Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органның лицензиясы негізінде қызметін жүзеге асыратын инвестициялық портфельді басқарушыларға қойылатын талаптарды қоса алғанда, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтерін басқару үшін қажетті іс-қимылдар жасау өздеріне тапсырылған кезде, оларды таңдау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 27 тамыздағы № 241 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 09 қазанда № 8790 тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.11.2019 № 200 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органның лицензиясы негізінде қызметін жүзеге асыратын инвестициялық портфельді басқарушыларға қойылатын талаптарды қоса алғанда, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтерін басқару үшін қажетті іс-қимылдар жасау өздеріне тапсырылған кезде, оларды таңдау қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.11.2019 № 200 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Г. Марченко
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2013 жылғы 27 тамыздағы
№ 241 қаулысымен бекітілді
Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органның лицензиясы негізінде қызметін жүзеге асыратын инвестициялық портфельді басқарушыларға қойылатын талаптарды қоса алғанда, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтерін басқару үшін қажетті іс-қимылдар жасау өздеріне тапсырылған кезде, оларды таңдау қағидалары
Ескерту. Қағиданың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.11.2019 № 200 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органның лицензиясы негізінде қызметін жүзеге асыратын инвестициялық портфельді басқарушыларға қойылатын талаптарды қоса алғанда, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтерін басқару үшін қажетті іс-қимылдар жасау өздеріне тапсырылған кезде, оларды таңдау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес әзірленді және қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органның (бұдан әрі – уәкілетті орган) лицензиясы негізінде қызметін жүзеге асыратын инвестициялық портфельді басқарушыларға қойылатын талаптарды қоса алғанда, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының (бұдан әрі – басқарушы компания) зейнетақы активтерін басқару үшін қажетті іс-қимылдар жасау өздеріне тапсырылған кезде, оларды таңдау тәртібі мен талаптарын белгілейді.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.11.2019 № 200 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении Правил выбора управляющих инвестиционным портфелем, осуществляющих деятельность на основании лицензии Национального Банка Республики Казахстан, включая требования к ним, при поручении им совершать действия, необходимые для управления пенсионными активами единого накопительного пенсионного фонда
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 241. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 октября 2013 года № 8790.
Примечание ИЗПИ!
Заголовок предусмотрен в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 19.11.2019 № 200 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан", от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Примечание ИЗПИ!
Пункт 1 предусмотрен в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 19.11.2019 № 200 (вводится в действие с 01.01.2020).
1. Утвердить прилагаемые Правила выбора управляющих инвестиционным портфелем, осуществляющих деятельность на основании лицензии Национального Банка Республики Казахстан, включая требования к ним, при поручении им совершать действия, необходимые для управления пенсионными активами единого накопительного пенсионного фонда.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Г. Марченко
Утверждены
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 августа 2013 года
№ 241
Примечание ИЗПИ!
Заголовок предусмотрен в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 19.11.2019 № 200 (вводится в действие с 01.01.2020).
Правила выбора управляющих инвестиционным портфелем,
осуществляющих деятельность на основании лицензии Национального
Банка Республики Казахстан, включая требования к ним, при
поручении им совершать действия, необходимые для управления
пенсионными активами единого накопительного пенсионного фонда
Примечание ИЗПИ!
Пункт 1 предусмотрен в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 19.11.2019 № 200 (вводится в действие с 01.01.2020).
1. Правила выбора управляющих инвестиционным портфелем, осуществляющих деятельность на основании лицензии Национального Банка Республики Казахстан, включая требования к ним, при поручении им совершать действия, необходимые для управления пенсионными активами единого накопительного пенсионного фонда (далее - Правила), разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан", от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" и устанавливают порядок и условия выбора управляющих инвестиционным портфелем, осуществляющих деятельность на основании лицензии Национального Банка Республики Казахстан (далее – Национальный Банк), включая требования к ним, при поручении им совершать действия, необходимые для управления пенсионными активами единого накопительного пенсионного фонда (далее – управляющая компания).
Примечание ИЗПИ!
Пункт 2 предусмотрен в редакции постановления Правления Национального Банка РК от 19.11.2019 № 200 (вводится в действие с 01.01.2020).

