Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің "Мемлекеттік экологиялық сараптамасын жүргізу ережелерін бекіту туралы" 2007 жылғы 28 маусымдағы № 207-Ө және "Мемлекеттік экологиялық сараптамаға жататын және қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру үшін І санаттағы объектілерді қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган мен оның аумақтық бөлімшелері арасында бөлу туралы" 2009 жылғы 23 шілдедегі № 143-Ө бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 03 қыркүйектегі № 268-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 24 қыркүйекте № 8729 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 370 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 13.09.2021 № 370 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 17-бабы 28) тармақшасына, 48-бабы 3-тармағына, 71-бабы 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің келесі бұйрықтарына өзгерістер енгізу:
1) Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 16.02.2015 № 100 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
2) "Мемлекеттік экологиялық сараптамаға жататын және қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру үшін І санаттағы объектілерді қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган мен оның аумақтық бөлімшелері арасында бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2009 жылғы 23 шілдедегі № 143-Ө бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5741 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 тамыздағы № 123 (1720) "Заң газетінде" жарияланған):
осы бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік экологиялық сараптамаға жататын I санаттағы объектілерді қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган мен оның аумақтық бөлімшелері арасында бөлуде:
1-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Орталық мемлекеттік органдар әзірлейтін, іске асырылуы қоршаған ортаға терiс әсерлерге әкеп соғуы мүмкiн Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң, нормативтік-техникалық және нұсқаулық-әдістемелік құжаттардың жобалары;".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Энергетика министрінің 16.02.2015 № 100 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

О внесении изменений в приказы Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 июня 2007 года № 207-П "Об утверждении Правил проведения государственной экологической экспертизы" и от 23 июля 2009 года № 143-О "О распределении объектов I категории, подлежащих государственной экологической экспертизе, и для выдачи разрешений на эмиссии в окружающую среду между уполномоченным органом в области охраны окружающей среды и его территориальными подразделениями"
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 268-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 сентября 2013 года № 8729. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 13 сентября 2021 года № 370.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 13.09.2021 № 370 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 28) статьи 17, пунктом 3 статьи 48, пунктом 4 статьи 71 Экологического кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести изменения в следующие приказы Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан:
1) утратил силу приказом Министра энергетики РК от 16.02.2015 № 100 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после его первого официального опубликования);
2) в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 23 июля 2009 года № 143-О "О распределении объектов I категории, подлежащих государственной экологической экспертизе, и для выдачи разрешений на эмиссии в окружающую среду между уполномоченным органом в области охраны окружающей среды и его территориальными подразделениями" (опубликованный в газете "Юридическая газета" от 14 августа 2009 г. № 123 (1720), зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5741):
в Распределении объектов І категории, подлежащих государственной экологической экспертизе, между уполномоченным органом в области охраны окружающей среды и его территориальными подразделениями, утвержденных указанным приказом:
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) проекты нормативных правовых актов Республики Казахстан, нормативно-технических и инструктивно-методических документов, реализация которых может привести к негативным воздействиям на окружающую среду, разрабатываемые центральными государственными органами;".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Министра энергетики РК от 16.02.2015 № 100 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после его первого официального опубликования)

2. Экологиялық реттеу және бақылау комитеті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және белгіленген тәртіппен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
Н. Қаппаров

2. Комитету экологического регулирования и контроля обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Н. Каппаров