Жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2013 жылғы 25 қазандағы № 190 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 25 қарашада № 8926 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 569 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 18.09.2015 № 569 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Дербес деректер және оларды қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 мамырдағы Заңының 25-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Кадр қызметі басқармасы (Б.Н. Дүзкеева):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді және оны кейіннен белгіленген заңнамалық тәртіпте бұқаралық ақпарат құралдарында ресми басылымға жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің жауапты хатшысы Қ.Б. Сафиновқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                               Б. Ақшолақов
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
міндетін атқарушының
2013 жылғы 25 қазандағы
№ 190 бұйрығымен
бекітілген
Жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және
жеткілікті дербес деректердің тізбесі
Жалпыға бірдей қолжетімді дербес деректер:
1) тегі, аты, әкесінің аты;
2) жеке сәйкестендіру нөмірі;
3) тегін, атын, әкесінің атын өзгерту туралы мәлімет;
4) қолы;
5) туған күні, айы, жылы және жері;
6) тұлғаны куәландыратын құжаттың мәліметі: құжаттың атауы, құжаттың нөмірі, құжатты беру күні, құжатты қолдану мерзімі, құжат берген орган;
7) азаматтығы (бұрынғы азаматтығы), Қазақстан Республикасының азаматтығын алған күні, Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату күні;
8) тұратын жерінің мекенжайы, мекенжайы немесе тұру жері бойынша тіркелген күні;
9) электрондық пошта мекенжайы;
10) байланыс телефондарының нөмірлері;
11) еңбек кітапшасының нөмірі, сериясы және берілген күні туралы мәліметтер;
12) қызметтік, азаматтық - құқықтық шарттың реквизиттері;

Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач
Приказ и.о. Министра нефти и газа Республики Казахстан от 25 октября 2013 года № 190. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2013 года № 8926. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 сентября 2015 года № 569
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 18.09.2015 № 569 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года «О персональных данных и их защите», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых задач.
2. Управлению кадровой службы Министерства нефти и газа Республики Казахстан (Дузкеева Б.Н.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства нефти и газа Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министерства нефти и газа Республики Казахстан Сафинова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Б. Акчулаков
Утвержден
приказом и.о. Министра
нефти и газа Республики Казахстан
от 25 октября 2013 года № 190
Перечень персональных данных, необходимый и достаточный для
выполнения осуществляемых задач
Общедоступные персональные данные:
1) фамилия, имя, отчество;
2) индивидуальный идентификационный номер;
3) сведения о смене фамилии, имени, отчества;
4) подпись;
5) число, месяц, год и место рождения;
6) данные документа удостоверяющего личность: наименование документа, номер документа, дата выдачи документа, срок действия документа, орган, выдавший документ;
7) гражданство (прежнее гражданство), дата приобретения гражданства Республики Казахстан, дата прекращения гражданства Республики Казахстан;
8) адрес места жительства, дата регистрации по месту жительства или по месту пребывания;
9) адрес электронной почты;
10) номера контактных телефонов;
11) сведения о номере, серии и дате выдачи трудовой книжки;
12) реквизиты служебного контракта, гражданско-правового договора;