2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (бұдан әрі – Ұлттық Банк) басқарушы компанияны (басқарушы компанияларды) таңдау жөнінде тендерге қатысу үшін өтінішті қабылдау мерзімін көрсете отырып, оның алда өтетіндігі туралы ақпаратты өзінің ресми интернет-ресурсында жариялайды.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.11.2019 № 200 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Басқарушы компанияны (басқарушы компанияларды) таңдау бойынша тендер өткізу жөніндегі іс-шара:
1) үміткерлердің Қағидалардың 4-тармағында белгіленген талаптарға сәйкес келуін тексеруді және Қағидалардың 5-тармағында айқындалған ақпаратқа талдау жасауды;
2) Ұлттық Банк Басқармасының басқарушы компанияны (басқарушы компанияларды) таңдау туралы шешім қабылдауын қамтиды.
4. Басқарушы компанияны (басқарушы компанияларды) таңдау бойынша тендерге қатысуға мына талаптарға сәйкес келетін үміткерлер жіберіледі:
1) инвестициялық портфельді басқару қызметін жүзеге асыруға лицензиясының болуы;
2) өтініш беру күнінің алдындағы соңғы есепті ай ішінде уәкілетті орган белгілеген пруденциялық нормативтерді бұзу фактілерінің болмауы;
3) өтінішті беру күні басқарушы компанияға қатысты уәкілетті орган қолданған қолданыстағы қадағалап ден қою шарасының және (немесе) санкцияның болмауы;
4) аяқталған екі қаржы жылының ішіндегі бір жылдың нәтижелері бойынша шығындардың болмауы.
Егер үміткер банк конгломератының қатысушысы болып табылса, осы тармақшада белгіленген талаптарға сәйкестігін бағалау үшін аталған банк конгломератының негізгі ұйымының шоғырландырылған қаржылық есептілігінің деректері пайдаланылады;
5) аяқталған соңғы екі қаржы жылының бір жылы ішінде тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген, активтерді басқару сәтінде қолданыста болған айлық есептік көрсеткіштің кемінде 50 000 000 еселенген мөлшеріне балама сомадағы активтерді (инвестициялық қорлардың активтерін қоспағанда) басқару тәжірибесінің болуы.
Егер үміткер банк конгломератының қатысушысы болып табылса, осы тармақшада белгіленген талапқа сәйкес келу есебіне аталған банк конгломератының инвестициялық портфельді басқару қызметін (зейнетақы активтерін инвестициялық басқару жөніндегі қызметті) жүзеге асыруға лицензиялары бар (бар болған) қатысушыларының басқаруындағы (басқаруында болған) активтер кіреді;
6) басқарушы компанияның негізгі ұйымында және (немесе) басқарушы компанияда Standard & Poor’s агенттігінің халықаралық шкаласы бойынша "B+"-тен төмен емес ең төменгі кредиттік рейтингісінің не басқа рейтингілік агенттіктердің бірінің осыған ұқсас деңгейдегі рейтингісінің болуы.

2. Национальный Банк публикует на своем интернет-ресурсе информацию о предстоящем проведении тендера по выбору управляющей компании (управляющих компаний) с указанием срока принятия заявления для участия в нем.
3. Мероприятия по проведению тендера по выбору управляющей компании (управляющих компаний) включают:
1) проверку претендентов на соответствие требованиям, установленным пунктом 4 Правил, и анализ информации, определенной в пункте 5 Правил;
2) принятие решения Правлением Национального Банка о выборе управляющей компании (управляющих компаний).
Примечание ИЗПИ!
В пункт 4 предусмотрены изменения постановлением Правления Национального Банка РК от 19.11.2019 № 200 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. К участию в тендере по выбору управляющей компании (управляющих компаний) допускаются претенденты, соответствующие следующим требованиям:
1) наличие лицензии на осуществление деятельности по управлению инвестиционным портфелем;
2) отсутствие фактов нарушения в течение последнего отчетного месяца, предшествующего дате подачи заявления, пруденциальных нормативов, установленных Национальным Банком;
3) отсутствие действующей ограниченной меры воздействия и (или) санкции, примененной Национальным Банком и (или) его ведомствами в отношении управляющей компании, на дату представления заявления;
4) отсутствие убытков по результатам одного года из двух завершенных финансовых лет.
