған қымбат металдар
1011
Тазартылған қымбат металдар
1012
Жолдағы тазартылған қымбат металдар
1013
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар
1050
Корреспонденттiк шоттар
1051
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi корреспонденттiк шот
1052
Басқа банктердегi корреспонденттiк шоттар
1053
Ипотекалық ұйымдардың банктердегi ағымдағы шоттары
1054
Басқа банктердегi корреспонденттiк шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1100
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне талаптар
1101
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi салымдар (бiр түнге)
1102
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi талап етуге дейінгі салымдар
1103
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi мерзiмдiк салымдар
1104
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегi мiндеттi резервтер
1105
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған салымдар бойынша дисконт
1106
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы
1150
Айналысқа шығарғанға дейінгі ұлттық валютадағы банкноталар
1150
Айналысқа шығарғанға дейінгі ұлттық валютадағы банкноталар
1200
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздар
1201
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздар
1202
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1205
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн сатып алынған бағалы қағаздар бойынша дисконт
1206
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн сатып алынған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақы
1208
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздардың әдiл құнын оң түзету шоты
1209
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздардың әдiл құнын терiс түзету шоты
1250
Басқа банктерде орналастырылған салымдар
1251
Басқа банктерде орналастырылған салымдар (бiр түнге)

1. Отчет об остатках на балансовых счетах активов, обязательств
и собственного капитала
(в тысячах тенге)
№№ счетов
Наименования классов, групп счетов, балансовых счетов и субсчетов к ним
Сумма
I класс - АКТИВЫ
1000
Деньги
1001
Наличность в кассе
1002
Банкноты и монеты в пути
1003
Наличность в обменных пунктах
1004
Наличность в вечерней кассе
1005
Наличность в банкоматах и электронных терминалах
1006
Деньги в дорожных чеках в пути
1007
Монеты, изготовленные из драгоценных металлов, в кассе
1008
Деньги в дорожных чеках
1009
Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных металлов, в кассе
1010
Аффинированные драгоценные металлы
1011
Аффинированные драгоценные металлы
1012
Аффинированные драгоценные металлы в пути
1013
Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на металлических счетах
1050
Корреспондентские счета
1051
Корреспондентский счет в Национальном Банке Республики Казахстан
1052
Корреспондентские счета в других банках
1053
Текущие счета ипотечных организаций в банках
1054
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций
1100
Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
1101
Вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (на одну ночь)
1102
Вклады до востребования в Национальном Банке Республики Казахстан
1103
Срочные вклады в Национальном Банке Республики Казахстан
1104
Обязательные резервы в Национальном Банке Республики Казахстан
1105
Дисконт по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
1106
Премия по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
1150
Банкноты национальной валюты до выпуска в обращение
1150
Банкноты национальной валюты до выпуска в обращение
1200
Ценные бумаги, учитываемые по справедливой стоимости через прибыль или убыток
1201
Ценные бумаги, учитываемые по справедливой стоимости через прибыль или убыток
1202
Просроченная задолженность по ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
1205
Дисконт по приобретенным ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
1206
Премия по приобретенным ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
1208
Счет положительной корректировки справедливой стоимости ценных бумаг, учитываемых по справедливой стоимости через прибыль или убыток
1209
Счет отрицательной корректировки справедливой стоимости ценных бумаг, учитываемых по справедливой стоимости через прибыль или убыток
1250
Вклады, размещенные в других банках
1251
Вклады, размещенные в других банках (на одну ночь)

1252
Басқа банктерде орналастырылған талап етуге дейінгі салымдар
1253
Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзiмдi салымдар (бiр айға дейiн)
1254
Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзiмдi салымдар (бiр жылға дейiн)
1255
Басқа банктерде орналастырылған ұзақ мерзiмдi салымдар
1256
Басқа банктерде орналастырылған шартты салымдар
1257
Салымдар бойынша басқа банктердiң мерзiмi өткен берешегi
1259
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша резервтер (провизиялар)
1260
Басқа банктерде орналастырылған мерзiмдi салымның құнын оң түзету шоты
1261
Басқа банктерде орналастырылған мерзiмдi салымның құнын терiс түзету шоты
1262
Басқа банктерде орналастырылған шартты салымның құнын оң түзету шоты
1263
Басқа банктерде орналастырылған шартты салымның құнын терiс түзету шоты
1264
Банктiң, ипотекалық ұйымның және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамының мiндеттемелерiн қамтамасыз ету болып табылатын салым
1265
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша дисконт
1266
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы
1267
Банктiң және ипотекалық ұйымның мiндеттемелерiн қамтамасыз ету ретінде берiлген ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты
1300
Басқа банктерге берiлген қарыздар
1301
Басқа банктердiң корреспонденттiк шоттары бойынша овердрафт қарыздары
1302
Басқа банктерге берiлген қысқа мерзiмдi қарыздар
1303
Басқа банктерге берiлген овернайт қарыздары
1304
Басқа банктерге берiлген ұзақ мерзiмдi қарыздар
1305
Басқа банктерге қаржы лизингi
1306
Қарыздар бойынша басқа банктердiң мерзiмi өткен берешегi
1309
Қаржы лизингi бойынша басқа банктердiң мерзiмi өткен берешегi
1310
Басқа банктерге берiлген қарыз құнын оң түзету шоты
1311
Басқа банктерге берiлген қарыз құнын терiс түзету шоты
1312
Басқа банктерге берiлген қарыздар бойынша дисконт
1313
Басқа банктерге берiлген қарыздар бойынша сыйлықақы
1319
Басқа банктерге берiлген қарыздар және қаржы лизингi бойынша резервтер (провизиялар)
1320
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздар және қаржы лизингi
1321
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген овердрафт қарыздары
1322
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қысқа мерзiмдi қарыздар
1323
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген ұзақ мерзiмдi қарыздар
1324
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздың құнын оң түзету шоты
1325
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздың құнын терiс түзету шоты

1252
Вклады до востребования, размещенные в других банках
1253
Краткосрочные вклады, размещенные в других банках (до одного месяца)
1254
Краткосрочные вклады, размещенные в других банках (до одного года)
1255
Долгосрочные вклады, размещенные в других банках
1256
Условные вклады, размещенные в других банках
1257
Просроченная задолженность других банков по вкладам
1259
Резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других банках
1260
Счет положительной корректировки стоимости срочного вклада, размещенного в других банках
1261
Счет отрицательной корректировки стоимости срочного вклада, размещенного в других банках
1262
Счет положительной корректировки стоимости условного вклада, размещенного в других банках
1263
Счет отрицательной корректировки стоимости условного вклада, размещенного в других банках
1264
Вклад, являющийся обеспечением обязательств банка, ипотечной организации и акционерного общества «Банк Развития Казахстана»
1265
Дисконт по вкладам, размещенным в других банках
1266
Премия по вкладам, размещенным в других банках
1267
Счет хранения денег, переданных в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств банка и ипотечной организации
1300
Займы, предоставленные другим банкам
1301
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков
1302
Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам
1303
Займы овернайт, предоставленные другим банкам
1304
Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам
1305
Финансовый лизинг другим банкам
1306
Просроченная задолженность других банков по займам
1309
Просроченная задолженность других банков по финансовому лизингу
1310
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам
1311
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам
1312
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам
1313
Премия по займам, предоставленным другим банкам
1319
Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам
1320
Займы и финансовый лизинг, предоставленные организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1321
Займы овердрафт, предоставленные организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1322
Краткосрочные займы, предоставленные организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1323
Долгосрочные займы, предоставленные организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1324
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1325
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций

1326
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға қаржы лизингi
1327
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздар бойынша мерзiмi өткен берешек
1328
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
1329
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздар мен қаржы лизингi бойынша резервтер (провизиялар)
1330
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздар бойынша дисконт
1331
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздар бойынша сыйлықақы
1350
Филиалдармен есеп айырысулар
1351
Бас офиспен есеп айырысулар
1352
Жергiлiктi филиалдармен есеп айырысулар
1353
Шетелдік филиалдармен есеп айырысулар
1400
Клиенттерге талаптар
1401
Клиенттерге берiлген овердрафт қарыздары
1403
Клиенттердiң кредит карточкалары бойынша шоттар
1405
Клиенттердiң есепке алынған вексельдерi
1406
Клиенттердiң есепке алынған вексельдерi бойынша алдыңғы вексель ұстаушыларға есептелген сыйақы
1407
Клиенттерге факторинг
1409
Факторинг бойынша клиенттердiң мерзiмi өткен берешегi
1411
Клиенттерге берiлген қысқа мерзiмдi қарыздар
1417
Клиенттерге берiлген ұзақ мерзiмдi қарыздар
1420
Клиенттерге қаржы лизингi
1421
Қаржы лизингi бойынша клиенттердiң мерзiмi өткен берешегi
1422
Клиенттерге форфейтинг
1423
Форфейтинг бойынша клиенттердiң мерзiмi өткен берешегi
1424
Қарыз бойынша клиенттердiң мерзiмi өткен берешегi
1425
Клиенттердiң наразылық бiлдiрiлген вексельдерi
1426
Сауда қызметiн қаржыландыру операциялары бойынша клиентке қойылатын талаптар
1427
Сауда қызметiн қаржыландыру операциялары бойынша мерзiмi өткен берешек
1428
Клиенттерге берiлген қарыздар және қаржы лизингi бойынша резервтер (провизиялар)
1429
Клиенттерге берiлген басқа қарыздар
1430
Клиенттерге берiлген қарыздың құнын оң түзету шоты
1431
Клиенттерге берiлген қарыздың құнын терiс түзету шоты
1432
Есепке алынған вексельдер бойынша дисконт
1433
Есепке алынған вексельдер бойынша сыйлықақы
1434
Клиенттерге берiлген қарыздар бойынша дисконт
1435
Клиенттерге берiлген қарыздар бойынша сыйлықақы
1445
Сенiмгерлiк басқаруға берiлген қаржы активтерi
1450
Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар
1451
Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар бойынша шығындарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1452
Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар
1453
Сатуға арналған қолда бар сатып алынған бағалы қағаздар бойынша дисконт
1454
Сатуға арналған қолда бар сатып алынған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақы

