Жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің м.а. 2013 жылғы 21 тамыздағы № 252-Ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 06 қыркүйекте № 8685 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 569 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 18.09.2015 № 569 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Дербес деректер және оларды қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 мамырдағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 95-р өкімін іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Экологиялық заңнама және құқықтық қамтамасыз ету департаменті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің жауапты хатшысы А.Г. Дерновойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                           Т. Ахсамбиев
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрінің міндетін атқарушының

Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач
Приказ и.о. Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 21 августа 2013 года № 252-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2013 года № 8685. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 сентября 2015 года № 569
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 18.09.2015 № 569 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 95-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан» от 21 мая 2013 года «О персональных данных и их защите» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач.
2. Департаменту экологического законодательства и правового обеспечения обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан Дернового А.Г.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Т. Ахсамбиев
Утвержден
Приказом и.о. Министра
охраны окружающей среды
Республики Казахстан