Если претендент является участником банковского конгломерата, для оценки соответствия требованию, установленному настоящим подпунктом, используются данные консолидированной финансовой отчетности родительской организации данного банковского конгломерата;
5) наличие опыта управления активами в течение одного года из двух последних завершенных финансовых лет (за исключением активов инвестиционных фондов) в сумме, эквивалентной не менее 50 000 000-кратному размеру месячного расчетного показателя, установленному законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, действовавшим на момент управления активами.
Если претендент является участником банковского конгломерата, в расчет соответствия требованию, установленному настоящим подпунктом, включаются активы в управлении, которые находятся (находились) у участников данного банковского конгломерата, обладающих (обладавших) лицензией на осуществление деятельности по управлению инвестиционным портфелем (деятельности по инвестиционному управлению пенсионными активами);
6) наличие у родительской организации управляющей компании и (или) управляющей компании минимального кредитного рейтинга не ниже "B+" по международной шкале агентства Standard & Poor’s либо рейтинга аналогичного уровня одного из других рейтинговых агентств.

Осы тармақтың 4), 5) және 6) тармақшаларының талаптары жалғыз акционері Ұлттық Банк болып табылатын басқарушы компанияға және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының еншілес ұйымына қолданылмайды.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 19.11.2019 № 200 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Үміткер тендерге қатысу үшін басқарушы компанияның Қағидалардың 4-тармағында белгіленген талаптарға сәйкес келуін растайтын құжаттарды қоса бере отырып, еркін нысанда жасалған өтінішті, сондай-ақ мынадай ақпаратты ұсынады:
1) клиенттердің активтерін (инвестициялық қорлардың активтерін қоспағанда) басқару тәжірибесінің болуы, оның ішінде:
аяқталған соңғы екі қаржы жылындағы активтердің (банк конгломератының инвестициялық портфельді басқару қызметін (зейнетақы активтерін инвестициялық басқару жөніндегі қызметті) жүзеге асыруға лицензиялары бар (бар болған) қатысушыларының басқаруындағы (басқаруында болған) активтерді қоса алғанда) көлемі;
активтердің түрі;
аяқталған соңғы екі қаржы жылындағы клиенттердің активтерін басқарудың тарихи нәтижелері туралы;
2) инвестициялық процестің, портфельді басқару әдістерінің, нарықты зерттеудің жан-жақты сипаты, қаржылық ақпараттың пайдаланылатын көздері немесе қаржы құралдарын бағалаудың модельдері.
Егер үміткер қайтадан құрылған ұйым болып табылса, осы тармақшада берілген ақпарат банк конгломератының (үміткер кіретін) инвестициялық портфельді басқару қызметін (зейнетақы активтерін инвестициялық басқару жөніндегі қызметті) жүзеге асыруға лицензиялары бар (бар болған) қатысушылары бойынша ұсынылады;
3) тәуекелдерді бақылау және басқару жөніндегі арнайы бағдарламалық қамтамасыз етудің болуы туралы;
4) талдамалық есептілікте қолданылатын кірістілікті және тәуекелді есептеу үшін пайдаланылатын бағдарламалық қамтамасыз етудің сипаты;
5) үміткердің бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының активтерін инвестициялау бойынша сыйақысының болжанған мөлшері туралы.
Осы тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген ақпаратты жалғыз акционері Ұлттық Банк болып табылатын басқарушы компания осы ақпарат бар болған кезде ұсынады.
Осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларының талаптары бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының еншілес ұйымына қолданылмайды.
6. Үміткер Қағидалардың 4-тармағында белгіленген талаптарға сәйкес келген жағдайда және Қағидалардың 5-тармағында көрсетілген ақпарат негізінде Ұлттық Банктің Басқармасы басқарушы компанияны (басқарушы компанияларды) таңдау туралы шешім қабылдайды.