1326
Финансовый лизинг организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1327
Просроченная задолженность по займам, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1328
Просроченная задолженность по финансовому лизингу, предоставленному организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1329
Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1330
Дисконт по займам, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1331
Премия по займам, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1350
Расчеты с филиалами
1351
Расчеты с головным офисом
1352
Расчеты с местными филиалами
1353
Расчеты с зарубежными филиалами
1400
Требования к клиентам
1401
Займы овердрафт, предоставленные клиентам
1403
Счета по кредитным карточкам клиентов
1405
Учтенные векселя клиентов
1406
Вознаграждение, начисленное предыдущими векселедержателями по учтенным векселям клиентов
1407
Факторинг клиентам
1409
Просроченная задолженность клиентов по факторингу
1411
Краткосрочные займы, предоставленные клиентам
1417
Долгосрочные займы, предоставленные клиентам
1420
Финансовый лизинг клиентам
1421
Просроченная задолженность клиентов по финансовому лизингу
1422
Форфейтинг клиентам
1423
Просроченная задолженность клиентов по форфейтингу
1424
Просроченная задолженность клиентов по займам
1425
Опротестованные векселя клиентов
1426
Требования к клиенту по операциям финансирования торговой деятельности
1427
Просроченная задолженность по операциям финансирования торговой деятельности
1428
Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным клиентам
1429
Прочие займы, предоставленные клиентам
1430
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного клиентам
1431
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного клиентам
1432
Дисконт по учтенным векселям
1433
Премия по учтенным векселям
1434
Дисконт по займам, предоставленным клиентам
1435
Премия по займам, предоставленным клиентам
1445
Финансовые активы, переданные в доверительное управление
1450
Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи
1451
Резервы (провизии) на покрытие убытков по ценным бумагам, имеющимся в наличии для продажи
1452
Ценные бумаги, имеющиеся в наличии для продажи
1453
Дисконт по приобретенным ценным бумагам, имеющимся в наличии для продажи
1454
Премия по приобретенным ценным бумагам, имеющимся в наличии для продажи

1656
Жалға беруге арналған негiзгi құралдар
1657
Жалға алынған ғимараттар бойынша күрделі шығындар
1658
Көлiк құралдары
1659
Материалдық емес активтер
1660
Құрылатын (әзiрленетiн) материалдық емес активтер
1661
Гудвилл
1662
Инвестициялық мүлік
1692
Үйлер мен ғимараттар бойынша есептелген амортизация
1693
Компьютерлiк жабдық бойынша есептелген амортизация
1694
Басқа негізгі құралдар бойынша есептелген амортизация
1695
Қаржы лизингi бойынша алынған негізгі құралдар бойынша есептелген амортизация
1696
Жалға беруге арналған негiзгi құралдар бойынша есептелген амортизация
1697
Жалға алынған ғимараттар бойынша күрделі шығындар бойынша есептелген амортизация
1698
Көлiк құралдары бойынша есептелген амортизация
1699
Материалдық емес активтер бойынша есептелген амортизация
1700
Сыйақы алуға байланысты есептелген кiрiстер
1705
Корреспонденттiк шоттар бойынша есептелген кiрiстер
1710
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кiрiстер
1725
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кiрiстер
1726
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1727
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар бойынша есептелген кiрiстер
1728
Банктiң, ипотекалық ұйымның және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамының мiндеттемелерiн қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген кiрiстер
1730
Басқа банктерге берiлген қарыздар және қаржы лизингi бойынша есептелген кiрiстер
1731
Басқа банктерге берiлген қарыздар және қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1733
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздар мен қаржы лизингi бойынша есептелген кiрiстер
1734
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға берiлген қарыздар мен қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1735
Бас офис пен оның филиалдары арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген кiрiстер
1740
Клиенттерге берiлген қарыздар мен қаржы лизингi бойынша есептелген кiрiстер
1741
Клиенттерге берiлген қарыздар мен қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
1744
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздар бойынша есептелген кiрiстер
1745
Өтелгенге дейiн ұсталатын бағалы қағаздар бойынша есептелген кiрiстер
1746
Сатуға арналған қолда бар бағалы қағаздар бойынша есептелген кiрiстер
1747
Капиталға және реттелген борышқа инвестициялар бойынша есептелген кiрiстер
1748
Бағалы қағаздармен «керi РЕПО» операциялары бойынша есептелген кiрiстер
1749
Басқа мерзiмi өткен сыйақы
1750
Бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы

1656
Основные средства, предназначенные для сдачи в аренду
1657
Капитальные затраты по арендованным зданиям
1658
Транспортные средства
1659
Нематериальные активы
1660
Создаваемые (разрабатываемые) нематериальные активы
1661
Гудвилл
1662
Инвестиционное имущество
1692
Начисленная амортизация по зданиям и сооружениям
1693
Начисленная амортизация по компьютерному оборудованию
1694
Начисленная амортизация по прочим основным средствам
1695
Начисленная амортизация по основным средствам, полученным по финансовому лизингу
1696
Начисленная амортизация по основным средствам, предназначенным для сдачи в аренду
1697
Начисленная амортизация по капитальным затратам по арендованным зданиям
1698
Начисленная амортизация по транспортным средствам
1699
Начисленная амортизация по нематериальным активам
1700
Начисленные доходы, связанные с получением вознаграждения
1705
Начисленные доходы по корреспондентским счетам
1710
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
1725
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках
1726
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках
1727
Начисленные доходы по аффинированным драгоценным металлам, размещенным на металлических счетах
1728
Начисленные доходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств банка, ипотечной организации и акционерного общества «Банк Развития Казахстана»
1730
Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам
1731
Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам
1733
Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1734
Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
1735
Начисленные доходы по расчетам между головным офисом и его филиалами
1740
Начисленные доходы по займам и финансовому лизингу, предоставленным клиентам
1741
Просроченное вознаграждение по займам и финансовому лизингу, предоставленным клиентам
1744
Начисленные доходы по ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
1745
Начисленные доходы по ценным бумагам, удерживаемым до погашения
1746
Начисленные доходы по ценным бумагам, имеющимся в наличии для продажи
1747
Начисленные доходы по инвестициям в капитал и субординированный долг
1748
Начисленные доходы по операциям «обратное РЕПО» с ценными бумагами
1749
Прочее просроченное вознаграждение
1750
Просроченное вознаграждение по ценным бумагам

1752
Есепке алынған вексельдер бойынша есептелген кiрiстер
1753
Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген кiрiстер
1755
Сенiмгерлiк басқаруға берiлген қаржы активтерi бойынша есептелген кiрiстер
1756
Басқа операциялар бойынша есептелген кiрiстер
1757
«Қарыздар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша есептелген кiрiстер
1771
Ислам банкiнiң жалдау шарттарындағы инвестициялық қызмет бойынша есептелген кiрiстерi
1772
Жалдау шарттарындағы инвестициялық қызмет бойынша мерзiмi өткен берешек
1790
Сыйақылар мен шығыстарды алдын ала төлеу
1792
Алынған қарыздар мен салымдар бойынша сыйақыны алдын ала төлеу
1793
Болашақ кезеңдердің шығыстары
1799
Басқа алдын ала төлемдер
1810
Есептелген комиссиялық кiрiстер
1811
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1812
Агенттiк қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1813
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1814
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1815
Сенiмгерлiк операциялары бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1816
Кепiлдiктерi бар операциялар бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1817
Салымдарды қабылдау, клиенттердiң банк шоттарын ашу және жүргiзу бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1818
Басқа есептелген комиссиялық кiрiстер
1819
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсiби қызмет бойынша есептелген комиссиялық кiрiстер
1820
Төлем құжаттарының акцептiсі үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1821
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1822
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша есептелген комиссиялық кiрiстер
1823
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1824
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1825
Инкассация бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1826
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1827
Сейф операциялары бойынша қызмет көрсету үшін есептелген комиссиялық кiрiстер
1830
Мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер
1831
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсету үшін мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер
1832
Агенттiк қызмет көрсету үшін мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер
1833
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету үшін мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер
1834
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету үшін мерзiмi өткен комиссиялық кiрiстер

1752
Начисленные доходы по учтенным векселям
1753
Начисленные доходы по операциям с производными финансовыми инструментами
1755
Начисленные доходы по финансовым активам, переданным в доверительное управление
1756
Начисленные доходы по прочим операциям
1757
Начисленные доходы по прочим долговым инструментам в категории «займы и дебиторская задолженность»
1771
Начисленные доходы исламского банка по инвестиционной деятельности на условиях аренды
1772
Просроченная задолженность по инвестиционной деятельности на условиях аренды
1790
Предоплата вознаграждения и расходов
1792
Предоплата вознаграждения по полученным займам и вкладам
1793
Расходы будущих периодов
1799
Прочие предоплаты
1810
Начисленные комиссионные доходы
1811
Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям
1812
Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги
1813
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг
1814
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты
1815
Начисленные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям
1816
Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями
1817
Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов
1818
Начисленные прочие комиссионные доходы
1819
Начисленные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг
1820
Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных документов
1821
Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям
1822
Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам
1823
Начисленные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям
1824
Начисленные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям
1825
Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации
1826
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов
1827
Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям
1830
Просроченные комиссионные доходы
1831
Просроченные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям
1832
Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги
1833
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг
1834
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты

2010
Корреспонденттiк шоттар
2011
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң корреспонденттiк шоттары
2012
Шетел орталық банктерiнiң корреспонденттiк шоттары
2013
Басқа банктердiң корреспонденттiк шоттары
2014
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттiк шоттары
2016
Басқа банктердiң тазартылған қымбат металмен салынған металл шоттары
2020
Басқа банктердiң талап етуге дейінгі салымдары
2021
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң талап етуге дейінгі салымдары
2022
Шетел орталық банктерiнiң талап етуге дейінгі салымдары
2023
Басқа банктердiң талап етуге дейінгі салымдары
2024
Басқа банктердiң талап етуге дейінгі салымдары бойынша мерзiмi өткен берешек
2030
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен, Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған қарыздар
2034
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзiмдi қарыздар
2035
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан алынған қарыздың құнын оң түзету шоты
2036
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен, Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзiмдi қарыздар
2037
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан алынған қарыздың құнын теріс түзету шоты
2038
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан алынған қарыздар бойынша мерзiмi өткен берешек
2040
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздар
2041
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздар бойынша дисконт
2042
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздар бойынша сыйлықақы
2044
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзiмдi қарыздар
2045
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздың құнын оң түзету шоты
2046
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзiмдi қарыздар
2047
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздың құнын теріс түзету шоты
2048
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздар бойынша мерзiмi өткен берешек
2050
Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар
2051
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған қарыздар
2052
Шетел орталық банктерiнен алынған қарыздар
2054
Басқа банктерден алынған қысқа мерзiмдi қарыздар
2055
Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздың құнын оң түзету шоты