13) мүлік туралы мәлімет (мүліктік жайы): авто көліктің маркасы және тіркелген орны, жылжымайтын мүлік объектілерінің орналасқан мекенжайы;
14) мемлекеттік және ведомстволық наградалар, құрметті және арнайы атақтар, көтермелеулер туралы мәліметтер (оның ішінде награданың, атақтың немесе көтермелеудің атауы, наградтау немесе көтермелеу күні туралы нормативтік актінің түрі және күні);
15) аттестациялау материалдары;
16) ішкі қызметтік тексеру материалдары;
17) белгіленген нысандағы медициналық қорытынды;
18) уақытша еңбекке жарамсыздық туралы мәлімет;
19) әлеуметтік жеңілдіктер және әлеуметтік статус туралы мәліметтер (сериясы, нөмірі, берілген күні, жеңілдік және статус беру үшін негіз болатын құжатты берген органның атауы);
20) еңбек қызметі туралы мәлімет (қазіргі уақытқа дейінгі еңбек қызметі туралы мәліметтер, лауазымын, құрылымдық бөлімшені, ұйымның және оның атауын, жалпы және үздіксіз жұмыс өтілін, мекенжайын және телефонын толығымен көрсету, сонымен қатар басқа да ұйымдардың атауын, бұрынғы лауазымдарын және осы ұйымдарда жұмыс істеген уақытын толық көрсету);
21) білімі, мамандығы және арнайы білімі туралы немесе арнайы дайындығының болуы туралы мәлімет (дипломның, куәліктің, аттестаттың немесе білім мекемесін бітіргендігі туралы басқа да құжаттың сериясы, нөмірі, берілген күні, оның ішінде білім мекемесінің атауы мен мекенжайы, білім мекемесін бітіргеннен кейінгі факультет немесе бөлім, мамандығы немесе кәсібі, ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы, білетін шет тілдері);
22) біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы мәлімет (біліктілігін арттыру немесе қайта даярлау туралы құжаттың сериясы, нөмірі, берілген күні, оқу мекемесінің атауы және мекенжайы, білім беру мекемесін бітіргендігі бойынша мамандығы және кәсібі);
23) жалақысы туралы мәлімет (соның ішінде еңбекақы, үстеме ақы, салық бойынша мәлімет);
24) әскери міндетті адамдар және әскери қызметке шақырылатын адамдарды әскери есепке алу туралы мәлімет (сериясы, нөмірі, берілген күні, әскери билетті берген органның атауы, әскери-есептік мамандығы, әскери атағы, есепке қабылдау/алу туралы мәлімет);
25) отбасылық жағдайы туралы мәлімет (некеде тұру, неке қию туралы куәліктің мәліметі, жұбайының тегі, аты, әкесінің аты, жұбайының жеке куәлігінің мәліметі, туысқандық дәрежесі, басқа да отбасы мүшелерінің, асыраудағылардың тегі, аттары, әкелерінің аттары, балаларының бар болуы және олардың жас шамасы);
26) сотталғандығы (сотталмағандығы) туралы.

13) сведения об имуществе (имущественном положении): марка и место регистрации автотранспорта, место нахождения объектов недвижимости;
14) сведения о государственных и ведомственных наградах, почетных и специальных званиях, поощрениях (в том числе наименование или название награды, звания или поощрения, дата и вид нормативного акта о награждении или дата поощрения);
15) материалы по аттестации;
16) материалы по внутренним служебным расследованиям;
17) медицинское заключение установленной формы;
18) сведения о временной нетрудоспособности;
19) сведения о социальных льготах и о социальном статусе (серия, номер, дата выдачи, наименование органа, выдавшего документ, являющегося основанием для предоставления льгот и статуса);
20) сведения о трудовой деятельности (данные о трудовой деятельности на текущее время с полным указанием должности, структурного подразделения, организации и ее наименования, общий и непрерывный стаж работы, адреса и телефоны, а также реквизиты других организаций с полным наименованием занимаемых ранее в них должностей и времени работы в этих организациях);
21) сведения об образовании, квалификации и о наличии специальных знаний или специальной подготовки (серия, номер, дата выдачи диплома, свидетельства, аттестата или другого документа об окончании образовательного учреждения, в том числе наименование и местоположение образовательного учреждения, факультет или отделение, квалификация и специальность по окончании образовательного учреждения, ученая степень, ученое звание, владение иностранными языками);
22) сведения о повышении квалификации и переподготовке (серия, номер, дата выдачи документа о повышении квалификации или о переподготовке, наименование и местоположение образовательного учреждения, квалификация и специальность по окончании образовательного учреждения);
23) сведения о заработной плате (в том числе данные по окладу, надбавкам, налогам);
24) сведения о воинском учете военнообязанных лиц и лиц, подлежащих призыву на военную службу (серия, номер, дата выдачи, наименование органа, выдавшего военный билет, военно-учетная специальность, воинское звание, данные о принятии/снятии с учета);
25) сведения о семейном положении (состояние в браке, данные свидетельства о заключении брака, фамилия, имя, отчество супруги (а), данные документа удостоверяющего личность супруги (а), степень родства, фамилии, имена, отчества и даты рождения других членов семьи, иждивенцев, наличие детей и их возраст);
26) наличие (отсутствие) судимости.