7. Ұлттық Банктің бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтерін басқарушы компанияға (басқарушы компанияларға) беруі активтерді инвестициялық басқару шарты негізінде жүзеге асырылады.

Требования подпунктов 4), 5) и 6) настоящего пункта не распространяются на управляющую компанию, единственным акционером которой является Национальный Банк, и дочернюю организацию единого накопительного пенсионного фонда.
5. Для участия в тендере претендент представляет заявление, составленное в произвольной форме, с приложением документов, подтверждающих соответствие управляющей компании требованиям, установленным в пункте 4 Правил, а также следующую информацию:
1) о наличии опыта управления активами клиентов (за исключением активов инвестиционных фондов), в том числе:
объем активов за последние два завершенных финансовых года (включая активы, находящиеся (находившиеся) в управлении у участников банковского конгломерата, обладающих (обладавших) лицензией на осуществление деятельности по управлению инвестиционным портфелем (деятельности по инвестиционному управлению пенсионными активами);
виды активов;
исторические результаты управления активами клиентов за последние два завершенных финансовых года;
2) подробное описание инвестиционного процесса, методов управления портфелем, исследования рынка, используемые источники финансовой информации или модели оценки финансовых инструментов.
Если претендент является вновь созданной организацией, информация, изложенная в настоящем подпункте, представляется по участникам банковского конгломерата (в который входит претендент), обладающих (обладавших) лицензией на осуществление деятельности по управлению инвестиционным портфелем (деятельности по инвестиционному управлению пенсионными активами);
3) о наличии специализированного программного обеспечения по контролю и управлению рисками;
4) описание программного обеспечения, используемого для расчета доходности и риска, применяемого в аналитической отчетности;
5) о предполагаемом размере вознаграждения претендента по инвестированию активов единого накопительного пенсионного фонда.
Информация, указанная в подпункте 1) настоящего пункта, представляется управляющей компанией, единственным акционером которой является Национальный Банк, при ее наличии.
Требования подпунктов 1) и 2) настоящего пункта не распространяются на дочернюю организацию единого накопительного пенсионного фонда.
6. В случае соответствия претендента требованиям, установленным пунктом 4 Правил, и на основании информации, указанной в пункте 5 Правил, Правлением Национального Банка принимается решение о выборе управляющей компании (управляющих компаний).
7. Передача Национальным Банком пенсионных активов единого накопительного пенсионного фонда управляющей компании (управляющим компаниям) осуществляется на основании договора на инвестиционное управление активами.

8. Активтерді инвестициялық басқару шарты мынадай негізгі талаптардан тұрады:
1) берілетін зейнетақы активтерінің көлемі;
2) активтерді инвестициялық басқаруға арналған шарттың қолданылу мерзімі;
3) активтерді инвестициялық басқару шартын жедел бұзуға арналған Ұлттық Банктің құқығы;
4) басқарушы компанияның (басқарушы компаниялардың) басқаруындағы активтердің бір бөлігін Ұлттық Банктің өз қалауы бойынша толықтыру не кері шақыру құқығы;
5) басқарушы компания (басқарушы компаниялар) акционерлерінің активтерді инвестициялық басқаруға арналған шарттың талаптарын орындамау салдарынан келтірілген зияндар үшін жауапкершілігі;
6) басқарушы компания (басқарушы компаниялар) акционерлерінің активтерді инвестициялық басқаруға арналған шарттың талаптарын орындамау салдарынан келтірілген зияндардың өтемақылары бойынша кепілдіктерінің болуы;
7) басқарушы компания (басқарушы компаниялар) тендерге қатысу үшін жалған мәліметтер берген жағдайда басқарушы компанияның (басқарушы компаниялардың) Ұлттық Банкке төлейтін тұрақсыздық айыбының мөлшері;
8) басқарушы компанияның (басқарушы компаниялардың) мынадай мәліметтерді беруі бойынша міндеті:
күн сайын, күні бойы жасалған операциялар бойынша ақпарат;
ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 10 (оныншы) күнінен кешіктірмей есепті айдың аяғындағы жағдай бойынша инвестициялық портфельдің құрылымы, активтердің нарықтық құны туралы ақпаратты қоса алғанда, инвестициялық портфельді бағалау бойынша ақпарат;
ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 10 (оныншы) күнінен кешіктірмей қол жеткізілген кірістілік, инвестициялық портфель тәуекелінің көрсеткіштері туралы ақпаратты қоса, бірақ сонымен шектелмей, инвестициялық портфельді басқару нәтижелерін талдау.