2010
Корреспондентские счета
2011
Корреспондентские счета Национального Банка Республики Казахстан
2012
Корреспондентские счета иностранных центральных банков
2013
Корреспондентские счета других банков
2014
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2016
Металлические счета других банков в аффинированных драгоценных металлах
2020
Вклады до востребования других банков
2021
Вклады до востребования Национального Банка Республики Казахстан
2022
Вклады до востребования иностранных центральных банков
2023
Вклады до востребования других банков
2024
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков
2030
Займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга
2034
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
2035
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
2036
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга
2037
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
2038
Просроченная задолженность по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
2040
Займы, полученные от международных финансовых организаций
2041
Дисконт по займам, полученным от международных финансовых организаций
2042
Премия по займам, полученным от международных финансовых организаций
2044
Краткосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций
2045
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций
2046
Долгосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций
2047
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций
2048
Просроченная задолженность по займам, полученным от международных финансовых организаций
2050
Займы, полученные от других банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2051
Займы, полученные от Национального Банка Республики Казахстан
2052
Займы, полученные от иностранных центральных банков
2054
Краткосрочные займы, полученные от других банков
2055
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от других банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций

2056
Басқа банктерден алынған ұзақ мерзiмдi қарыздар
2057
Басқа банктерден алынған қаржы лизингi
2058
Басқа банктерден алынған қарыздар мен қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2059
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған қарыздар мен қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2064
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қысқа мерзiмдi қарыздар
2065
Басқа банктерден және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздың құнын теріс түзету шоты
2066
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған ұзақ мерзiмдi қарыздар
2067
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қаржы лизингi
2068
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар мен қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен берешек
2069
Алынған қарыздар бойынша сыйлықақы
2070
Алынған қарыздар бойынша дисконт
2110
Овернайт қарыздары
2111
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған овернайт қарыздары
2112
Шетел орталық банктерiнен алынған овернайт қарыздары
2113
Басқа банктерден алынған овернайт қарыздары
2120
Мерзiмдi салымдар
2121
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң мерзiмдi салымдары
2122
Шетел орталық банктерiнің мерзiмдi салымдары
2123
Басқа банктердiң қысқа мерзiмдi салымдары (бiр айға дейiн)
2124
Басқа банктердiң қысқа мерзiмдi салымдары (бiр жылға дейiн)
2125
Басқа банктерден бiр түнге тартылған салымдар
2126
Басқа банктердiң тазартылған қымбат металдардағы мерзiмдi салымдары
2127
Басқа банктердiң ұзақ мерзiмдi салымдары
2128
Басқа банктерден тартылған мерзiмдi салымның құнын оң түзету шоты
2129
Басқа банктерден тартылған мерзiмдi салымның құнын теріс түзету шоты
2130
Басқа банктердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету болып табылатын салым
2131
Басқа банктердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету ретінде қабылданған ақшаны (қардарлық, қарымжы) сақтау шоты
2133
Басқа банктердiң шартты салымдары
2135
Басқа банктердiң мерзiмдi салымдары бойынша мерзiмi өткен берешек
2136
Басқа банктерден тартылған шартты салымның құнын оң түзету шоты
2137
Басқа банктерден тартылған шартты салымның құнын теріс түзету шоты
2138
Басқа банктердiң шартты салымдары бойынша мерзiмi өткен берешек
2139
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен, шетел орталық банктерiнен және басқа банктерден тартылған салымдар бойынша сыйлықақы
2140
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен, шетел орталық банктерiнен және басқа банктерден тартылған салымдар бойынша дисконт

2056
Долгосрочные займы, полученные от других банков
2057
Финансовый лизинг, полученный от других банков
2058
Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков
2059
Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу, полученным от Национального Банка Республики Казахстан
2064
Краткосрочные займы, полученные от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2065
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от других банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2066
Долгосрочные займы, полученные от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2067
Финансовый лизинг, полученный от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2068
Просроченная задолженность по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2069
Премия по полученным займам
2070
Дисконт по полученным займам
2110
Займы овернайт
2111
Займы овернайт, полученные от Национального Банка Республики Казахстан
2112
Займы овернайт, полученные от иностранных центральных банков
2113
Займы овернайт, полученные от других банков
2120
Срочные вклады
2121
Срочные вклады Национального Банка Республики Казахстан
2122
Срочные вклады иностранных центральных банков
2123
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца)
2124
Краткосрочные вклады других банков (до одного года)
2125
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь
2126
Срочные вклады других банков в аффинированных драгоценных металлах
2127
Долгосрочные вклады других банков
2128
Счет положительной корректировки стоимости срочного вклада, привлеченного от других банков
2129
Счет отрицательной корректировки стоимости срочного вклада, привлеченного от других банков
2130
Вклад, являющийся обеспечением обязательств других банков
2131
Счет хранения денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств других банков
2133
Условные вклады других банков
2135
Просроченная задолженность по срочным вкладам других банков
2136
Счет положительной корректировки стоимости условного вклада, привлеченного от других банков
2137
Счет отрицательной корректировки стоимости условного вклада, привлеченного от других банков
2138
Просроченная задолженность по условным вкладам других банков
2139
Премия по вкладам, привлеченным от Национального Банка Республики Казахстан, иностранных центральных банков и других банков
2140
Дисконт по вкладам, привлеченным от Национального Банка Республики Казахстан, иностранных центральных банков и других банков

2304
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақы
2305
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша дисконт
2306
Сатып алынған облигациялар
2400
Реттелген борыштар
2401
Бес жылдан кем өтеу мерзiмi бар реттелген борыш
2402
Бес жылдан астам өтеу мерзiмi бар реттелген борыш
2403
Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша сыйлықақы
2404
Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша дисконт
2405
Сатып алынған реттелген облигациялар
2406
Реттелген облигациялар
2451
Мерзiмсiз қаржы құралдары
2550
Төлемдер бойынша есеп айырысулар
2551
Басқа банктермен есеп айырысулар
2552
Клиенттермен есеп айырысулар
2700
Сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
2701
Корреспонденттiк шоттар бойынша есептелген шығыстар
2702
Басқа банктердiң талап етуге дейінгі салымдары бойынша есептелген шығыстар
2703
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен, Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған қарыздар бойынша есептелген шығыстар
2704
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздар бойынша есептелген шығыстар
2705
Басқа банктерден алынған қарыздар мен қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2706
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар мен қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2707
Клиенттердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретiнде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
2708
Басқа банктердiң тазартылған қымбат металмен салынған металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2711
Басқа банктердiң овернайт қарыздары бойынша есептелген шығыстар
2712
Басқа банктердiң мерзiмдi салымдары бойынша есептелген шығыстар
2713
Басқа банктердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар
2714
Басқа банктердiң шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2715
Бас офис пен оның филиалдары арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген шығыстар
2717
Клиенттердiң тазартылған қымбат металдармен салынған металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2718
Клиенттердiң ағымдағы шоттары бойынша есептелген шығыстар
2719
Клиенттердiң шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2720
Клиенттердiң талап етуге дейінгі салымдары бойынша есептелген шығыстар
2721
Клиенттердiң мерзiмдi салымдары бойынша есептелген шығыстар
2722
Арнайы мақсаттағы еншiлес ұйымдардың салымдары бойынша есептелген шығыстар
2723
Клиенттердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар
2725
Бағалы қағаздармен «РЕПО» операциялары бойынша есептелген шығыстар
2726
Клиенттердiң карт-шоттары бойынша есептелген шығыстар

2304
Премия по выпущенным в обращение ценным бумагам
2305
Дисконт по выпущенным в обращение ценным бумагам
2306
Выкупленные облигации
2400
Субординированные долги
2401
Субординированный долг со сроком погашения менее пяти лет
2402
Субординированный долг со сроком погашения более пяти лет
2403
Премия по выпущенным в обращение субординированным облигациям
2404
Дисконт по выпущенным в обращение субординированным облигациям
2405
Выкупленные субординированные облигации
2406
Субординированные облигации
2451
Бессрочные финансовые инструменты
2550
Расчеты по платежам
2551
Расчеты с другими банками
2552
Расчеты с клиентами
2700
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения
2701
Начисленные расходы по корреспондентским счетам
2702
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков
2703
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга
2704
Начисленные расходы по займам, полученным от международных финансовых организаций
2705
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков
2706
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2707
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов
2708
Начисленные расходы по металлическим счетам других банков в аффинированных драгоценных металлах
2711
Начисленные расходы по займам овернайт других банков
2712
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков
2713
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков
2714
Начисленные расходы по условным вкладам других банков
2715
Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и его филиалами
2717
Начисленные расходы по металлическим счетам клиентов в аффинированных драгоценных металлах
2718
Начисленные расходы по текущим счетам клиентов
2719
Начисленные расходы по условным вкладам клиентов
2720
Начисленные расходы по вкладам до востребования клиентов
2721
Начисленные расходы по срочным вкладам клиентов
2722
Начисленные расходы по вкладам дочерних организаций специального назначения
2723
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств клиентов
2725
Начисленные расходы по операциям «РЕПО» с ценными бумагами
2726
Начисленные расходы по карт-счетам клиентов

2727
Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша есептелген шығыстар
2730
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша есептелген шығыстар
2731
Басқа операциялар бойынша есептелген шығыстар
2740
Реттелген борыш бойынша есептелген шығыстар
2741
Алынған қарыздар мен қаржы лизингi бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2742
Талап етуге дейінгі салымдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2743
Мерзiмдi салымдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2744
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2745
Алынған қаржы лизингi бойынша есептелген шығыстар
2746
Шартты салымдар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2747
Басқа банктер мен клиенттердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2748
Ағымдағы шоттар бойынша мерзiмi өткен сыйақы
2749
Басқа мерзiмi өткен сыйақы
2755
Сенiмгерлiк басқаруға қабылданған қаржы активтерi бойынша есептелген шығыстар
2756
Реттелген облигациялар бойынша есептелген шығыстар
2757
Мерзiмсiз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
2770
Әкiмшiлiк-шаруашылық қызмет бойынша есептелген шығыстар
2770
Әкiмшiлiк-шаруашылық қызмет бойынша есептелген шығыстар
2790
Сыйақыны және кiрiстердi алдын ала төлеу
2792
Берiлген қарыздар бойынша сыйақыны алдын ала төлеу
2793
Орналастырылған салымдар бойынша сыйақыны алдын ала төлеу
2794
Болашақ кезеңдердің кірістері
2799
Басқа алдын ала төлемдер
2810
Есептелген комиссиялық шығыстар
2811
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсету бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2812
Агенттiк қызмет көрсету бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2813
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2814
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2815
Сенiмгерлiк операциялар бойынша қызмет көрсету бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2816
Алынған кепiлдiктер бойынша қызмет көрсету бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2817
Клиенттердiң карт-шоттары бойынша қызмет көрсету бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2818
Басқа есептелген комиссиялық шығыстар
2819
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсiби қызмет бойынша қызмет көрсету бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2820
Аудит және консультациялық қызмет көрсету бойынша есептелген шығыстар
2830
Мерзiмi өткен комиссиялық шығыстар
2831
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсету бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстар
2832
Агенттiк қызмет көрсету бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстар
2833
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстар
2834
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсету бойынша мерзiмi өткен комиссиялық шығыстар

2727
Начисленные расходы по операциям с производными финансовыми инструментами
2730
Начисленные расходы по выпущенным в обращение ценным бумагам
2731
Начисленные расходы по прочим операциям
2740
Начисленные расходы по субординированному долгу
2741
Просроченное вознаграждение по полученным займам и финансовому лизингу
2742
Просроченное вознаграждение по вкладам до востребования
2743
Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
2744
Просроченное вознаграждение по выпущенным в обращение ценным бумагам
2745
Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу
2746
Просроченное вознаграждение по условным вкладам
2747
Просроченное вознаграждение по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков и клиентов
2748
Просроченное вознаграждение по текущим счетам
2749
Прочее просроченное вознаграждение
2755
Начисленные расходы по финансовым активам, принятым в доверительное управление
2756
Начисленные расходы по субординированным облигациям
2757
Начисленные расходы по бессрочным финансовым инструментам
2770
Начисленные расходы по административно-хозяйственной деятельности
2770
Начисленные расходы по административно-хозяйственной деятельности
2790
Предоплата вознаграждения и доходов
2792
Предоплата вознаграждения по предоставленным займам
2793
Предоплата вознаграждения по размещенным вкладам
2794
Доходы будущих периодов
2799
Прочие предоплаты
2810
Начисленные комиссионные расходы
2811
Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям
2812
Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам
2813
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг
2814
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты
2815
Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям
2816
Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям
2817
Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам клиентов
2818
Начисленные прочие комиссионные расходы
2819
Начисленные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг
2820
Начисленные комиссионные расходы по аудиту и консультационным услугам
2830
Просроченные комиссионные расходы
2831
Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям
2832
Просроченные комиссионные расходы по агентским услугам
2833
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг
2834
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты

4050
Корреспонденттiк шоттар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4051
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегі корреспонденттiк шот бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4052
Басқа банктердегі корреспонденттiк шоттар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4100
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4101
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер (бір түнге)
4102
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған талап етуге дейінгі салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4103
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған мерзімді салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4104
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiндегі міндетті резервтер бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4105
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде орналастырылған салымдар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4200
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4201
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4202
Пайда немесе шығын арқылы әдiл құны бойынша ескерiлетiн сатып алынған бағалы қағаздар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4250
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4251
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер (бір түнге)
4252
Басқа банктерде орналастырылған талап етуге дейінгі салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4253
Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер (бір айға дейін)
4254
Басқа банктерде орналастырылған қысқа мерзімді салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер (бір жылға дейін)
4255
Басқа банктерде орналастырылған ұзақ мерзімді салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4256
Басқа банктерде орналастырылған шартты салымдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4257
Салымдар бойынша басқа банктердің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4260
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4261
Басқа банктерде орналастырылған мерзімді салымның құнын оң түзету түріндегі кірістер
4262
Басқа банктерде орналастырылған шартты салымның құнын оң түзету түріндегі кірістер

4050
Доходы, связанные с получением вознаграждения по корреспондентским счетам
4051
Доходы, связанные с получением вознаграждения по корреспондентскому счету в Национальном Банке Республики Казахстан
4052
Доходы, связанные с получением вознаграждения по корреспондентским счетам в других банках
4100
Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
4101
Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (на одну ночь)
4102
Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам до востребования, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
4103
Доходы, связанные с получением вознаграждения по срочным вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
4104
Доходы, связанные с получением вознаграждения по обязательным резервам в Национальном Банке Республики Казахстан
4105
Доходы по амортизации дисконта по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
4200
Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
4201
Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
4202
Доходы по амортизации дисконта по приобретенным ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
4250
Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам, размещенным в других банках
4251
Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам, размещенным в других банках (на одну ночь)
4252
Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладам до востребования, размещенным в других банках
4253
Доходы, связанные с получением вознаграждения по краткосрочным вкладам, размещенным в других банках (до одного месяца)
4254
Доходы, связанные с получением вознаграждения по краткосрочным вкладам, размещенным в других банках (до одного года)
4255
Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным вкладам, размещенным в других банках
4256
Доходы, связанные с получением вознаграждения по условным вкладам, размещенным в других банках
4257
Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной задолженности других банков по вкладам
4260
Доходы, связанные с получением вознаграждения по аффинированным драгоценным металлам, размещенным на металлических счетах
4261
Доходы в виде положительной корректировки стоимости срочного вклада, размещенного в других банках
4262
Доходы в виде положительной корректировки стоимости условного вклада, размещенного в других банках

4263
Басқа банктерден тартылған мерзімді салымның құнын теріс түзету түріндегі кірістер
4264
Басқа банктерден тартылған шартты салымның құнын теріс түзету түріндегі кірістер
4265
Банктің, ипотекалық ұйымның және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамының міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4266
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4270
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен, шетелдік орталық банктерден және басқа банктерден тартылған салымдар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша кірістер
4300
Басқа банктерге берілген қарыздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4301
Басқа банктерге берілген овердрафт қарыздары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4302
Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді қарыздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4303
Басқа банктерге берілген овернайт қарыздары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4304
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді қарыздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4305
Басқа банктерге берілген қаржы лизингі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4306
Қарыздар бойынша басқа банктердің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4309
Басқа банктерге берілген қарыздар бойынша комиссиялық сыйақы
4310
Басқа банктерге берілген қарыздың құнын оң түзету түріндегі кірістер
4311
Басқа банктерден алынған қарыздың құнын теріс түзету түріндегі кірістер
4312
Басқа банктерге берілген қарыздар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4320
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар мен қаржы лизингі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4321
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген овердрафт қарыздары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4322
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қысқа мерзімді қарыздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4323
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген ұзақ мерзімді қарыздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4324
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қарыздың құнын оң түзету түріндегі кірістер
4325
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздың құнын теріс түзету түріндегі кірістер

4263
Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости срочного вклада, привлеченного от других банков
4264
Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости условного вклада, привлеченного от других банков
4265
Доходы, связанные с получением вознаграждения по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств банка, ипотечной организации и акционерного общества «Банк Развития Казахстана»
4266
Доходы по амортизации дисконта по вкладам, размещенным в других банках
4270
Доходы по амортизации премии по вкладам, привлеченным от Национального Банка Республики Казахстан, иностранных центральных банков и других банков
4300
Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам, предоставленным другим банкам
4301
Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам овердрафт, предоставленным другим банкам
4302
Доходы, связанные с получением вознаграждения по краткосрочным займам, предоставленным другим банкам
4303
Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам овернайт, предоставленным другим банкам
4304
Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным займам, предоставленным другим банкам
4305
Доходы, связанные с получением вознаграждения по финансовому лизингу, предоставленному другим банкам
4306
Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной задолженности других банков по займам
4309
Комиссионное вознаграждение по займам, предоставленным другим банкам
4310
Доходы в виде положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам
4311
Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от других банков
4312
Доходы по амортизации дисконта по займам, предоставленным другим банкам
4320
Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций или полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
4321
Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам овердрафт, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4322
Доходы, связанные с получением вознаграждения по краткосрочным займам, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4323
Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным займам, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4324
Доходы в виде положительной корректировки стоимости займа, предоставленного организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4325
Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций

4326
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қаржы лизингі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4327
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қарыздар бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4328
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4330
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қарыздар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4331
Алынған қарыздар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша кірістер
4350
Филиалдармен есеп айырысулар бойынша кірістер
4351
Бас офиспен есеп айырысулар бойынша кірістер
4352
Жергілікті филиалдармен есеп айырысулар бойынша кірістер
4353
Шетелдік филиалдармен есеп айырысулар бойынша кірістер
4400
Клиенттерге қойылатын банктің талаптары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4401
Клиенттерге берілген овердрафт қарыздары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4403
Клиенттердің кредит карточкалары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4405
Клиенттердің есепке алынған вексельдері бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4407
Клиенттерге факторинг бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4411
Клиенттерге берілген қысқа мерзімді қарыздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4417
Клиенттерге берілген ұзақ мерзімді қарыздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4420
Клиенттерге берілген қаржы лизингі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4422
Клиенттерге берілген форфейтинг бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4424
Қарыздар бойынша клиенттердің мерзімі өткен берешегі бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4426
Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4427
Сауда қызметін қаржыландыру операциялары бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4428
Клиенттерге берілген басқа қарыздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4429
Клиенттерге берілген қарыздар бойынша комиссиялық сыйақы
4430
Клиенттерге берілген қарыздың құнын оң түзету түріндегі кірістер
4431
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздың құнын теріс түзету түріндегі кірістер
4432
Клиенттерден тартылған мерзімді салымның құнын теріс түзету түріндегі кірістер

