Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2017 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 шілдедегі № 107-1147 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 787 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 107-1683 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 21.08.2017 № 107-1683 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 27-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2017 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (бұдан әрі – Мемлекеттік білім беру тапсырысы) бір маманды оқыту үшін оқу жылына арналған шығыстарының орташа құны қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) "360 024 000 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлау" деген бюджеттік бағдарламаның;
"Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі "353 043 000 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау", "353 044 015 "Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету" деген бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері болып белгіленсін.
3. Басқарма жергілікті және республикалық бюджеттен қаржыландырылатын тиісті білім беру ұйымдарында Мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Басқарма басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми жариялауды және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласының Денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Сегізбаева
2013 жылғы "___" _____________
"Астана қаласының Жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы А. Алтыбаева
2013 жылғы "___" _____________
"Астана қаласының
Кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы М. Бектұрова
2013 жылғы "___" _____________
"Астана қаласының Экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Ж. Нұрпейісов
2013 жылғы "___" _____________
Астана қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 11 шілдедегі
№ 107-1147 қаулысына
қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2017 учебные годы
Постановление акимата города Астаны от 11 июня 2013 года № 107-1147. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 августа 2013 года № 787. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 21 августа 2017 года № 107-1683 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 21.08.2017 № 107-1683 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2017 учебные годы (далее – Государственный образовательный заказ) и среднюю стоимость расходов на обучение одного специалиста на учебный год согласно приложению.
2. Определить администраторами бюджетных программы:
"360 024 000 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования" - Государственное учреждение "Управление образования города Астаны" (далее – Управление);
"353 043 000 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования" и "353 044 015 "Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования" - Государственное учреждение "Управление здравоохранения города Астаны".
3. Управлению обеспечить размещение Государственного образовательного заказа в соответствующих учебных организациях, финансируемых из местного и республиканского бюджетов.
4. Руководителю Управления обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в средствах массовой информации и размещением на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Государственного
учреждения
"Управление здравоохранения
города Астаны" А. Сегизбаева
"___" __________ 2013 год
Руководитель Государственного
учреждения
"Управление занятости и
социальных программ
города Астаны" А. Алтыбаева
"___" __________ 2013 год
Руководитель Государственного
учреждения
"Управление предпринимательства
и промышленности
города Астаны" М. Бектурова
"___" __________ 2013 год
Руководитель Государственного
учреждения
"Управление экономики и
бюджетного планирования
города Астаны" Ж. Нурпиисов
"___" __________ 2013 год
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 11 июля 2013 года № 107-1147
Государственный образовательный заказ на
подготовку специалистов с техническим и
профессиональным, послесредним образованием на