Қатысушының жеке меншігіндегі негізгі құралдардың, балық ресурстарын және басқа да су жануарларын аулау мен өңдеу жөніндегі технологиялық жабдықтар мен өзге де материалдық-техникалық құралдардың, сондай-ақ балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтаманың, балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтаманың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің м.а. 2013 жылғы 20 тамыздағы № 250-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 27 тамызда № 8640 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 18-04/1030 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 24.11.2015 № 18-04/1030 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 4 ақпандағы № 102 қаулысымен бекiтiлген Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекiтiп беру бойынша конкурс өткізу ережесіне және конкурсқа қатысушыларға қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Келесі:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша өтінім берушінің жеке меншігіндегі негізгі құралдар, ветеринария саласындағы уәкілетті орган беретін есепке алу нөмірін көрсете отырып, балық ресурстарын және басқа да су жануарларын аулау мен өңдеу жөніндегі технологиялық жабдықтар мен өзге де материалдық-техникалық құралдардың, сондай-ақ балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін техникалық құралдардың болуы туралы анықтама;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтама нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы 2010 жылғы 6 қыркүйектегі № 574 «Негізгі құралдардың, балық ресурстарын және басқа да су жануарларын аулау мен өңдеу бойынша технологиялық жабдықтардың және өзге де материалдық-техникалық құралдардың, сондай-ақ ағымды мелиорацияны жүргізу және жас шабақтарды құтқару үшін техникалық құралдардың болуы туралы анықтаманың, балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтаманың нысандарын бекіту туралы» бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіліміндегі актінің тіркеу № 6471 тіркелген, (Тиражға шыққан уақыты 25.03.2011 ж) 2011 жылғы № 1 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілері жинағында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении форм справки о наличии в собственности участника основных средств, технологического оборудования и других материально-технических средств по добыче и переработке рыбных ресурсов и других водных животных, а также основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ, справки о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ
Приказ и.о Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 20 августа 2013 года № 250-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2013 года № 8640. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года № 18-04/1030
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 24.11.2015 № 18-04/1030 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Правилами проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований предъявленных к участникам конкурса, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы:
1) справки о наличии в собственности участника основных средств, технологического оборудования и других материально-технических средств по добыче и переработке рыбных ресурсов и других водных животных, а также основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) справки о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 06 сентября 2010 года № 574 «Об утверждении справки о наличии основных средств, технологического оборудования и других материально-технических средств по добыче и переработке рыбных ресурсов и других водных животных, а также технических средств для проведения текущей мелиорации и спасения молоди, справки о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6471, опубликован в собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2011 года (дата выхода тиража 25.03.2011).

3. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті заңнамамен белгіленген тәртіпте осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оның ресми жарияланғанын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің жетекшілік етуші вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр м.а.                                    Е. Нысанбаев
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің м.а
2013 жылғы 20 тамыздағы
№ 250-ө бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Қатысушының жеке меншігіндегі негізгі құралдардың, балық
ресурстарын және басқа да су жануарларын аулау мен өңдеу
жөніндегі технологиялық жабдықтар мен өзге де
материалдық-техникалық құралдардың, сондай-ақ балық шаруашылығы
мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы
туралы анықтама
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
1.
Балық аулау өнiмiн мұздату, салқындату және сақтауға арналған ыдыстар
тонна
2.
Ветеринария саласындағы уәкілетті органмен берілетін № _____ есептік нөмірлері көрсетілген балық және басқа да су жануарларын терең (түпкілікті) қайта өңдеуге арналған цехтар
тонна/тәулiк
3.
Көліктік (балық аулайтын) флот, оның iшiнде:
1) өздiгiнен жүретiн (стационарлық қозғалтқышы бар), 40 ат күші бар және одан жоғары
бірлік
2) шағын көлемдi, оның iшiнде өздiгiнен жүрмейтiн, аспалы қозғалтқышы бар
бiрлік
4.
Аулау құралдар, оның iшiнде:
1) сүзекi
дана
2) құрма ау, қабада
дана
5.
Көлiктiк флот
бiрлік/тонна
6.
Басқа (көрсету)
Конкурстық құжаттамамен таныстым.
Осы анықтамадағы көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын растаймын.
Толтырылған күні ____________ Өтініш беруші ___________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда) немесе ұйымның атауы)
Мөр орны
(Болған жағдайда)            қолы ______________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің м.а
2013 жылғы 20 тамыздағы
№ 250-ө бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Балық шаруашылығы мелиорациялық жұмыстарын жүргізу үшін негізгі
құралдардың болуы туралы анықтама
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
1.
Көліктік (балық аулайтын) флот
бірлік
2.
Аулау құралдар, оның iшiнде:
1) сүзекi
дана
2) құрма ау, қабада
дана
3.
Көлiктiк флот
бiрлік/тонна
4.
Материалдық-техникалық база
бірлік/дана
5.
Басқа (көрсету)
Конкурстық құжаттамамен таныстым.
Осы анықтамадағы көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын растаймын.
Толтырылған күні ___________ Өтініш беруші ____________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда) немесе ұйымның атауы)
Мөр орны
(Болған жағдайда)            қолы ______________

3. Комитету рыбного хозяйства Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра охраны окружающей среды Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Е. Нысанбаев
Приложение 1
к приказу И.о. Министра
охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 20 августа 2013 года № 250-Ө
Форма
Справка
о наличии в собственности участника основных средств,
технологического оборудования и других
материально-технических средств по добыче и переработке
рыбных ресурсов и других водных животных, а также
основных средств для проведения
рыбохозяйственных мелиоративных работ
Наименование
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
1.
Емкости для охлаждения, заморозки и хранения продукции рыболовства
тонн
2.
Цеха для глубокой (конечной) переработки рыбы и других водных животных с указанием учетного номера, присвоение которого осуществляется уполномоченным органом в области ветеринарии №_____
тонн/сутки
3.
Транспортный (рыболовный) флот, в том числе:
1) самоходный (со стационарным двигателем), 40 лошадиных сил и выше
единиц
2) маломерный, в том числе не самоходный, с подвесным двигателем
единиц
4.
Орудия лова, в том числе:
1) невода
штук
2) сети, вентеря
штук
5.
Другое (указать)
С конкурсной документацией ознакомлен.
Достоверность сведений указанных в настоящей справке подтверждаю.
Дата заполнения____________ Заявитель __________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии)
или наименование организации)
Место печати
(При наличии)           подпись ______________
Приложение 2
к приказу И.о. Министра
охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 20 августа 2013 года № 250-Ө
Форма
Справки о наличии основных средств
для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ
Наименование
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
1.
Транспортный (рыболовный) флот
единиц
2.
Орудия лова, в том числе:
1) невода
штук
2) сети, вентеря
штук
3.
Материально-техническая база
единиц/штук
4.
Другое (указать)
С конкурсной документацией ознакомлен.
Достоверность сведений указанных в настоящей справке подтверждаю.
Дата заполнения____________ Заявитель ______________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии)
или наименование организации)
Место печати
(При наличии)                       подпись ______________