4326
Доходы, связанные с получением вознаграждения по финансовому лизингу, предоставленному организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4327
Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной задолженности по займам, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4328
Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной задолженности по финансовому лизингу, предоставленному организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4330
Доходы по амортизации дисконта по займам, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4331
Доходы по амортизации премии по полученным займам
4350
Доходы по расчетам с филиалами
4351
Доходы по расчетам с головным офисом
4352
Доходы по расчетам с местными филиалами
4353
Доходы по расчетам с зарубежными филиалами
4400
Доходы, связанные с получением вознаграждения по требованиям банка к клиентам
4401
Доходы, связанные с получением вознаграждения по займам овердрафт, предоставленным клиентам
4403
Доходы, связанные с получением вознаграждения по кредитным карточкам клиентов
4405
Доходы, связанные с получением вознаграждения по учтенным векселям клиентов
4407
Доходы, связанные с получением вознаграждения по факторингу клиентам
4411
Доходы, связанные с получением вознаграждения по краткосрочным займам, предоставленным клиентам
4417
Доходы, связанные с получением вознаграждения по долгосрочным займам, предоставленным клиентам
4420
Доходы, связанные с получением вознаграждения по финансовому лизингу, предоставленному клиентам
4422
Доходы, связанные с получением вознаграждения по форфейтингу клиентам
4424
Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной задолженности клиентов по займам
4426
Доходы, связанные с получением вознаграждения по операциям финансирования торговой деятельности
4427
Доходы, связанные с получением вознаграждения по просроченной задолженности по операциям финансирования торговой деятельности
4428
Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим займам, предоставленным клиентам
4429
Комиссионное вознаграждение по займам, предоставленным клиентам
4430
Доходы в виде положительной корректировки стоимости займа, предоставленного клиентам
4431
Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и международных финансовых организаций
4432
Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости срочного вклада, привлеченного от клиентов

4433
Клиенттерден тартылған шартты салымның құнын теріс түзету түріндегі кірістер
4434
Клиенттерге берілген қарыздар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4440
Клиенттерден тартылған салымдар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша кірістер
4445
Сенімгерлік басқаруға берілген қаржы активтері бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4450
Сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4452
Сату үшін қолда бар бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4453
Сатып алынған бағалы қағаздар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4454
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша кірістер
4455
Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша кірістер
4465
Бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4465
Бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4470
Капиталға және реттелген борышқа инвестициялар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4471
Еншілес ұйымдардың акциялары бойынша алынған дивидендтер
4472
Қауымдасқан ұйымдардың акциялары бойынша алынған дивидендтер
4475
Реттелген борышқа инвестициялар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4476
Басқа инвестициялар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4477
Жалдау талаптарындағы инвестициялық қызмет бойынша сыйақы алуға байланысты ислам банкінің кірістері
4480
Өтелгенге дейін ұсталатын бағалы қағаздар
бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4481
Сатып алынған бағалы қағаздар бойынша
сыйақы алуға байланысты кірістер
4482
Сатып алынған бағалы қағаздар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4490
«Қарыздар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4491
«Қарыздар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4492
«Қарыздар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт амортизациясы бойынша кірістер
4500
Дилинг операциялары бойынша кірістер
4510
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату кірістері
4530
Шетел валютасын сатып алу-сату кірістері
4540
Қымбат металдарды сатып алу-сату кірістері
4560
Бағалы қағаздар бойынша форвард операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған кіріс
4570
Шетел валютасы бойынша форвард операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған кіріс
4580
Тазартылған қымбат металдар бойынша форвард операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған кіріс
4590
Қаржы фьючерстерін қайта бағалаудан болған жұмсалмаған кіріс

4433
Доходы в виде отрицательной корректировки стоимости условного вклада, привлеченного от клиентов
4434
Доходы по амортизации дисконта по займам, предоставленным клиентам
4440
Доходы по амортизации премии по вкладам, привлеченным от клиентов
4445
Доходы, связанные с получением вознаграждения по финансовым активам, переданным в доверительное управление
4450
Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным бумагам, имеющимся в наличии для продажи
4452
Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным бумагам, имеющимся в наличии для продажи
4453
Доходы по амортизации дисконта по приобретенным ценным бумагам
4454
Доходы по амортизации премии по выпущенным в обращение ценным бумагам
4455
Доходы по амортизации премии по выпущенным в обращение субординированным облигациям
4465
Доходы, связанные с получением вознаграждения по операциям «обратное РЕПО» с ценными бумагами
4465
Доходы, связанные с получением вознаграждения по операциям «обратное РЕПО» с ценными бумагами
4470
Доходы, связанные с получением вознаграждения по инвестициям в капитал и субординированный долг
4471
Дивиденды, полученные по акциям дочерних организаций
4472
Дивиденды, полученные по акциям ассоциированных организаций
4475
Доходы, связанные с получением вознаграждения по инвестициям в субординированный долг
4476
Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим инвестициям
4477
Доходы исламского банка, связанные с получением вознаграждения по инвестиционной деятельности на условиях аренды
4480
Доходы, связанные с получением вознаграждения по ценным бумагам, удерживаемым до погашения
4481
Доходы, связанные с получением вознаграждения по приобретенным ценным бумагам
4482
Доходы по амортизации дисконта по приобретенным ценным бумагам
4490
Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим долговым инструментам в категории «займы и дебиторская задолженность»
4491
Доходы, связанные с получением вознаграждения по прочим долговым инструментам в категории «займы и дебиторская задолженность»
4492
Доходы по амортизации дисконта по прочим долговым инструментам в категории «займы и дебиторская задолженность»
4500
Доходы по дилинговым операциям
4510
Доходы по купле-продаже ценных бумаг
4530
Доходы по купле-продаже иностранной валюты
4540
Доходы по купле-продаже драгоценных металлов
4560
Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по ценным бумагам
4570
Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по иностранной валюте
4580
Нереализованный доход от переоценки форвардных операций по аффинированным драгоценным металлам
4590
Нереализованный доход от переоценки финансовых фьючерсов

4591
Опциондық операцияларды қайта бағалаудан болған жұмсалмаған кіріс
4593
Своп операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған кіріс
4594
Басқа туынды қаржы құралдарымен жасалған операцияларды қайта бағалаудан болған жұмсалмаған кіріс
4600
Комиссиялық кірістер
4601
Аударым операциялары бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4602
Агенттік қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4603
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4604
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4605
Сенімгерлік операциялары бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4606
Кепілдік берілген операциялар бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4607
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4608
Басқа комиссиялық кірістер
4609
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша комиссиялық кірістер
4610
Төлем құжаттарының акцепті үшін алынған комиссиялық кірістер
4611
Кассалық операциялар бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4612
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша комиссиялық кірістер
4613
Форфейтинг операциялары бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4614
Факторинг операциялары бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4615
Инкассациялау қызметтері үшін комиссиялық кірістер
4616
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату қызметтері үшін комиссиялық кірістер
4617
Сейф операциялары бойынша қызметтер үшін комиссиялық кірістер
4618
Инвестициялық депозиттермен операциялар бойынша қызметтер үшін кірістер
4700
Қайта бағалаудан түскен кірістер
4703
Шетел валютасын қайта бағалаудан түскен жұмсалмаған кіріс
4704
Тазартылған қымбат металдарды қайта бағалаудан түскен жұмсалмаған кіріс
4705
Қарыздардың валюталық баламасын белгілей отырып теңгемен қарыздарды қайта бағалаудан түскен кіріс
4707
Салымдардың валюталық баламасын белгілей отырып теңгемен салымдарды қайта бағалаудан түскен кіріс
4709
Пайда немесе шығын арқылы әділ құны бойынша ескерілетін бағалы қағаздар құнының өзгеруінен түскен жұмсалмаған кіріс
4710
Басқа қайта бағалаудан түскен жұмсалмаған кіріс
4711
Негізгі құрал-жабдықтардың құнсыздануынан болған шығынды қалпына келтіруден түскен кірістер
4712
Материалдық емес активтердің құнсыздануынан болған шығынды қалпына келтіруден түскен кірістер
4713
Басқа заңды тұлғалардың жарғылық капиталына салынған инвестициялардың құнсыздануынан болған шығынды қалпына келтіруден түскен кірістер
4730
Қайта бағалаудан түскен жұмсалған кірістер
4731
Шетел валютасын қайта бағалаудан түскен жұмсалған кірістер
4732
Тазартылған қымбат металдарды қайта бағалаудан түскен жұмсалған кірістер

4591
Нереализованный доход от переоценки опционных операций
4593
Нереализованный доход от переоценки операций своп
4594
Нереализованный доход от переоценки операций с прочими производными финансовыми инструментами
4600
Комиссионные доходы
4601
Комиссионные доходы за услуги по переводным операциям
4602
Комиссионные доходы за агентские услуги
4603
Комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг
4604
Комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты
4605
Комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям
4606
Комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями
4607
Комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов
4608
Прочие комиссионные доходы
4609
Комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг
4610
Комиссионные доходы, полученные за акцепт платежных документов
4611
Комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям
4612
Комиссионные доходы по документарным расчетам
4613
Комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям
4614
Комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям
4615
Комиссионные доходы за услуги по инкассации
4616
Комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов
4617
Комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям
4618
Доходы за услуги по операциям с инвестиционными депозитами
4700
Доходы от переоценки
4703
Нереализованный доход от переоценки иностранной валюты
4704
Нереализованный доход от переоценки аффинированных драгоценных металлов
4705
Доход от переоценки займов в тенге с фиксацией валютного эквивалента займов
4707
Доход от переоценки вкладов в тенге с фиксацией валютного эквивалента вкладов
4709
Нереализованный доход от изменения стоимости ценных бумаг, учитываемых по справедливой стоимости через прибыль или убыток
4710
Нереализованный доход от прочей переоценки
4711
Доходы от восстановления убытка от обесценения основных средств
4712
Доходы от восстановления убытка от обесценения нематериальных активов
4713
Доходы от восстановления убытка от обесценения инвестиций, вложенных в уставный капитал других юридических лиц
4730
Реализованные доходы от переоценки
4731
Реализованные доходы от переоценки иностранной валюты
4732
Реализованные доходы от переоценки аффинированных драгоценных металлов

