"Қазақстан Республикасының тіл туралы заңдарын қолдану саласындағы тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 37 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 12 қазандағы № 234 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 12 қарашада № 8898 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 20 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 65 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 28.01.2016 № 20 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 09.02.2016 № 65 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына және «Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы «Қазақстан Республикасының тіл туралы заңдарын қолдану саласындағы тексеру парағының нысанын бекіту туралы» № 37 бұйрығына,(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6826 болып тіркелген, 2011 жылғы № 12 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының тіл туралы заңдарын қолдану саласындағы тексеру парағының нысаны, осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Тіл комитеті белгіленген заңнама тәртібімен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықтың ресми
жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Тіл комитетінің төрағасына жүктелсін.
4.  Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                  М. Құл-Мұхаммед
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат министрінің
2013 жылғы 12 қазандағы
№ 234 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Мәдениет министрінің
2011 жылғы 28 ақпандағы
№ 37 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының тіл туралы заңдарын қолдану
саласындағы тексеру парағының нысаны
Тексеруді тағайындаған мемлекеттік орган ____________________________
Тексеруді тағайындау туралы акт _____________________________________
(№, күні)
Тексерілетін субъектінің атауы ______________________________________
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) _____________________________________
Бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН) ___________________________________
Субъектінің орналасқан мекенжайы ____________________________________
Талаптар тізбесі
Иә
Жоқ
1
іс жүргізуге қойылатын талаптардың бұзылуы
2
көрнекі ақпараттар мәтіндерін орналастыру тәртібінің сақталмауы
3
азаматтардың өтініштеріне қайтарылатын жауап тілінің сақталмауы
4
құжаттама жүргізу тілінің қамтамасыз етілмеуі
5
актілердің мемлекеттік тілде қабылданбауы
Тексерудің аяқталу мерзімі: 20 жылғы «__» __________
Тексеруді жүргізген(дер): _________ _____ ___________________________
(лауазымы)(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
__________ _____ ____________________________
(лауазымы)(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты)
Бақылау субъектісінің басшысы: _______________________ ______________
_________________________             (лауазымы)         (қолы)
(тегі, аты, әкесінің аты)

О внесении изменения в приказ Министра культуры Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 37 "Об утверждении формы проверочного листа в области применения законодательства Республики Казахстан о языках"
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 октября 2013 года № 234. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2013 года № 8898. Утратил силу совместным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 20 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 февраля 2016 года № 65
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра культуры и спорта РК от 28.01.2016 № 20 и Министра национальной экономики РК от 09.02.2016 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и статьей 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 37 «Об утверждении формы проверочного листа в области применения законодательства Республики Казахстан о языках», (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6826, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 12, 2011 года), следующее изменение:
форму проверенного листа в области применения законодательства Республики Казахстан о языках, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование после государственной регистрации  настоящего приказа;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    М. Кул-Мухаммед
Приложение
к приказу Министра культуры и
информации Республики Казахстан
от 12 октября 2013 года № 234
Утвержден
приказом Министра культуры
Республики Казахстан
от 28 февраля 2011 года № 37
Форма
Проверочный лист по проверкам
в области применения законодательства
Республики Казахстан о языках
Государственный орган, назначивший проверку _________________________
_____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки ___________________________________________
(№, дата)
Наименование проверяемого субъекта __________________________________
_____________________________________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) ________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) ________________________________
Адрес места нахождения субъекта _____________________________________
_____________________________________________________________________
Перечень требований
Да
Нет
1
нарушение требований, предъявляемых к делопроизводству
2
не соблюдение порядка размещения текстов визуальной информации
3
не соблюдение языка ответов на обращения граждан
4
не обеспечение языка ведения документации
5
не принятие актов на государственном языке
Дата окончания проверки: «__» _______ 20 год
Проверку проводил (и) __________  _________  ________________________
(должность)  (подпись) (фамилия, имя и отчество)
__________  _________  ________________________
(должность)  (подпись) (фамилия, имя и отчество)
Руководитель
субъекта контроля     __________  _________  ________________________
(должность)  (подпись) (фамилия, имя и отчество)