Ақкөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 сәуірдегі № С 17-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 мамырда № 3715 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 01-10/19 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.02.2014 № 01-10/19 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-1 (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3591 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылғы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 359 387 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 433 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 958 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 907 623 мың теңге;
2) шығындар – 2 367 392,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 484,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 064,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7 000 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -25 489,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № С 12-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2013 года № С 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 мая 2013 года № 3715. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2014 года № 01-10/19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2014 № 01-10/19).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № С 12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3591, опубликовано 18 января 2013 года в газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 359 387 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 433 649 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 9 958 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 907 623 тысяч тенге;
2) затраты – 2 367 392,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 484,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 13 064,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 580 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 000 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 489,9 тысяч тенге;

415 292,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
132 293,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
82 338,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
34 124
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
14 559
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
12 291
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
2 268
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
13 499
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
2 928
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
17 228,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
509
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
509
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 514
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3 514
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараты
10 493
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
10 493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35 439
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
35 439
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
270 016
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
270 016
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
157 794
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
18 867
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға
93 355
Бюджеттік несиелер
12 983,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 983,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
12 983,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 24 сәуірдегі
№ С 17-2 шешіміне
3-Қосымша
2013 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің бюджеттік бағдарламалар тізбеcі
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
II. Шығындар

415 292,0
Целевые текущие трансферты
132 293,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
82 338,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
34 124
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
14 559
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
12 291
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 268
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 499
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
2 928
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
17 228,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
509
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
509
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 514
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
3 514
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 493
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
10 493
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35 439
На проведение противоэпизоотических мероприятий
35 439
Целевые трансферты на развитие
270 016
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
270 016
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
157 794
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18 867
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
93 355
Бюджетные кредиты
12 983,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 983,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
12 983,0
Приложение 3
к решению Аккольского
районного маслихата от
24 апреля 2013 года № С 17-2
Перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
II. Затраты