4733
Пайда немесе шығын арқылы әділ құны бойынша ескерілетін және сату үшін қолда бар бағалы қағаздар құнының өзгеруінен түскен жұмсалған кірістер
4734
Басқа қайта бағалаудан түскен жұмсалған кірістер
4850
Сатудан түскен кірістер
4851
Еншілес және қауымдасқан ұйымдардың акцияларын сатудан түскен кірістер
4852
Негізгі құрал-жабдықтар мен материалдық емес активтерді сатудан түскен кірістер
4853
Тауарлық-материалдық қорларды сатудан түскен кірістер
4856
Басқа инвестицияларды іске асырудан түскен кірістер
4870
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысу үлесінің өзгеруіне байланысты кірістер
4871
Еншілес ұйымдардың жарғылық капиталына қатысу үлесінің өзгеруіне байланысты кірістер
4872
Қауымдасқан ұйымдардың жарғылық капиталына қатысу үлесінің өзгеруіне байланысты кірістер
4880
Өндірістік және сауда қызметін қаржыландырудан түскен ислам банкінің кірістері
4890
Туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша кірістер
4891
Фьючерс операциялары бойынша кірістер
4892
Форвард операциялары бойынша кірістер
4893
Опцион операциялары бойынша кірістер
4895
Своп операциялары бойынша кірістер
4896
Басқа туынды қаржы құралдарымен операциялар бойынша кірістер
4897
Туынды қаржы құралдары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер
4900
Тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
4900
Тұрақсыздық айыбы (айыппұл, өсімпұл)
4920
Басқа кірістер
4921
Банктік қызметтен түскен басқа да кірістер
4922
Негізгі емес қызметтен түскен басқа да кірістер
4923
Акциялар бойынша дивидендтер алуға байланысты кірістер
4950
Резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден түскен кірістер
4951
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша құрылған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден түскен кірістер
4952
Басқа банктерге берілген қарыздар мен қаржы лизингі бойынша құрылған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден  түскен кірістер
4953
Банктік қызметпен байланысты дебиторлық  берешек бойынша құрылған резервтерді  (провизияларды) қалпына келтіруден түскен кірістер
4954
Бағалы қағаздар бойынша құрылған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден түскен кірістер
4955
Клиенттерге берілген қарыздар мен қаржы лизингі бойынша құрылған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден түскен кірістер
4956
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қарыздар мен қаржы лизингі бойынша құрылған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден  түскен кірістер
4957
Басқа банктік қызметтен болған шығындарды жабуға құрылған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден түскен кірістер
4958
Шартты міндеттемелер бойынша құрылған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруден түскен кірістер

4733
Реализованные доходы от изменения стоимости ценных бумаг, учитываемых по справедливой стоимости через прибыль или убыток и имеющихся в наличии для продажи
4734
Реализованные доходы от прочей переоценки
4850
Доходы от продажи
4851
Доходы от продажи акций дочерних и ассоциированных организаций
4852
Доходы от реализации основных средств и нематериальных активов
4853
Доходы от реализации товарно-материальных запасов
4856
Доходы от реализации прочих инвестиций
4870
Доходы, связанные с изменением доли участия в уставном капитале юридических лиц
4871
Доходы, связанные с изменением доли участия в уставном капитале дочерних организаций
4872
Доходы, связанные с изменением доли участия в уставном капитале ассоциированных организаций
4880
Доходы исламского банка от финансирования производственной и торговой деятельности
4890
Доходы по операциям с производными финансовыми инструментами
4891
Доходы по операциям фьючерс
4892
Доходы по операциям форвард
4893
Доходы по опционным операциям
4895
Доходы по операциям своп
4896
Доходы по операциям с прочими производными финансовыми инструментами
4897
Доходы, связанные с получением вознаграждения по производным финансовым инструментам
4900
Неустойка (штраф, пеня)
4900
Неустойка (штраф, пеня)
4920
Прочие доходы
4921
Прочие доходы от банковской деятельности
4922
Прочие доходы от неосновной деятельности
4923
Доходы, связанные с получением дивидендов по акциям
4950
Доходы от восстановления резервов (провизий)
4951
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных по вкладам, размещенным в других банках
4952
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам
4953
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных по дебиторской задолженности, связанной с банковской деятельностью
4954
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных по ценным бумагам
4955
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных по займам и финансовому лизингу, предоставленным клиентам
4956
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
4957
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных на покрытие убытков от прочей банковской деятельности
4958
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных по условным обязательствам

4959
Негізгі қызметпен байланысты емес дебиторлық  берешек бойынша құрылған резервтерді  (провизияларды) қалпына келтіруден түскен кірістер
4999
Салыққа дейінгі кіріс
4999
Салыққа дейінгі кіріс
Жиынтығы Кірістер
V сынып - ШЫҒЫСТАР
5020
Корреспонденттiк шоттар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5021
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң корреспонденттiк шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5022
Шетелдiк орталық банктердiң корреспонденттiк шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5023
Басқа банктердiң корреспонденттiк шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5024
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымның корреспонденттiк шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5026
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдармен салынған металл шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5030
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен, Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5034
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзiмдi қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5036
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан алынған ұзақ мерзiмдi қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5037
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарынан алынған қарыздың құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5038
Қазақстан Республикасының Үкiметiнен және жергiлiктi атқарушы органдарынан алынған қарыздар бойынша мерзiмi өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5040
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5044
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзімді қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5046
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзімді қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5047
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздың құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5048
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қарыздар бойынша мерзiмi өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5050
Басқа банктерден алынған қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5051
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

4959
Доходы от восстановления резервов (провизий), созданных по дебиторской задолженности, не связанной с основной деятельностью
4999
Доход до налогов
4999
Доход до налогов
Итого Доходы
V класс - РАСХОДЫ
5020
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по корреспондентским счетам
5021
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по корреспондентским счетам Национального Банка Республики Казахстан
5022
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по корреспондентским счетам иностранных центральных банков
5023
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по корреспондентским счетам других банков
5024
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по корреспондентским счетам организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций
5026
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по металлическим счетам других банков в аффинированном драгоценном металле
5030
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга
5034
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным займам, полученным от Правительства и местных исполнительных органов Республики Казахстан
5036
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным займам, полученным от Правительства и местных исполнительных органов Республики Казахстан
5037
Расходы в виде положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
5038
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по займам, полученным от Правительства и местных исполнительных органов Республики Казахстан
5040
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам, полученным от международных финансовых организаций
5044
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным займам, полученным от международных финансовых организаций
5046
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным займам, полученным от международных финансовых организаций
5047
Расходы в виде положительной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций
5048
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по займам, полученным от международных финансовых организаций
5050
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам, полученным от других банков
5051
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам, полученным от Национального Банка Республики Казахстан

5052
Шетелдік орталық банктерден алынған қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5053
Басқа банктерден алынған қаржы лизингі бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5054
Басқа банктерден алынған қысқа мерзімді қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5055
Басқа банктерден алынған қарыздың құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5056
Басқа банктерден алынған ұзақ мерзімді қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5057
Басқа банктерге берілген қарыздың құнын теріс түзету түріндегі шығыстар
5058
Басқа банктерден алынған қарыздар бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5059
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған қарыздар бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5060
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5063
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қаржы лизингі бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5064
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қысқа мерзімді қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5065
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздың құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5066
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған ұзақ мерзімді қарыздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5067
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қарыздың құнын теріс түзету түріндегі шығыстар
5068
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған қарыздар бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5069
Алынған қарыздар бойынша дисконт амортизациясы бойынша шығыстар
5070
Басқа банктерге берілген қарыздар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5071
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қарыздар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5090
Сыйақы төлеуге байланысты басқа шығыстар
5091
Басқа банктермен операциялар бойынша сыйақы төлеуге байланысты басқа шығыстар
5095
Басқа банктерден алынған қарыздар бойынша комиссиялық сыйақы
5110
Овернайт қарыздары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5111
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің овернайт қарыздары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5052
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам, полученным от иностранных центральных банков
5053
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому лизингу, полученному от других банков
5054
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным займам, полученным от других банков
5055
Расходы в виде положительной корректировки стоимости займа, полученного от других банков
5056
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным займам, полученным от других банков
5057
Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам
5058
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по займам, полученным от других банков
5059
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по займам, полученным от Национального Банка Республики Казахстан
5060
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
5063
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовому лизингу, полученному от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
5064
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным займам, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
5065
Расходы в виде положительной корректировки стоимости займа, полученного от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
5066
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным займам, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
5067
Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
5068
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по займам, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
5069
Расходы по амортизации дисконта по полученным займам
5070
Расходы по амортизации премии по займам, предоставленным другим банкам
5071
Расходы по амортизации премии по займам, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
5090
Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения
5091
Другие расходы, связанные с выплатой вознаграждения по операциям с другими банками
5095
Комиссионное вознаграждение по займам, полученным от других банков
5110
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам овернайт
5111
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам овернайт Национального Банка Республики Казахстан

