«Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы № А-9/389 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/28 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда № 3650 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № А-5/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.06.2013 № А-5/225 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Асыл тұқымды мал шаруашылығы туралы» 1998 жылғы 9 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңына, «Тұқым шаруашылығы туралы» 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы № А-9/389 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3411 болып тіркелген, «Арқа Ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2012 жылғы 12 маусымда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың екінші және бесінші азат жолдары алынып тасталсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілердің қызметін мемлекеттік атестаттау», «Байқаудан өткізушілерді және тұқым сарапшыларын аттестаттау» мемлекеттік қызметтердің регламенттері алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Қожамжаров

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 19 октября 2011 года № А-9/389 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Акмолинской области от 21 января 2013 года № А-1/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 февраля 2013 года № 3650. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июня 2013 года № А-5/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.06.2013 № А-5/225.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», Законом Республики Казахстан от 9 июля 1998 года «О племенном животноводстве», Законом Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года «О семеноводстве» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг» от 19 октября 2011 года № А-9/389 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3411, опубликовано 12 июня 2012 года в газетах «Арқа Ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения:
абзацы второй и пятый пункта 1 исключить;
регламенты государственных услуг «Государственная аттестация деятельности субъектов в области племенного животноводства», «Аттестация апробаторов и семенных экспертов», утвержденные указанным постановлением, исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Айтмухаметова К.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров