"Болашақ" халықаралық стипендиясы бойынша шығыстар нормаларын, оқуға және тағылымдамадан өтуге үлгілік шарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 163 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2013 жылғы 16 тамыздағы № 346 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 27 тамызда № 8661 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Болашақ» халықаралық стипендиясы бойынша шығыстар нормаларын, оқуға және тағылымдамадан өтуге үлгілік шарттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 163 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7613 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 29 мамырдағы № 274-278 (27352) санында жарияланған)) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-қосымшаға сәйкес елдер бөлімінде Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясының көлемін анықтау үшін шығыстар нормаларында:
1-тармақ мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 39-жолмен толықтырылсын:
«
39
Сербия Республикасы
680 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
680 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
60 АҚШ долларына балама сомадан артық емес
».
2. Стратегиялық жоспарлау және ақпараттық технологиялар департаменті (Э.М. Тулеков):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                             М. Орынханов

О внесении дополнения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 163 "Об утверждении норм расходов, типовых договоров на обучение и прохождение стажировки по международной стипендии "Болашак"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 16 августа 2013 года № 346. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2013 года № 8661
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 163 «Об утверждении норм расходов, типовых договоров на обучение и прохождение стажировки по международной стипендии «Болашак» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 7613, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 29 мая 2012 г. № 157-158 (26976-26977))следующее дополнение:
в Нормах расходов для определения размеров международной стипендии Президента Республики Казахстан «Болашак» в разрезе стран согласно приложению 1, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 дополнить строкой, порядковый номер 39 следующего содержания:
«
39
Республика Сербия
Не более суммы, эквивалентной 680 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 680 долларам США
Не более суммы, эквивалентной 60 долларам США
».
2. Департаменту стратегического планирования и информационных технологий (Тулеков Э.М.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном порядке официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              М. Орунханов