5112
Шетелдік орталық банктердің овернайт қарыздары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5113
Басқа банктердің овернайт қарыздары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5120
Басқа банктердің салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5121
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің талап етуге дейінгі салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5122
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5123
Шетелдік орталық банктердің талап етуге дейінгі салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5124
Шетелдік орталық банктердің мерзімді салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5125
Басқа банктердің талап етуге дейінгі салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5126
Басқа банктердің қысқа мерзімді салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар (бір айға дейін)
5127
Басқа банктердің қысқа мерзімді салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар (бір жылға дейін)
5128
Басқа банктердің ұзақ мерзімді салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5129
Басқа банктерден тартылған салымдар бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5130
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз етуші болып табылатын салым бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5133
Басқа банктердің шартты салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5134
Басқа банктерде орналастырылған мерзімді салымның құнын теріс түзету түріндегі шығыстар
5135
Басқа банктерде орналастырылған шартты салымның құнын теріс түзету түріндегі шығыстар
5136
Басқа банктерден тартылған мерзімді салымның құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5137
Басқа банктерден тартылған шартты салымның құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5138
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен, шетелдік орталық банктерден және басқа банктерден тартылған салымдар бойынша дисконт амортизациясы бойынша шығыстар
5140
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5141
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5150
Филиалдармен есеп айырысулар бойынша шығыстар
5151
Бас офиспен есеп айырысулар бойынша шығыстар
5152
Жергілікті филиалдармен есеп айырысулар бойынша шығыстар
5153
Шетелдік филиалдармен есеп айырысулар бойынша шығыстар
5200
Клиенттердің талаптары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5201
Мемлекеттік бюджеттің ақшасы бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5203
Клиенттердің ағымдағы шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5112
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам овернайт иностранных центральных банков
5113
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по займам овернайт других банков
5120
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам других банков
5121
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам до востребования Национального Банка Республики Казахстан
5122
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным вкладам Национального Банка Республики Казахстан
5123
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам до востребования иностранных центральных банков
5124
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным вкладам иностранных центральных банков
5125
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам до востребования других банков
5126
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным вкладам других банков (до одного месяца)
5127
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным вкладам других банков (до одного года)
5128
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным вкладам других банков
5129
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по вкладам, привлеченным от других банков
5130
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков
5133
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по условным вкладам других банков
5134
Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости срочного вклада, размещенного в других банках
5135
Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости условного вклада, размещенного в других банках
5136
Расходы в виде положительной корректировки стоимости срочного вклада, привлеченного от других банков
5137
Расходы в виде положительной корректировки стоимости условного вклада, привлеченного от других банков
5138
Расходы по амортизации дисконта по вкладам, привлеченным от Национального Банка Республики Казахстан, иностранных центральных банков и других банков
5140
Расходы по амортизации премии по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
5141
Расходы по амортизации премии по вкладам, размещенным в других банках
5150
Расходы по расчетам с филиалами
5151
Расходы по расчетам с головным офисом
5152
Расходы по расчетам с местными филиалами
5153
Расходы по расчетам с зарубежными филиалами
5200
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по требованиям клиентов
5201
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по деньгам государственного бюджета
5203
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по текущим счетам клиентов

5204
Сенімгерлік басқаруға қабылданған қаржы активтері бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5211
Клиенттердің талап етуге дейінгі салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5212
Клиенттердің тазартылған қымбат металдардағы металл шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5215
Клиенттердің қысқа мерзімді салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5216
Клиенттердің тазартылған қымбат металдардағы мерзімді салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5217
Клиенттердің ұзақ мерзімді салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5219
Клиенттердің шартты салымдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5221
Клиенттердің карт-шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5222
Арнайы мақсаттағы еншілес ұйымдардың шоттары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5223
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5224
Клиенттердің талап етуге дейінгі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5225
Клиенттермен басқа операциялар бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5226
Клиенттердің мерзімді салымдары бойынша мерзімі өткен берешек бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5227
Алынған қаржы лизингі бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5228
Мерзімінде орындалмаған нұсқаулар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5229
Клиенттердiң мiндеттемелерiн қамтамасыз ету (қардарлық, қарымжы) ретiнде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
5230
Қабылданған салымдар бойынша комиссиялық сыйақы
5232
Клиенттерге берілген қарыздың құнын теріс түзету түріндегі шығыстар
5233
Клиенттерден тартылған мерзімді салымның құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5234
Клиенттерден тартылған шартты салымның құнын оң түзету түріндегі шығыстар
5235
Есепке алынған вексельдер бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5236
Клиенттерден тартылған салымдар бойынша дисконт амортизациясы бойынша шығыстар
5240
Клиенттерге берілген қарыздар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5250
Бағалы қағаздармен «РЕПО» операциялары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5250
Бағалы қағаздармен «РЕПО» операциялары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5300
Бағалы қағаздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5301
Айналысқа шығарылған облигациялар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5303
Айналысқа шығарылған басқа бағалы қағаздар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар

5204
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по финансовым активам, принятым в доверительное управление
5211
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладам до востребования клиентов
5212
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по металлическим счетам клиентов в аффинированных драгоценных металлах
5215
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по краткосрочным вкладам клиентов
5216
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по срочным вкладам клиентов в аффинированных драгоценных металлах
5217
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по долгосрочным вкладам клиентов
5219
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по условным вкладам клиентов
5221
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по карт-счетам клиентов
5222
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по счетам дочерних организаций специального назначения
5223
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств клиентов
5224
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по вкладам до востребования клиентов
5225
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по прочим операциям с клиентами
5226
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по просроченной задолженности по срочным вкладам клиентов
5227
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по полученному финансовому лизингу
5228
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по указаниям, неисполненным в срок
5229
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов
5230
Комиссионное вознаграждение по принятым вкладам
5232
Расходы в виде отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного клиентам
5233
Расходы в виде положительной корректировки стоимости срочного вклада, привлеченного от клиентов
5234
Расходы в виде положительной корректировки стоимости условного вклада, привлеченного от клиентов
5235
Расходы по амортизации премии по учтенным векселям
5236
Расходы по амортизации дисконта по вкладам, привлеченным от клиентов
5240
Расходы по амортизации премии по займам, предоставленным клиентам
5250
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по операциям «РЕПО» с ценными бумагами
5250
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по операциям «РЕПО» с ценными бумагами
5300
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по ценным бумагам
5301
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по выпущенным в обращение облигациям
5303
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по выпущенным в обращение прочим ценным бумагам

5305
Пайда немесе шығын арқылы әділ құны бойынша ескерілетін, сатып алынған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5306
Сатуға арналған қолда бар сатып алынған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5307
Айналысқа шығарылған бағалы қағаздар бойынша дисконт амортизациясы бойынша шығыстар
5308
Өтелгенге дейiн ұсталатын сатып алынған бағалы қағаздар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5309
«Қарыздар және дебиторлық берешек» санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы амортизациясы бойынша шығыстар
5400
Реттелген борыш бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5401
Бес жылдан аз өтеу мерзімі бар реттелген борыш бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5402
Бес жылдан астам өтеу мерзімі бар реттелген борыш бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5404
Айналысқа шығарылған реттелген облигациялар бойынша дисконт амортизациясы бойынша шығыстар
5406
Реттелген облигациялар бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5407
Мерзімсіз қаржы құралдары бойынша сыйақы төлеуге байланысты шығыстар
5450
Қамтамасыз етуге қаржы бөлу
5451
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша резервтерге (провизияларға) қаржы бөлу
5452
Басқа банктерге берілген қарыздар және қаржы лизингі бойынша резервтерге (провизияларға) қаржы бөлу
5453
Банктік қызметке байланысты дебиторлық берешек бойынша резервтерге (провизияларға) қаржы бөлу
5455
Клиенттерге берілген қарыздар және қаржы лизингі бойынша резервтерге (провизияларға) қаржы бөлу
5457
Басқа банктiк қызметтен шығындарды жабуға арналған резервтерге (провизияларға) қаржы бөлу
5459
Негiзгi қызметке байланысты емес дебиторлық берешек бойынша резервтерге (провизияларға) қаржы бөлу
5464
Бағалы қағаздар бойынша резервтерге (провизияларға) қаржы бөлу
5465
Шартты міндеттемелер бойынша резервтерге (провизияларға) қаражат бөлу
5466
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген қарыздар мен қаржы лизингі бойынша резервтерге (провизияларға) қаражат бөлу
5468
Бағалау міндеттемелерін құру бойынша қаржы бөлу
5500
Дилинг операциялары бойынша шығыстар
5510
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату шығыстары
5530
Шетел валютасын сатып алу-сату шығыстары
5540
Қымбат металдарды сатып алу-сату шығыстары
5560
Бағалы қағаздар бойынша форвард операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған шығыс
5570
Шетел валютасы бойынша форвард операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған шығыс
5580
Тазартылған қымбат металдар бойынша форвард операцияларын қайта бағалаудан болған жұмсалмаған шығыс
5590
Қаржы фьючерстерін қайта бағалаудан болған жұмсалмаған шығыс

5305
Расходы по амортизации премии по приобретенным ценным бумагам, учитываемым по справедливой стоимости через прибыль или убыток
5306
Расходы по амортизации премии по приобретенным ценным бумагам, имеющимся в наличии для продажи
5307
Расходы по амортизации дисконта по выпущенным в обращение ценным бумагам
5308
Расходы по амортизации премии по приобретенным ценным бумагам, удерживаемым до погашения
5309
Расходы по амортизации премии по прочим долговым инструментам в категории «займы и дебиторская задолженность»
5400
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по субординированному долгу
5401
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по субординированному долгу со сроком погашения менее пяти лет
5402
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по субординированному долгу со сроком погашения более пяти лет
5404
Расходы по амортизации дисконта по выпущенным в обращение субординированным облигациям
5406
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по субординированным облигациям
5407
Расходы, связанные с выплатой вознаграждения по бессрочным финансовым инструментам
5450
Ассигнования на обеспечение
5451
Ассигнования на резервы (провизии) по вкладам, размещенным в других банках
5452
Ассигнования на резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам
5453
Ассигнования на резервы (провизии) по дебиторской задолженности, связанной с банковской деятельностью
5455
Ассигнования на резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным клиентам
5457
Ассигнования на резервы (провизии) на покрытие убытков от прочей банковской деятельности
5459
Ассигнования на резервы (провизии) по дебиторской задолженности, не связанной с основной деятельностью
5464
Ассигнования на резервы (провизии) по ценным бумагам
5465
Ассигнования на резервы (провизии) по условным обязательствам
5466
Ассигнования на резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций
5468
Ассигнования по созданию оценочных обязательств
5500
Расходы по дилинговым операциям
5510
Расходы по купле-продаже ценных бумаг
5530
Расходы по купле-продаже иностранной валюты
5540
Расходы по купле-продаже драгоценных металлов
5560
Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по ценным бумагам
5570
Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по иностранной валюте
5580
Нереализованный расход от переоценки форвардных операций по аффинированным драгоценным металлам
5590
Нереализованный расход от переоценки финансовых фьючерсов

