Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V "Астана қаласының әлеуметтік маңызды бағыттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 197/28-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 796 болып енгізілді
«Автомобиль көлігі туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5-тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V «Астана қаласының әлеуметтік маңызды бағыттарының тізбесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2012 жылдың 19 маусымында № 728 болып тіркелді, «Астана ақшамы» газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 68 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 73 нөмірінде жарияланған) шешіміне (бұдан әрі - Шешім) келесі өзгерістер енгізілсін:
Шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "бағыттар" сөзі "қатынастар" сөзімен ауыстырылсын;
Шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых маршрутов города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2013 года № 197/28-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 25 декабря 2013 года № 796
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года «Об автомобильном транспорте», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V «Об утверждении перечня социально значимых маршрутов города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июня 2012 года за № 728, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 21 июня 2012 года № 68, «Вечерняя Астана» от 21 июня 2012 года № 73) (далее – Решение) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту Решения слова «маршрутов» заменить словами «сообщений»;
приложение к Решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С. Хамхоев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 197/28-V шешіміне
қосымша
Астана қаласының жолаушылар тасымалының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі
Р/с
Қатынастар
1.
№ 39 жол айрығы - «Автоматика» тұрғын алабы - Өндіріс тұрғын алабы
2.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    С. Хамхоев
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 13 декабря 2013 года №197/28-V
Перечень
социально-значимых сообщений пассажирских перевозок
города Астаны
п/п
Сообщение
1.
Разъезд № 39 - жилой массив «Автоматика» - жилой массив Өндіріс
2.

АОЖ-10 - Көктал-2 – Көктал-1 тұрғын алабы
3.
Промышленный тұрғын алабы маңындағы саяжайлық алап – Күйгенжар тұрғын алабы
4.
Промышленный тұрғын алабы маңындағы саяжайлық алап – Бурабай көшесі, № 38
5.
«Кирпичный» тұрғын алабы – Досмұхаметұлы көшесі, № 2
6.
Газ аппаратурасының маңындағы саяжайлық алап – «Полянка» – «Агроқалашық» тұрғын алабы
7.
Пригородный тұрғын алабы – № 188 көше
8.
Қабанбай батыр даңғылы – Достық шағын ауданы – «Жағалау-3» шағын ауданы
9.
«Көкбазар» базары – Тайтөбе ауылы

ЛПУ-10 - жилой массив Көктал-2 - Көктал-1
3.
Дачный массив в районе жилого массива Промышленный – жилой массив Күйгенжар
4.
Дачный массив в районе жилого массива Промышленный –  ул. Бурабай, № 38
5.
Жилой массив «Кирпичный» - ул. Ж. Досмұхамедұлы, № 2
6.
Дачный массив в районе Газовой аппаратуры - жилой массив «Полянка» – «Агрогородок»
7.
Жилой массив Пригородный – ул. № 188
8.
пр. Кабанбай батыра – мкр. Достык – мкр. «Жағалау-3»
9.
Рынок «Көкбазар» – село Тайтобе