9. Басқарушы компания (басқарушы компаниялар) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 10 (оныншы) күнінен кешіктірмей инвестициялық портфельдің құрылымын бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының кастодион банкінің деректерімен салыстырып тексереді.
10. Ұлттық Банк басқарушы компанияның (басқарушы компаниялардың) активтерді инвестициялық басқаруға арналған шарт (шарттар) жасалғаннан кейін жалған мәліметтерді беру фактілерін анықтаған жағдайда басқарушы компаниямен (басқарушы компаниялармен) жасалған активтерді инвестициялық басқаруға арналған шарт (шарттар) бұзылады.
11. Активтерді инвестициялық басқаруға арналған шарт бұзылған жағдайда басқарушы компания (басқарушы компаниялар) бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорымен және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының кастодион банкімен активтерді инвестициялық басқаруға арналған шартты (шарттарды) бұзу күні салыстырып тексерілген инвестициялық портфель жөніндегі толық есептілікті ұсынады.

8. Договор на инвестиционное управление активами содержит следующие основные условия:
1) объем передаваемых пенсионных активов;
2) срок действия договора на инвестиционное управление активами;
3) право Национального Банка на досрочное расторжение договора на инвестиционное управление активами;
4) право Национального Банка пополнять либо отзывать часть активов, находящихся в управлении управляющей компании (управляющих компаний);
5) ответственность акционеров управляющей компании (управляющих компаний) за убытки, причиненные вследствие невыполнения условий договора на инвестиционное управление активами;
6) наличие гарантии акционеров управляющей компании (управляющих компаний) по компенсации убытков, причиненных вследствие невыполнения условий договора на инвестиционное управление активами;
7) размер неустойки, выплачиваемой управляющей компанией (управляющими компаниями) Национальному Банку в случае представления управляющей компанией (управляющими компаниями) недостоверных сведений для участия в тендере;
8) обязанность управляющей компании (управляющих компаний) по представлению следующих сведений:
ежедневно, информацию по операциям, совершенным в течение дня;
ежемесячно, не позднее 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным месяцем, информацию по оценке инвестиционного портфеля, включая информацию о структуре инвестиционного портфеля, рыночной стоимости активов по состоянию на конец отчетного месяца;
ежемесячно, не позднее 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным месяцем, анализ результатов управления инвестиционным портфелем, включая, но не ограничиваясь, информацию о достигнутой доходности, показателях риска инвестиционного портфеля.
9. Управляющая компания (управляющие компании) ежемесячно, не позднее 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным месяцем, проводит (проводят) сверку структуры инвестиционного портфеля с данными единого накопительного пенсионного фонда и банка-кастодиана единого накопительного пенсионного фонда.
10. В случае выявления Национальным Банком фактов представления управляющей компанией (управляющими компаниями) недостоверных сведений после заключения договора (договоров) на инвестиционное управление активами договор (договоры) на инвестиционное управление активами с управляющей компанией (управляющими компаниями) расторгается (расторгаются).
11. В случае расторжения договора (договоров) на инвестиционное управление активами управляющая компания (управляющие компании) представляет (представляют) сверенную с единым накопительным пенсионным фондом и банком-кастодионом единого накопительного пенсионного фонда полную отчетность по инвестиционному портфелю на дату расторжения договора (договоров) на инвестиционное управление активами.

12. Активтерді инвестициялық басқаруға арналған шартты (шарттарды) бұзу кезінде басқарушы компания (басқарушы компаниялар) активтерді инвестициялық басқаруға арналған шартта (шарттарда) көзделген барлық міндеттемелерді орындайды.

12. При расторжении договора (договоров) на инвестиционное управление активами управляющая компания (управляющие компании) выполняет (выполняют) все обязательства, предусмотренные договором (договорами) на инвестиционное управление активами.