7160
Қамтамасыз етуге (кепілге) берілген мүлік
7200
Мемориал шоттары - пассивтер
7220
Жалға алынған үйлер, машиналар, жабдықтар, көлік және басқа да құралдар
7240
Инкассоға қабылданған құжаттар мен құндылықтар
7250
Қамтамасыз етуге (кепілге) қабылданған мүлік
7300
Мемориал шоттары - басқалар
7303
Мерзімінде төленбеген төлем құжаттары
7320
Секьюритилендірілетін активтер
7321
Шет мемлекеттер мен шетелдік банктер Қазақстан Республикасының ұйымдарына ашқан кредиттік желілер
7330
Агенттік келісімдер негізінде қызмет көрсетілетін қарыздар
7331
Агенттік қарыздар бойынша есептелген сыйақы
7339
Түрлі құндылықтар мен құжаттар
7342
Жолданған және есеппен берілген түрлі құндылықтар мен құжаттар
7345
Сақтаудағы қымбат металдар
7360
Акциялар және клиенттердің басқа да бағалы қағаздары
7363
Клиенттердің кастодиандық қызмет көрсетудегі активтері
7400
Жинақтаушы зейнетақы қорларының сақтауға қабылданған зейнетақы активтері
7401
Қазақстан Республикасының қысқа мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары
7403
Қазақстан Республикасының ұзақ мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары
7404
Қазақстан қор биржасының ресми тізіміне енгізілген мемлекеттік емес эмиссиялық бағалы қағаздар
7405
Халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары
7406
Басқа банктердегі салымдар
7407
Өзге зейнетақы активтері
7408
Зейнетақы активтері орналастырылған Қазақстан Республикасының қысқа мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7409
Зейнетақы активтері орналастырылған Қазақстан Республикасының ұзақ мерзімді мемлекеттік бағалы қағаздары бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7410
Зейнетақы активтері орналастырылған, Қазақстан қор биржасының ресми тізіміне енгізілген мемлекеттік емес эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7411
Зейнетақы активтері орналастырылған халықаралық қаржы ұйымдарының бағалы қағаздары бойынша есептелген сыйақы (купон, дисконт/сыйлықақы)
7412
Зейнетақы активтері орналастырылған басқа банктердегі салымдар бойынша есептелген сыйақы
7413
Зейнетақы активтері орналастырылған өзге қаржы активтері бойынша есептелген сыйақы
7414
Зейнетақы активтері орналастырылған бағалы қағаздармен операциялар бойынша жинақтаушы зейнетақы қорларының міндеттемелері
7416
Зейнетақы активтері орналастырылған бағалы қағаздармен «кері РЕПО» операциялары
7500
Талап ету құқықтары сенімгерлік басқаруға қабылданған ипотекалық қарыздар
7535
Талап ету құқықтары сенімгерлік басқаруға қабылданған ипотекалық қарыздар

7160
Имущество, переданное в обеспечение (залог) обязательств
7200
Мемориальные счета - пассивы
7220
Здания, машины, оборудование, транспортные и другие средства, принятые в аренду
7240
Документы и ценности, принятые на инкассо
7250
Имущество, принятое в обеспечение (залог) обязательств клиента
7300
Мемориальные счета - прочие
7303
Платежные документы, не оплаченные в срок
7320
Секьюритизируемые активы
7321
Кредитные линии, открытые иностранными государствами и зарубежными банками организациям Республики Казахстан
7330
Займы, обслуживаемые на основе агентских соглашений
7331
Начисленное вознаграждение по агентским займам
7339
Разные ценности и документы
7342
Разные ценности и документы, отосланные и выданные под отчет
7345
Драгоценные металлы на хранении
7360
Акции и другие ценные бумаги клиентов
7363
Активы клиентов, находящиеся на кастодиальном обслуживании
7400
Пенсионные активы накопительных пенсионных фондов, принятые на хранение
7401
Краткосрочные государственные ценные бумаги Республики Казахстан
7403
Долгосрочные государственные ценные бумаги Республики Казахстан
7404
Негосударственные эмиссионные ценные бумаги, включенные в официальный список Казахстанской фондовой биржи
7405
Ценные бумаги международных финансовых организаций
7406
Вклады в других банках
7407
Прочие пенсионные активы
7408
Начисленное вознаграждение (купон, дисконт/премия) по краткосрочным государственным ценным бумагам Республики Казахстан, в которые размещены пенсионные активы
7409
Начисленное вознаграждение (купон, дисконт/премия) по долгосрочным государственным ценным бумагам Республики Казахстан, в которые размещены пенсионные активы
7410
Начисленное вознаграждение (купон, дисконт/премия) по негосударственным эмиссионным ценным бумагам, включенным в официальный список Казахстанской фондовой биржи, в которые размещены пенсионные активы
7411
Начисленное вознаграждение (купон, дисконт/премия) по ценным бумагам международных финансовых организаций, в которые размещены пенсионные активы
7412
Начисленное вознаграждение по вкладам в других банках, в которые размещены пенсионные активы
7413
Начисленное вознаграждение по прочим финансовым активам, в которые размещены пенсионные активы
7414
Обязательства накопительных пенсионных фондов по операциям с ценными бумагами, в которые размещены пенсионные активы
7416
Операции «обратное РЕПО» с ценными бумагами, в которые размещены пенсионные активы
7500
Ипотечные займы, права требования по которым приняты в доверительное управление
7535
Ипотечные займы, права требования по которым приняты в доверительное управление

7883
Активтерді сатып алудан-сатудан болған шығыстар
7884
Бағам айырмасы бойынша жұмсалған шығыстар
7885
Әділ құны бойынша активтерді қайта бағалаудан түскен жұмсалған шығыстар
7886
Бағам айырмасы бойынша жұмсалмаған шығыстар
7887
Әділ құны бойынша активтерді қайта бағалаудан түскен жұмсалмаған шығыстар
7888
Негізгі құрал-жабдықтар бойынша амортизациялық аударымдар
7889
Активтердің құнсыздануынан болған шығындар
7890
Басқа шығыстар
Жиынтығы: Балансқа меморандум шоттары
Бiрiншi басшы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы адам)
_______________________________________________________________
(тегі, аты, бар болса – әкесінің аты)                 (қолы)
Бас бухгалтер _________________________________________________
(тегі, аты, бар болса – әкесінің аты)   (қолы)
Орындаушы: ___________________________ _________ ______________
(лауазымы, тегі және аты)     (қолы) (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 20___жылғы «__» __________
Мөр орны
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2013 жылғы 28 маусымдағы
№ 147 қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылатын нормативтік құқықтық актілер тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар жөніндегі есеп нысандарын және ұсыну мерзімдерін бекіту туралы» 2005 жылғы 25 маусымдағы № 224 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3750 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттік Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар жөніндегі есеп нысандарын бекіту туралы»  2005 жылғы 25 маусымдағы № 224 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 27 қазандағы № 232 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4481 тіркелген).
3. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар жөніндегі есеп нысандарын бекіту туралы»  2005 жылғы 25 маусымдағы № 224 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 279 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5129 тіркелген).

7883
Расходы от купли-продажи активов
7884
Реализованные расходы по курсовой разнице
7885
Реализованные расходы от переоценки активов по справедливой стоимости
7886
Нереализованные расходы по курсовой разнице
7887
Нереализованные расходы от переоценки активов по справедливой стоимости
7888
Амортизационные отчисления по основным средствам
7889
Убытки от обесценения активов
7890
Прочие расходы
Итого: Счета меморандума к балансу
Первый руководитель (на период его отсутствия - лицо, его
замещающее)
________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)         (подпись)
Главный бухгалтер________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)   (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ ________________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета «_____» __________ 20_____ года.
Место для печати
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 28 июня 2013 года № 147
Перечень нормативных правовых актов,
признаваемых утратившими силу
1. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года № 224 «Об утверждении формы и сроков представления отчета об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750).
2. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 октября 2006 года № 232 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года № 224 «Об утверждении формы отчета об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4481).
3. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 декабря 2007 года № 279 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года № 224 «Об утверждении формы отчета об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5129).

4. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар жөніндегі есеп нысандарын бекіту туралы»  2005 жылғы 25 маусымдағы № 224 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 28 қарашадағы № 204 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5444 тіркелген).
5. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар жөніндегі есеп нысандарын бекіту туралы»  2005 жылғы 25 маусымдағы № 224 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 93 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5699 тіркелген).
6. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің баланстық және баланстан тыс шоттарындағы қалдықтар жөніндегі есеп нысандарын бекіту туралы» 2005 жылғы 25 маусымдағы № 224 қаулысына толықтырулар мен өзгерістерді енгізу туралы» 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 63 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6284 тіркелген).
7. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Қазақстан Республикасының кейбiр нормативтiк құқықтық актiлерiне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 131 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6554 тіркелген) қосымшасына Қазақстан Республикасының кейбiр нормативтiк құқықтық актiлерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар тiзбесiнің 12-тармағы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың есеп беру мәселелері бойынша толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» 2011 жылғы 11 наурыздағы № 28 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6906 тіркелген) 1-тармағы.

4. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 ноября 2008 года № 204 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года № 224 «Об утверждении формы отчета об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5444).
5. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29 апреля 2009 года № 93 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года № 224 «Об утверждении формы отчета об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5699).
6. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 апреля 2010 года № 63 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2005 года № 224 «Об утверждении формы отчета об остатках на балансовых и внебалансовых счетах банков второго уровня» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6284).
7. Пункт 12 Перечня изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан к приложению постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 3 сентября 2010 года № 131 «О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6554).
8. Пункт 1 приложения к постановлению Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 11 марта 2011 года № 28 «О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам представления отчетности банками второго уровня и ипотечными организациями» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6906).

9. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 28 қазандағы № 170 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7361 тіркелген, 2012 жылғы 28 сәуірде, 2012 жылғы 22 тамызда «Егемен Қазақстан» газетінде № 195-200, 534-539 (27274, 27612) жарияланған) қосымшасына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар тізбесінің 1-тармағы.

9. Пункт 1 Перечня изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан к приложению постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 170 «О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7361, опубликованное в газете «Казахстанская правда» от 28 апреля 2012 г. № 121-122 (26940-26941); от 3 мая 2012 г. № 124-125 (26943-26944).